جدیدترین اخبار سینما کشور

جدیدترین اخبار سینما کشور

كلاه قرمزی با گیگیلی و پسر عمه ز هر شب به تلویزیون می‌آید:

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، پخش مجموعه تلویزیونی كلاه قرمزی3 با عنوان كلاه قرمزی و ستاره‌ه از روز شنبه اول فرودین آغاز و تا 15 فروردین ادامه خواهد داشت.

 

این برنامه در این ایام هر روز ساعت 20 به روی آنتن خواهد رفت.

 

در این مجموعه دو عروسك جدید به نام‌های‌‌ گیگیلی و پسر عمه ز، به همراه باران كوثری و ایرج طهماسب، كلاه قرمزی و پسرخاله را همراهی می‌كنند و چهره‌های‌‌ سرشناسی در حوزه سینما و تلویزیون مانند ایرج طهماسب، حمید جبلی، آتیلا پسیانی، علیرضا خمسه، امین حیایی، شهرام قائدی، رضا شفیعی‌جم، منوچهر آذری، پانته‌آ بهرام و فلامك جنیدی تا به حال در آن حضور داشته‌اند، ضمن این كه ابراهیم حاتمی‌كیا نیز جزو مهمانان ویژه این سریال است كه كلاه قرمزی در قالب محتوایی شاد برای عید دیدنی به همراه باران كوثری به خانه‌ او میرود و …

 

داستان‌های‌‌ این مجموعه را ایرج طهماسب و حمید جبلی نوشته‌اند و به تهیه كنندگی حمید مدرسی و كارگردانی ایرج طهماسب ساخته شده است.

 

این سریال در 15 قسمت 30 دقیقه‌ای به روی آنتن می‌رود.

 

مردان آهنین نوروز از شبكه سه پخش می‌شود:

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، سری جدید مردان آهنین در 15 قسمت 40 دقیقه‌ای از شبكه سه سیما پخش خواهد شد.

 

جدیدترین اخبار سینما کشور

بنابر این گزارشف این برنامه به تهیه كنندگی غلام‌عباس قنبری و محسن تقوی زنوز ساخته شده و از روز شنبه اول فروردین ماه تا 15 فروردین هر شب ساعت 23:30 به روی آنتن خواهد رفت و تكرار آن نیز روز بعد ساعت 16 پخش خواهد شد.

 

در این برنامه كه اجرای آن برعهده رضا جاودانی است، در این مسابقه 32 ورزشكار در سه مرحله مقدماتی، نیمه نهایی و نهایی به رقابت میپردازند، در مرحله مقدماتی 16 نفر حذف و 16 نفر مابقی به مرحله نیمه نهایی صعود می‌كنند و در مرحله نهایی به نفرات اول تا هشتم جوایزی اهداء خواهد شد.

 

این مسابقات در ارگ جدید بم برگزار می شود و دكور برنامه از معماری استان كرمان الهام گرفته است.

 

مختار پس از نوروز به كربلا می‌رود:

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، گروه سازنده پروژه مختارنامه این روزها در شاهرود هستند.

 

یك هفته از فاز جدید كار فیلمبرداری شروع شده است و تا 27 اسفندماه ادامه خواهد یافت.

 

جدیدترین اخبار سینما کشوربنا بر این گزارش، فیلمبرداری صحنه‌های‌‌ باقیمانده از جنگ مكه در حال انجام است و آماده‌سازی صحنه‌های‌‌ كربلا با اجرای لوكیشن‌های‌‌ مربوط به نهر علقمه دكورهای خیمه‌ها آغاز شده است.

 

به گزارش فارس، بعد از پایان تعطیلات نوروز 88 و از هفته دوم فروردین ماه فیلمبرداری بخش كربلا شروع می شود.

 

بنا بر این گزارش، فیلمبرداری این بخش بر اساس برنامه‌ریزی حدود 20 روز به طول می‌انجامد و كار تولید این مجموعه نیمه دوم اردیبهشت سال آینده به پایان خواهد رسید.

 

سریال مختارنامه با حضور بازیگرانی چون فریبرز عرب نیا، رضا كیانیان، محمد صادقی، ژاله علو، مهدی فخیم زاده، انوشیروان ارجمند، داوود رشیدی، امین زندگانی، گوهر خیراندیش، پروین سلیمانی، صدرالدین حجازی، بهرام شاه محمدلو، رضا رویگری و جمعی دیگر از هنرمندان شناخته شده، مقابل دوربین رفته است.

 

این مجموعه قیام مختارابوعبید ثقفی ملقب به ابواسحاق را به تصویر می‌كشد.

 

مختارنامه به تهیه كنندگی محمود فلاح در مركز سیما فیلم تهیه و تولید می شود.

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

برچسب‌ها: