جزئیات قتل هولناک نیلوفر 11 ساله و مادرش در خانه !

مجموعه : جامعه و سیاست
جزئیات قتل هولناک نیلوفر 11 ساله و مادرش در خانه !


اخبار حوادث – به گزارش ایران بازپرس حسینی از شعبه ویژه قتل دادسرای كرج در تشریح حادثه دلخراش قتل مادر و دختر 11 ساله‌اش گفت: ساعت 5/5 عصر سه‌شنبه 18 مهرماه سال جاری گزارش قتل خانوادگی در محدوده ماهدشت كرج به پلیس 110 مخابره شد و تیم ویژه‌ای برای صحنه اعزام شدند.پس از تحقیقات میدانی كارآگاهان جسد زنی را در حمام دیدند و پیكر بی جان دختر 11 ساله‌ای كه لباس مدرسه بر تن داشت را از پشت در اتاق پیدا كردند.

غلام پدر نیلوفر كه خود دست به این جنایت وحشتناك زده بود در همان صحنه قتل با اعترافات هولناكی به بازپرس حسینی گفت: 43 ساله هستم. دو ماه پیش زنم را طلاق دادم. امروز وقتی همسرم برای دیدن دخترم آمده بود به وی پیشنهاد دادم باز با هم عروسی كنیم اما وی قبول نكرد و گفت: قصد ازدواج با مرد دیگری را دارد من نیز عصبانی شدم و در یك لحظه خون جلوی چشمانم را گرفت و به سمت وی حمله كردم و خفه‌اش كردم خیلی ترسیده بودم.

جسد همسرم را به داخل حمام بردم. چند دقیقه‌ای بعد دخترم كه مدرسه بود وارد خانه شد و جسد مادرش را دید می‌خواست فریاد بزند كه وی را هم خفه كردم.

وی افزود: «وقتی همه چیزم را از دست دادم سعی كردم به پلیس زنگ بزنم و اعتراف كنم. این كار را هم انجام دادم و چون می‌دانستم قرار است اعدام شوم دست به خودكشی زدم. با تزریق هوا با استفاده از سرنگ برای مردن لحظه شماری می‌كردم. اما انگار تقدیر و سرنوشت طور دیگری رقم خورد. پلیس بموقع در صحنه جرم حاضر شد و من نتوانستم خودكشی كنم.»

دهقان صاحبخانه غلام كه تازه 2 ماهی بود خانه‌اش را برای اجاره در اختیار وی قرار داده بود درباره روز حادثه به خبرنگار شوك گفت: ما اصلاً متوجه ورود زن سابق غلام به خانه‌اش نشدیم و در چند ساعتی كه آنها با هم دعوا می‌كردند متوجه قتل همسر و دختر غلام نیز نشدیم تا اینكه غلام خودش آمد و به ما گفت كه چه كاری كرده است! و حتی از ما خواست كه به پلیس زنگ بزنیم. مدیر مدرسه نیلوفر نیز از وقوع چنین حادثه‌ای اظهار تأسف كرد و گفت: نیلوفر كلاس پنجم بوده و تازه در مدرسه ما ثبت نام كرده بود.

وی عامل مرگ دلخراش نیلوفر را خشونت و حس انتقامجویی پدرش دانست و گفت: متأسفانه بسیاری از بچه‌ها گرفتار خشونت‌های والدین خود هستند كه در آن آسیب‌های زیادی به جسم و روحشان وارد می‌شود.