جنگ 22 روزه و گسترش اسلام

مجموعه : جامعه و سیاست
جنگ 22 روزه و گسترش اسلام

در گذشته مطالبی پیرامون رشد گرایش به دین اسلام در جهان خدمت شما ارائه شد، مخصوصا گرایش به تشیع که به ویژه از سال 2005 میلادی و  بعد از جنگ 33 روزه حزب الله لبنان با رژیم اشغالگر قدس، سرعت بیشتری یافت و حال بعد از شکست مجدد رژیم صهیونیستی در غزه و رسوایی این رژیم در جهان باز شاهد افزایش موج اسلامگرایی در اروپا هستیم.

 

به گزارش فارس، پایگاه خبری عبری زبان “گلتس ” از افزایش موج اسلامگرایی در اروپا به صورت كاملا محسوس پس از جنگ 22 روزه خبر داد.

جنگ 22 روزه و گسترش اسلام

بعد از جنگ 33 روزه در لبنان و جنگ غزه، تعداد بیشماری از محققین و افراد مذهبی اروپایی به اسلام گرایش پیدا كردند

 

براساس گزارش منتشر شده در این پایگاه، در پی پیروزی‌های‌ اخیر دو گروه اسلامی حماس و حزب‌الله در جنگ با رژیم صهیونیستی، چه از نظر نظامی و چه عقیدتی، موج اسلامگرایی در میان مسیحیان معتقد افزایش یافته است.

جنگ 22 روزه و گسترش اسلام

در همین راستا، رهبران دینی مسیحی و یهودی در اروپا به دلیل افزایش آمار گرایش اروپاییان به دین اسلام، به مبلغان خود در كل جهان هشدار دادند كه در مورد نحوه تبلیغات خود برای جذب افراد، دقت بیشتری داشته باشند.

جنگ 22 روزه و گسترش اسلام

این نگرانی رهبران دینی اروپا در حالی است كه بنا بر اعلام رسمی مسیحیان، بعد از جنگ 33 روزه در لبنان و جنگ غزه، تعداد بیشماری از محققین و افراد مذهبی اروپایی به اسلام گرایش پیدا كردند.

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

برچسب‌ها: