جهانگردی که آدم خوارهای قرن 21 آن را خوردند + عکس

جهانگردی که آدم خوارهای قرن 21 آن را خوردند + عکس

آدم‌خوارهای قرن ۲۱ در جزیره ساوث‌سی فرانسه، یک جهانگرد آلمانی را خوردند . پلیس بقایای جسد این مرد ۴۰ساله را در حالی که بخش‌هایی از بدنش کباب شده بود، پیدا کردند.

این مرد ۴۰ ساله که استفان رامین نام دارد از سال ۲۰۰۸ به اتفاق نامزدش تصمیم به جهانگردی گرفته بود.

تحقیقات پلیس نشان می‌دهد، هنگامی که مرد قربانی همراه نامزدش در سواحل فوکوهیوا (متعلق به فرانسه) در اقیانوس اطلس از قایق پیاده شدند، قصد شکار بز کردند. هایکی دورچ (۳۷ ساله ـ نامزد استفان) گفت: با دیدن بزهای وحشی قصد داشتیم یکی از آنها را شکار کنیم به همین خاطر ، نامزدم از من جدا شد و به اتفاق فردی به نام هندی هایتی ـ راهنمای سفر ـ محل را ترک کردند.

هایکی دورچ افزود، ساعتی بعد مرد راهنما به نزد من بازگشت و عنوان کرد برای نامزدم حادثه تلخی رخ داده و اکنون نیازمند کمک است.

زن جهانگرد اضافه کرد: قصد داشتم به کمک نامزدم بروم که به یکباره مرد راهنما به من حمله‌ور شد، پس از آن مرا به درخت بست و مورد تجاوز قرار داد.

وی تصریح کرد: پس از آن که مرد راهنما مرا در جنگل رها کرد به سختی خود را به قایق رسانده و از مقامات محلی درخواست کمک کردم.

گزارش‌ها حاکی است، پس از اظهارات این زن آلمانی مقامات محلی جستجو در جزیره را آغاز کردند و سرانجام توانستند بقایای استخوان و دندان‌های پرشده فلزی استفان را پیدا کنند.

کارشناسان جنایی عنوان کردند، مرد جهانگرد از سوی آدم‌رباها کشته و خورده شده است؛ زیرا یافته‌های پلیس جنایی نشان می‌دهد، روش کشته شدن مرد جهانگرد یک روش سنتی و قدیمی در این جزیره است.

با انتقال استخوان‌های مرد جهانگرد،‌خوزه تورل از بازپرس‌های فرانسوی در این جزایر گفت: هفته‌ها طول می‌کشد تا استخوان‌های یافت شده به بانک اطلاعات دی‌.ان.ای آلمان منتقل شود تا نتیجه مشخص به دست آید.

پس از انتشار خبر حضور آدمخواران در جزیره ساوث‌سی، روزنامه آلمان بیلد در این باره نوشت، هندی هایتی (مرد راهنما) مظنون اصلی این ماجراست و ممکن است آدمخوار باشد. این روزنامه افزود، استخوان‌های یافت شده به فاصله چند متری از هم پیدا شده و استخوان‌ها بوی گوشت سوخته شده می‌دادند و لباس‌های قربانی نیز در همان اطراف به صورت پراکنده به دست آمده که نشان می‌دهد آدمخواران به طور سنتی لباس‌های قربانی را درآورده و سپس او را خورده‌اند.

هنوز معلوم نیست دورچ (نامزد مرد قربانی) در جزیره مانده یا به آلمان بازگشته است. تحقیقات نشان می‌دهد آخرین بقایای آدمخواران در گینه پاپوا و در قبیله‌ای به نام کو.رو.وای یافت شده‌اند که برای تفریح گوشت آدم می‌خوردند. حدود ۳۰۰۰ نفر از افراد این قبیله تا سال ۱۹۷۰ چیزی درباره دنیای مدرن نمی‌دانستند.