جوانی که مادر و خواهرش را به آتش کشید ! (+عکس)

مجموعه : مجله خبری
جوانی که مادر و خواهرش را به آتش کشید ! (+عکس)

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران استان کهگیلویه و بویراحمد گفت : جوانی 28 ساله که در اقدامی جنون آمیز سه نفر از اعضای خانواده خود را به قتل رسانده بود، دستگیر شد.

به گزارش روز سه شنبه جام جم آنلاین به نقل از پایگاه پلیس، سرهنگ قدرت الله بیعت اصل گفت: مرد جوانی در اقدامی جنون آمیز، مادر و دو خواهر خود را به درون اتاقی حبس و با ریختن بنزین به طرز فجیعی آنها را به قتل رساند.

وی افزود: 11 تیرماه خبری مبنی بر آتش سوزی منزلی در یکی از مناطق شهر گچساران، به پلیس 110 گزارش، که بلافاصله ماموران به محل حادثه اعزام شدند.

فرمانده انتظامی گچساران تصریح کرد: در بررسی های پلیس مشخص شد جوان 28 ساله این خانواده در پی اختلافات خانوادگی، در اقدامی هولناک مادر 55 ساله بهمراه دو خواهر 18 و 19 ساله خود را به دورن اتاقی حبس، و با ریختن بنزین، آنها را در آتش خشم خود سوزاند.

وی اضافه كرد: پس از چند ساعت، قاتل 28 ساله متاهل که دارای تحصیلات دیپلم است، دستگیر و به صراحت به قتل مادر و دو خواهر خود اعتراف کرد.

سرهنگ بیعت اصل با اظهار تاسف از وقوع این جنایت خانوادگی گفت : این قاتل 28 ساله طی اعتراف صریح خود، با قرار قانونی مناسب روانه زندان شد.