حمایت کامل احمدی نژاد از رهبری

مجموعه : مجله خبری
حمایت کامل احمدی نژاد از رهبری

بولتن نیوز : حجت‌الاسلام والمسلمین مرتضی آقا‌تهرانی استاد اخلاق دولت و نماینده مردم تهران در خانه ملت كه در حاشیه جلسه هیئت دولت با خبرنگاران گفت‌وگو می‌كرد، در پاسخ به سؤالی درباره علت حضور خود در این نشست گفت: من معلم اخلاق دولت هستم و امروز در جلسه هیئت دولت آمده‌ام تا درس اخلاق بگویم.

وی افزود: حجت‌الاسلام میرتاج‌الدینی صبح امروز در تماسی با مجلس اعلام كردند كه آقای احمدی‌نژاد در جلسه هیئت دولت حضور پیدا می‌كنند و كلاس اخلاق نیز برقرار است لذا بنده امروز حضور پیدا كردم تا درس‌های اخلاقی خود را بگویم، ضمن آنكه از حضور آقای احمدی‌نژاد نیز در این جلسه احساس خوبی دارم.

استاد اخلاق دولت در ادامه گفت‌وگوی خود با خبرنگاران درباره فضای جلسه امروز هیئت دولت نیز اظهار داشت: در چند روزی كه گذشت، ما دوستان و دشمنان خود را بهتر شناختیم و دیدیم كه نسبت به ولایت فقیه در دنیای خارج و داخل چقدر حساسیت است. آقای احمدی‌نژاد از اول تا حال به لطف خدا از افراد خوبی هستند كه در مورد ولایت فقیه در عمل این را نشان داده‌اند.

آقاتهرانی ادامه داد: در اتفاقاتی كه در روزهای گذشته صورت گرفت، دورغ‌ها و تهمت‌های زیادی زده شده كه بنده از جمله افرادی بوده‌ام كه علاقه داشتم سوء‌تفاهم پیش نیاید و مردم خوبمان احساس نكنند كه چیزی پیش آمده كه الحمدالله جناب آقای احمدی‌نژاد امروز سر كار آمدند و صحبت‌ اولی‌شان امروز در حمایت از ولایت فقیه و حمایت از حضرت آقا و ولایت‌مدار بودن جامعه بود.

وی یادآور شد: دیشب جلسه‌ای بود و آقای احمدی‌نژاد اشاره‌ای داشتند كه به اعتقاد من اگر دنیا بخواهد خودش را از شر استكبار نجات دهد، باید رو به ولایت فقیه بیارد و این ولایت فقیه است كه امروز تجلی ولایت اهل بیت در جامعه است.

این نماینده مجلس افزود: رئیس جمهور تأكید كرد كه تا آخر جان و عمر نیز از ولایت فقیه دفاع و حراست خواهد كرد، ما افتخار می‌كنیم به چنین بینشی كه اینقدر محكم است كه برای ولایت از جان می‌گذرد، البته باید اینچنین باشد.

آقاتهرانی درباره دیدار خود با احمدی‌نژاد نیز گفت: من یكبار دیگر پیش رئیس جمهور آمده بودم كه حال ایشان خوب نبود و برای عیادت ایشان رفتم و دیشب نیز با حدود 10 نفر از نمایندگان مجلس نیز به دیدن ایشان رفتیم كه صحبت كنیم و از ایشان بخواهیم سر كار بیایند كه به لطف خدا این بزرگوار روی ما را زمین نگذاشتند و از این موضوع خوشحالیم

 
 
خرید و فروش دختران نیویورکی در خیابان + عکس
تصادف مرگبار پرابد پژو 206 و زانتیا در بزرگراه یادگارامام + تصاویر
آخرین خبرها از استخدام بانک مسکن
حمام شیخ بهایی را چرا بازسازی نمی کنید ؟!عکس
کفتارها به زودی محاكمه می شوند + عکس
خبری داغ از پیگیری و برخورد با یک ماجرای تأسف بار !!!
برخورد عجیب یک دانشگاه با بد‌حجابی + عکس
تجاورز به 16 زن و دختر و دستگیری و اعدام
زبانه‌های آتش در دل کوه و کشف میدان نفتی +عکس
خیانت خانم نماینده مجلس انگلیس به همسرش + عکس
اقدام غیر انسانی یک بیمارستان + عکس
شکنجه رئیس حقوق بشر بحرین +عکس
میزان افزایش قیمت نان در تهران
آکهی فروش خانه 10 میلیاردی در تهران
مادر هانیه کوچولو هم مجرم است +عکس
پر درآمدترین بازیكن فوتبال جهان