حمله تماشاگران به زن مارادونا+ عکس

مجموعه : مجله خبری
حمله تماشاگران به زن مارادونا+ عکس

مارادونا سرمربی الوصل درباره درگیری‌اش با تماشاگران الشباب پس از پایان بازی گفت: برای حمایت از همسرم به سکوها رفتم و با تماشاگران حریف درگیر شدم. اصلا نمی‌توانم قبول کنم که مردی به زنی حمله کند.

حمله کردن به زن‌ها، از سوی هر کسی که باشد مردانگی نیست. کسی که می‌خواهد با من درگیر شود و یا به انتقاد بپردازد باید رو در رو این کار را انجام دهد نه اینکه به همسرم حمله‌ کند. کسی که مرا به این دنیا آورد زنی است که الان در آسمان زندگی می‌کند. نامردی است که به یک زن حمله کنند.

تک ناز : در دقایق پایانی این بازی همسر مارادونا با چند نفر از دوستانش بازی را از نزدیک تماشا می‌کرد. پس از تعویض بازیکن برزیلی الشباب همسر مارادونا و اطرافیانش حرف‌هایی علیه او بر زبان آوردند که این مساله واکنش تماشاگران الشباب را به دنبال داشت و به او حمله‌ور شدند. این مساله باعث شد تا مارادونا بلافاصله پس از پایان بازی به سکو‌ها برود و با تماشاگران حریف درگیر شود که در نهایت با دخالت مستقیم پلیس این درگیری‌ها به پایان رسید.

رییس هیأت مدیره باشگاه الشباب به این حرکت مارادونا واکنش نشان داد و گفت که این بی‌احترامی و حرکت زشت مارادونا را پی‌گیری خواهند کرد.

مارادونا در ادامه سخنان خود گفت: برای تماشاگران الشباب احترام زیادی قائل هستم اما نمی‌توانم قبول کنم که کسی به زنم حمله‌ور شود. ما بازی را واگذار کردیم و من این را قبول دارم اما نباید چنین حرکات زشتی صورت گیرد.