خانم سیاه پوست بانوی اول سال 2013 آمریکا شد! (عکس)

خانم سیاه پوست بانوی اول سال 2013 آمریکا شد! (عکس)
تصوبر این دختر بر روی مجله اسنس که برگزار کننده این نظر سنجی برای کسب عنوان بانوی برتر است به چاپ رسیده است، این مجله مشهور هرساله یک بانوی موفق امریکایی را به عنوان بانوی برتر این کشور انتخاب میکند و امسال این عنوان از آن این دختر 16 ساله سیاه پوست شده است.
 
 
این دختر ژیمناست 16 ساله امریکایی توانست عنوان بانوی سال آمریکا را از آن خود کند. به گزارش تک ناز خانم گبی داگلاس 16 ساله که موفق به دریافت مدال طلای المپیک لندن 2012 در رشته ژیمناستیک شده بود توانست عنوان بانوی سال امریکا را نیز از آن خود کند.
 
 
 
خانم داگلاس به عنوان اولین خانم سیاهپوست برنده مدال طلای المپیک در رقابتهای ژیمناستیک المپیک لندن نام خود را در تاریخ المپیک جاودانه ساخت. بعد از این پیروزی شهرت او چنان زیاد شد که حتی میشل اوباما همسر رئیس جمهور امریکا نیز با او دیدار و گفتگو کرد.
 
تکناز : وی در مصاحبه اش گفته است: هرگز تصور نمیکردم تا این حد به شهرت برسم و همه مردم در مورد من صحبت کنند، اما ناراحت کننده ترین بخش این ماجرا مربوط به انتقاد از مدل موهای من بود که بیش از رنگ مدال من مورد توجه قرار گرفت و این انتقادات ناعادلانه باعث دلسردی من در آن زمان بود و شیرینی مدال مرا خیلی زود از بین برد.
 
 
 
منبع : ایران ناز