خانم معلمی که با فداکاری قهرمان ملی آلمان شد

خانم معلمی که با فداکاری قهرمان ملی آلمان شد
این خانم معلم مهربان در اقدامی جسورانه بعد از نجات جان یک کودک سه ساله به یک قهرمان ملی تبدیل شد. تصاویر مربوط به صورت این خانم توسط سایت مرجع شطرنجی شده است. به گزارش تکناز خانم اینا کوینگ معلم یک مهد کودک در هانوفر آلمان است.
 
 
او به همراه 29 کودک برای یک گردش دسته جمعی به یک منطقه جنگلی رفتند ، او در این سفر شجاعانه ترین عمل عمرش را انجام داد و یک پسر بچه 3 ساله را از عمق 20 متری یک معدن متروکه نجات داد. او این کار را در حالی انجام داد که حتی نمیدانست عمق آنجا چقدر است و آیا میتواند کودک را نجات دهد یا خیر. او درست ثانیه ای بعد از ناپدید شدن کودک در دهانه معدن که شبیه یک چاله بود خود را درون آن انداخت .
 
خانم معلمی که با فداکاری قهرمان ملی آلمان شد

 
آنها در عمق 20 متری و در میان آب گرفتار شدند و او کودک را در آغوش گرفته و سر او را ازآب بیرون نگه داشته است تا نیروهای امدادی برسند. آنها چیزی حدود 4 ساعت در این وضعیت مانده اند. سرپرست نیروهای امدادی در این رابطه میگوید. اگر در عمق این چاله بزرگ آب وچود نداشت آنها بعد از سقوط حتما کشته میشدند. این زن باعث شده است حرارت بدنش مانع از آسیب رسیدن به بدن کودک در اثر دمای آب شود.او حتی خودش در معرض مرگ وجود داشت و معلوم نبود چه سرنوشتی داشته باشد.
 
خانم معلمی که با فداکاری قهرمان ملی آلمان شد

به گزارش تکناز داستان قهرمانی او در همه روزنامه های آلمان به چاپ رسیده است. خانم آنجلا مرکل شخصا از وی قدردانی کرده است و او توانسته است مدال شجاعت که بالاترین مدال لیاقت در هرکشوری است از آن خود کند. بنابر گزارشات آنها صدمات جزئی دیده اند و بعد ازنجات توسط نیروهای امدادی سریعا به بیمارستان فرستاده شده اند. این معدن بیش از 100 سال است که متروکه شده و کسی در آنجا رفت و آمد نمیکند.