خانم ها چه خصایصی را دوست دارند

مجموعه : مردان
خانم ها چه خصایصی را دوست دارند

خیلی سخت است كه بتوان بر طبق خصوصیات اخلاقی كه جنس مخالف انها را میپسندد رفتار كرد.

 

معمولاًًً هنگامیكه زمان قرارهای ملاقات فرا می رسد، خانمها از هر نظر به خودشان می‌رسند، اما در مقابل آقایون همان چهره خسته و عرق كرده باشگاه را ترجیح می دهند.

 

نكته مهمی كه آقایون نباید هیچ گاه از نظر خود دور كنند این است كه خانمها همیشه آن طور كه وانمود می كنند، نیستند و هیچ گاه حقیقت چیزهایی را كه دوست دارند در همسر خود ببینند را به زبان نمی آورند.

 

شاید عده ای از خانمها نسبت به بعضی از خصوصیات اخلاقی همسرشان دل خوشی نداشته باشند و همیشه از او ایراد بگیرند و به او غر بزنند؛ اما بد نیست كه در این قسمت از برخی خصوصیاتی كه میتواند یك خانم را همواره علاقمند به شوهرش نگه دارد نیز چیزهایی بدانیم.

 

شاید خانم ظاهراً از تعدادی از رفتارهای بخصوص آقا رضایت نداشته باشد، اما واقعیت این است كه او در باطن خود، از زور خوشحالی در حال انفجار می باشد. تعجب آور است؟!

خانم ها چه خصایصی را دوست دارند

این مقاله را بخوانید تا ببینید كدامیك از رفتارهای “مردانه” تان حس علاقه همسرتان را بر می انگیزد و برای تغییر انها مجددا فكر كنید

 

. 1- مرد مردها هر چند خانمها ادعا می كنند كه از مردهای مرتب و تمیز و شیك پوش خوششان می آید، اما گاهی اوقات اگر با لباس های‌‌ ورزشی كج و كوله جلوی آنها ظاهر شوید، غذا را بدون رعایت آداب ویژه بخورید، و در كوچه فوتبال بازی كنید، شاید به نظر خانمها خیلی جذاب تر هم جلوه كنید.

 

او بدش نمی آید كه هر چند وقت یكبار برای نجاتش تلاش كنید، و یا اگر از عهده تعمیر برخی وسایل بر می آیید این كار را انجام دهید، و یا حتی با دوستان خود گپ بزنید.

خانم ها چه خصایصی را دوست دارند

یك خانم با یك آقا قرار نمی گذارد تا بر سر این موضوع كه كدامشان كفش ها و یا موهای شیك تری دارند با او به رقابت بپردازد؛

بلكه این تفاوت های‌‌ موجود میان شما دو نفر است كه منجر به اتصال هر چه بیشتر شما به هم میشود.

 

البته نباید فراموش كنید كه زمانیكه برای مشاهده تئاتر و یا صرف شام به بیرون میروید، او از شما انتظار دارد كه لباس های‌ مناسب و آراسته ای به تن كنید، اما در عین حال باید در نظر داشته باشید كه در بقیه ساعات بیشتر از حس مردانگی شما لذت می‌برد –

 

هر چند این امكان وجود دارد كه هرگز به این موضوع اعتراف نكند-

خانم ها چه خصایصی را دوست دارند

همیشه لازم نیست شیك ترین لباس ها را به تن كنید و درهای مختلف را پیش از او برایش باز كنید، فقط كافی است كه آروغ های‌‌ بعد از نوشیدنی را در زمان مناسب و هنگامیكه با دوستانتان هستید بزنید

 

. 2- نه گفتن شما باید تصمیماتی كه به ذهنتان را می رسد را انجام دهید و بر طبق آنچه عقلتان به شما دستور می دهد، عمل كنید؛

 

حتی اگر این كار سبب عصبانی شدن خانم شود.

 

آقایون تصور می كنند كه دخترخانم ها به دنبال نامزدهایی می‌گردند كه او را بتوانند روی یك انگشت خود بچرخانند و هر چه كه میگویند انجام دهد.

خانم ها چه خصایصی را دوست دارند

اگر بخواهید همیشه مطابق انچه به شما دیكته میشود، عمل كنید، دیری نخواهد گذشت كه رابطه تان كسل كننده و ملال آور میشود.

 

خانمها به دنبال مردی هستند كه چیزی برای ارائه كردن در دست داشته باشد و بتواند عقاید و ملاحظات شخصی خود را در بحث ها وارد كند.

 

انها به دنبال مردی هستند كه شخصیت منحصر بفردی داشته باشد.

خانم ها چه خصایصی را دوست دارند

اگر تمام زندگی یك مرد را تنها “همسرش” تشكیل دهد، آنگاه دیگر چیزهای زیادی برای گفتن ندارد و برایش سورپرایزهای زیادی باقی نمیماند كه بتواند در مواقع ضروری انها را رو كند.

 

حتی اگر همسر شما از آن دست خانم هایی باشد كه دوست دارند قدرت و كنترل خانواده را بدست بگیرند، باز هم بدش نمی آید كه گه گاه با شما قدرت آزمایی و جدلی برابر داشته باشد.

 

بنابراین اگر تا به حال تصور می كردید كه باید كنترل تمام امور را به دست او بسپارید، بهتر است از این به بعد دست از این كار بردارید؛ به منظور حفظ رابطه و نگه داشتن او حتماً نباید خودتان را به یك خدمتكار خانگی دست آموز تبدیل كنید

خانم ها چه خصایصی را دوست دارند

. 3داشتن شهوت جنسی شدید كاملاً روشن است كه اگر یك رابطه، تنها به برقراری روابط جنسی محدود شود، طرف مقابل احساس می كند كه مورد سوء استفاده قرار می‌گیرد؛

 

اما از سوی دیگر باید این امر را نیز در نظر گرفت كه یك خانم زمانیكه میبیند شوهرش در مقابل او كنترل خود را از دست میدهد و ابزار علاقه می كند انگار دنیا را به وی داده اند.

 

اگر همسر شما شاغل است و شب هنگام پس از یك روز سخت كاری و سرو كله زدن با ارباب رجوع و همكاران او را در خانه می بینید هیچ چیز جز معاشقه نمیتواند او را خوشحال كند؛

 

این امر سبب میشود كه او خودش را در راس تمام شادی های‌‌ جهان قرار دهد.

خانم ها چه خصایصی را دوست دارند

اگر او شغل حساس و با ارزشی دارد و در سمت مهمی قرار دارد، بهتر است شما شروع كننده ارتباط جنسی باشید.

 

این امر به او اجازه میدهد كه با خیال راحت از رابطه خود لذت ببرد

 

. 4- مستقل بودن شاید همیشه خانمها به این دلیل كه همسرشان ادعا می كنند سرشان بیش از اندازه شلوغ است، به انها توجه كافی مبذول نمی دارند، وقت زیادی را در محل كار خود سپری می كنند و یا با دوست های‌‌ خود خوش گذرانی می كنند، ناراحت می‌شوند.

خانم ها چه خصایصی را دوست دارند

باید توجه داشت باشید كه اگر میخواهید همسرتان در كنارتان باقی بماند، باید مانند یك پرنسس با او رفتار كنید؛

 

اما از طرف دیگر، همواره در نظر داشته باشید كه اگر سرگرمی، تفریح و كارهای دیگری برای انجام دادن نداشته باشید، ممكن است خانم احساس كند كه در حال خفه شدن در رابطه است.

 

همان اندازه كه شما در رابطه نیاز به فضا دارید، خانمها نیز از آزادی خود لذت میبرند و شدیداً به آن محتاج هستند.

 

یك مرد مستقل و متكی به نفس در نظر خانمها از جذابیت بیشتری برخوردار میباشد.

خانم ها چه خصایصی را دوست دارند

یك مرد محتاج و بدون آرزو های‌‌ بزرگ، برای بیشتر خانمها هیچ گونه جذابیتی ندارد. بنابراین شما مجاز هستید كه با دوستان مختلف خود قرار ملاقات بگذارید و شغل و سرگرمی مخصوص به خودتان را داشته باشید

 

. 5 حسود بودن حسادت یكی از احساسات قوی به شمار میرود. هر چند انسان ها نمی توانند میزان دقیق حسادت خود را كنترل نمایند، اما مقدار كمی حسد، آن هم به طور گاه گاه و اتفاقی، به راحتی میتواند حس جاذبه شما را در نظر او افزایش دهد.

 

اگر شما نسبت به مردهایی كه با اوصحبت می كنند، هیچ گونه عكس العملی از خود نشان ندهید، او تصور می كند كه به هیچ وجه برایش ارزش قائل نیستید، به همین دلیل به دنبال كسی میرود كه این خلا را برایش پر كند.

 

اگر او در مورد یك همكار مذكر خیلی صمیمی و یا مربی اش بازخواست نمایید، شاید در ظاهر به شما غر بزند، اما در باطن لبخندی بر لب هایش نقش خواهد بست.

 

توجه:

خانم ها چه خصایصی را دوست دارند

زمانیكه نوبت به حسادت می رسد، مقدار كمی از آن می تواند مثمر ثمر واقع شود، پس در خرج كردن آن به شدت صرفه جویی كنید.

 

از قدرت فوق العاده آن با خبر شوید:

او میتواند عاشق مردی شود كه نسبت به دارایی های‌‌ شخصی او حساس بوده و از انها محافظت كند

 

. 6آسیب پذیری گاه به گاه هر انسانی دوست دارد كه احساس كند دیگران به وجود او نیازمند هستند و از آنجایی كه كمتر اتفاق می افتد یك خانم بتواند از شوهر خود محافظت كند، بد نیست كه به او اجازه دهید این كار را از طریق روش های‌‌ دیگر به شما اثبات كند.

 

برای مثال بد نیست كه به او اجازه دهید تا به شما گوشزذ كند نیاز به جوراب های‌‌ بیشتری دارید، یا اینكه همیشه یادتان میرود رخت ها را به خشك شویی ببرید، و برای بستن كروات خود به كمك او احتیاج دارید.

خانم ها چه خصایصی را دوست دارند

شاید احمقانه به نظر برسد اما گاهی اوقات همین موارد ساده و پیش پا افتاده سبب میشود كه او احساس بهتری نسبت به خودش پیدا كند و بیش از پیش جذب شما شود.

 

البته این امر بدان معنا نیست كه سعی كنید از او برای خود یك مادر بسازید – هر چند او از این كار بدش نمی آید –

 

اما این امر شاید جزء آخرین چیزهایی باشد كه او انتظارش را از شما دارد؛ فقط زمانیكه نیاز به كمك داشتید و احساس می كردید كه او میتواند به شما كمك كند، از او درخواست همكاری كنید.

 

با این كار بدون شك به او احساس قدرت، سودمند واقع شدن، و مهم بودن دست خواهد داد.

خانم ها چه خصایصی را دوست دارند

اغلب مردها تصور می كنند كه برای كشاندن خانمها به سمت خود باید از خودشان یك قهرمان دست نیافتنی بسازند، اما این امر صحت ندارد.

 

مقداری نیازمندی و كمك خواستن سبب میشود كه شما در نظر او تا حدی آسیب پذیر جلوه كنید، و در چنین موقعیتی تمام خانمها حاضر ایستاده اند تا به داخل رابطه شما آمده و به شما كمك كنند

 

. 7پنهان كردن احساسات شاید او همیشه اعتراض می كند كه چرا نباید بداند كه شما در حال فكر كردن به چه موضوعی هستید.

 

شاید دوست داشته باشد بداند كه در طول روز و در محل كار برای ما چه اتفاقاتی رخ داده، شاید همیشه از شما بخواهد تا در مورد همه ی ي ي ي چیز با او صحبت كنید، و به اصطلاح سفره دلتان را برای او باز كنید تا بتواند به عمیق ترین نقطه از احساساتتان دسترسی پیدا كند.

خانم ها چه خصایصی را دوست دارند

شما می‌دانید كه خانمها با دوست های‌‌ دختر در مورد جزییات تمام مسائل به خصوص در مورد نگرانی های‌‌ خود، صحبت می كنند.

 

به همین دلیل اگر بخواهید تمام احساست خود را در مقابل او بازگو كنید، خیلی راحت میتواند به شما نمره دهد.

 

در برخی مواقع اگر كمی از او دوری كنید و خود را كمی اسرار آمیز جلوه دهید، او علاقه بیشتری به شما پیدا خواهد كرد.

 

نكته جالب اینجاست كه خودش به شخصه برای پیدا كردن حقیقت تلاش می كند.

 

خانمها لذت میبرند تا بدون اینكه شما به انها چیزی بگویید، خودشان بتوانند از اسرار شما سر در بیاورند.

خانم ها چه خصایصی را دوست دارند

شاید آنقدرها هم كه شما تصور می كنید از این كار متنفر نباشد

 

. 8سرتاپای او را وارسی كنید خانمها به اندازه آقایون دوست دارند كه دیگران انها را به خاطر توانایی های‌‌ ذهنی و عملی شان تحسین كنند، و زمانیكه كاری را درست انجام دادند مورد تشویق قرار بگیرند؛ انها در چنین حالتی انتظار ترفیع رتبه و تشویقی نیز دارند.

 

اگر یك خانم با حالت جذابی صحبت میكند دلش می خواهد مورد توجه قرار بگیرد. البته این امر به شرایط و كسانیكه به او توجه می كنند هم بستگی دارد.

 

اما زمانیكه نوبت به مردی می رسد كه خانم دوستش می دارد، با كمال میل به او اجازه می‌دهد كه كلیه متعلقاتش را چك كند. خانمها هم مانند آقایون از تعریف و تمجید لذت میبرند.

 

اگر به او توجه كنید او واقعا خوشحال میشود و این خوشحالی شما را به هر كجا كه بخواهید خواهد رساند.

خانم ها چه خصایصی را دوست دارند

همیشه بهترین رفتارهایتان را رو نكنید هر چند خانمها در بیشتر موارد، زمانی كه غر زدن هایشان را شروع می كنند كاملاً جدی هستند، «به ویژه زمانیكه آشغال غذا های‌ خود را روی میز بگذارید و یا جوراب هایتان را برندارید»

 

اما باید این امر را هم در نظر داشته باشید كه اگر بخواهید همیشه با او موفقت كنید و مطابق خواسته هایش رفتار كنید، او دلش برای خود واقعی شما تنگ خواهد شد.

 

این دست رفتارها به دو قسمت تقسیم می شوند:

خانم ها چه خصایصی را دوست دارند

آنهایی كه خود واقعی شما را نمایان می سازند و آن دسته ای كه شما را به او نشان می دهند.

 

از آنجایی كه ما كاملاً واقف هستیم كه خانمها نیازمند توجه هستند و همین توجه باعث جذب خانمها به آقایون میشود، این احتمال وجود دارد كه برخی رفتارهای منحصر بفرد شما باعث شود تا گل لبخند را بر روی لب های‌‌ او بنشاند و در وجود او جذابیت بیشتری نسبت به شما ایجاد نماید.

 

بنابراین هیچ گاه نباید به ظاهر صحبت های‌‌ او توجه كنید؛ در بیشتر مواقع او شما را فقط به خاطر وجود خودتان دوست می دارد

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

برچسب‌ها: