داستان باورنکردنی زندگی آنجلینا جولی (+عکس)

مجموعه : مجله خبری
داستان باورنکردنی زندگی آنجلینا جولی (+عکس)
داستان زندگی «آنجلینا جولی»، «براد پیت» و شش فرزندشان و سفرهای پیاپی انسان‌دوستانه‌اش به کشورهای مختلف جهان همواره خیلی‌ها را یاد خانواده‌‌های خوشبخت توی داستان‌ها می‌اندازد، پدر و مادری پولدار، مهربان و ایده‌آل و فرزندانی همیشه خوشحال.
 

 

 

نگاهی داریم به واقعیت زندگی این خانواده هشت نفره به روایت خودشان و رسانه‌های آمریکایی:

 

*ماجرای اعتیاد «جولی» از زبان فروشنده مواد/هفته‌ای سه بار هروئین و کوکائین به او می‌فروختم، در میان آن همه مواد و چاقو از آرزویش برای سرپرستی یک کودک می‌گفت

 

* «فرانکلین میرز»، یک فروشنده مواد مخدر سال 2005 در مصاحبه‌ای جنجالی با مجله «لایف اند استایل»، گفت: اولین بار فوریه سال 1997 میلادی در هتل چلسی با آنجلینا جولی ملاقات کردم فکر کنم تنها 21 داشت.

ما هفته‌ای دو تا سه بار همدیگر را می‌دیدیم، او از من کوکائین و هروئین می‌خرید، هر بار به طور متوسط حدود 100 دلار (نیم گرم کوکائین و یک دهم گرم هروئین).

داستان باورنکردنی زندگی آنجلینا جولی (+عکس)

 

داستان باورنکردنی زندگی آنجلینا جولی (+عکس)

 

یک بار هم برای تحویل جنس به آپارتمانش در منهتن رفتم، از چیزی که می‌دیدم شوکه شده بودم، تمام در و دیوار پوشیده بود از عکس‌های جسد و او همانجا به من گفت که آرزو دارد که سرپرستی کودکی را به عهده بگیرد. من از این حرف شوکه شدم، آخر در میان آنهمه مواد و چاقو، او از سرپرستی یک کودک حرف می‌زد، او به جمع‌آوری انواع چاقو علاقه داشت.

«جولی» هم‌اکنون سرپرستی سه کودک را به عهده گرفته است.

 

*ماجرای روان‌پریشی و خودزنی‌های جولی/پدر جولی: دخترم دست به کارهای خطرناکی می‌زند که به ذهن هیچ‌کس نمی‌رسد

 

اولین بار «جان ویت»، بازیگر هالیوودی و پدر «آنجلینا جولی»، مشکلات روحی روانی دخترش را در جمع رسانه‌ها فاش کرد که همین موضوع سبب شد که از آن پس روابط پدر و دختر تیره و تار شود.

داستان باورنکردنی زندگی آنجلینا جولی (+عکس)

 

آنجلینا جولی در کنار پدر و برادرش

در پی طلاق «آنجلینا جولی» از همسر دومش،«بیلی تورنتون»، در سال 2002 میلادی، «جان ویت» فاش کرد که آنجلینا به شدت از بیماری روحی روانی رنج می‌برد تا جاییکه علاوه بر خود زنی، دست به برخی کارهای شرورانه‌ای می‌زند که خیلی دور از ذهن است.

«جولی» و «تورنتون» پیش از طلاقشان نیز یکی از جنجالی‌ترین زوج‌های هالیوود بودند، آن دو خون یکدیگر را در شیشه‌ای که به گردنشان آویزان بود با خود حمل می‌کردند.

 

داستان باورنکردنی زندگی آنجلینا جولی (+عکس)

 

«ویت» 63 ساله در مصاحبه‌هایش گفت: تمامی مشکلات او ریشه در کودکی‌اش دارد، ازدواج نافرجام من و مادرش و رابطه‌ای که من خارج از خانواده داشتم همه اینها به او صدمه زیادی دید، من و او پس از طلاق از مادرش به ژاپن سفر کردیم ولی او همواره همچون روحی سرگردان بود، فکر می‌کردم همه این‌ها موقت باشد ولی مدت‌ها بعد در مورد او متوجه‌ چیزهای خیلی بدی شدم از خودزنی گرفته تا خودکشی.

 

*رابطه جولی با پدر و مادرش/به پدرم بگویید برود پی کارش؛ مادرم بهترین مادر دنیا بود، 14 ساله که بودم، من و دوست پسرم دو سال در کنار او زندگی کردیم

جولی که از ابتدا رابطه چندان صمیمی با پدرش نداشت در پی مصاحبه‌های جنجالی پدرش با رسانه‌ها به کلی با او قطع ارتباط کرد.

داستان باورنکردنی زندگی آنجلینا جولی (+عکس)

 

پدر و مادر جولی

در یک میهمانی هالیوودی که علاوه بر «آنجلینا جولی»، «جان ویت» نیز حضور داشت، زمانیکه پدرش جلو رفت تا او را در آغوش بگیرد، جولی به یکی از بادی گاردها دستور داد که جلو برود و به وی بفهماند که باید برود پی کارش.

 

البته جولی با مادرش رابطه نسبتا خوبی داشته، به عقیده او مادرش او را می‌فهمیده و او نیز دوست دارد برای فرزندانش چون مادرش باشد.

 

داستان باورنکردنی زندگی آنجلینا جولی (+عکس)

 

داستان باورنکردنی زندگی آنجلینا جولی (+عکس)

 

مادر جولی در سن 56 سالگی براثر ابتلا به بیماری سرطان تخمدان در بیمارستان لس‌آنجلس درگذشت

«جولی» در ستایش مادرش که چند سال پیش درگذشت، می‌گوید: او مادر ایده‌آلی بود زمانیکه تنها 14 سال داشتم او اجازه داد که من و دوست پسرم دو سال تمام بدون هیچ دغدغه‌ای در خانه او زندگی کنیم، دوست دارم برای فرزندانم چنین مادری باشم.

جولی هم‌اکنون از همسر غیرقانونی‌اش «براد پیت» صاحب سه فرزند است.

 

*رابطه غیرمتعارف «جولی» و برادرش همه را شوکه کرد/براد پیت: زمانیکه برادر انجی (آنجلینا) نامزد کرد نفس راحتی کشیدم

داستان باورنکردنی زندگی آنجلینا جولی (+عکس)

 

داستان باورنکردنی زندگی آنجلینا جولی (+عکس)

 

در مراسم اسکار سال 2000 میلادی زمانیکه «آنجلینا جولی و برادرش در برابر مردم و رسانه‌ها به طرز غیرمعمولی یکدیگر را بوسیدند، جنجال‌های رسانه‌ای در رابطه با رابطه غیر متعارف این دو شروع شد، علی‌رغم انکار این دو، ولی جنجال رسانه‌ها تا مدت‌ها ادامه داشت ولی این نگرانی حتی به «براد پیت» نیز منتقل شده تا جائیکه زمانیکه «جیمز هاون» (برادر جولی)،نامزد کرد، براد پیت بسیار خوشحال شد زیرا به عقیده «پیت»، جیمز به طرز غیر معمولی تمام جزئیات زندگی «جولی» را زیر ذره‌بین قرار داده بود.

حتی زمانیکه فرزند «پیت» و «جولی» به دنیا آمد و آنها نام شیلو را برای فرزندشان انتخاب کردند، «جیمز هاون» نام این دختر را بروی پلاک ماشینش هک کرد.

 

داستان باورنکردنی زندگی آنجلینا جولی (+عکس)

 

 

*جولی: با آنهمه کارهای مخوف، شانس‌آوردم که زنده ماندم/پیت: آنجی هنوز هم دختر بدی است

«آنجلینا جولی» در مصاحبه با شبکه سی‌بی‌اس در بوداپست هنگام ساخت فیلم «در سرزمین خون و عسل» ضمن اشاره به زندگی پر از فراز و نشیب گذشته‌اش گفت: من دوران سیاه و پرفشاری را پشت سر گذاشتم و اینکه در جوانی نمردم و اکنون اینجا هستم، بسیار خوش‌شانسم.

وی افزود: در حقیقت شاید مردم نتوانند تصور کنند که من چه کارهای خطرناکی کرده‌ام، من بدترین‌ها را انجام داده‌ام و به خیلی دلایل الان دیگر نبایدم زنده می‌بودم… کارهای بسیار خطرناک و چه شانس‌ها و فرصت‌هایی که برباد رفتند.

جولی در این مصاحبه جنجالی متذکر شد که آن دختر بد هنوز بخشی از وجود من است… ولی خوب این دختر بد اکنون سرجایش نشسته و تنها گاهی اوقات خودش را برای «براد پیت» رو می‌کند.

این بازیگر 37 ساله هالیوود این مصاحبه را در پاسخ به مصاحبه‌ای که «براد پیت» کرده بود، انجام داد.

 

داستان باورنکردنی زندگی آنجلینا جولی (+عکس)

 

«پیت» در این مصاحبه گفته بود که «انجی» هنوز هم دختر بدی است، با این تفاوت که خودش را جلوی دیگران کنترل می‌کند و در خانه آن را به من نشان می‌دهد.

یکی از پرستاران سابق بچه‌های «پیت و جولی» در مصاحبه با مجله «این‌تاچ ویکلی» فاش کرده است که «جولی» در خانه با «پیت» با اشک و آه و داد و فریاد صحبت می‌کند.

 

*نشریات آمریکایی: آیا جولی مادر بدی است؟/اعتراف پرستار بچه‌های جولی و پیت: بچه‌ها فیلم‌های غیر ‌اخلاقی می‌بینند، مدوکس 10ساله رانندگی می‌کند و شراب می‌نوشد

داستان باورنکردنی زندگی آنجلینا جولی (+عکس)

 

افشاء سازی پرستار سابق بچه‌های جولی و پیت

 

در حالیکه «آنجلینا جولی» و «براد پیت» همواره به عنوان پدر و مادری خندان و مهربان همراه با شش فرزند و فرزند‌خوانده‌هایشان در برابر نگاه کنجکاو مردم و رسانه‌ها ظاهر می‌شوند ولی مصاحبه جنجالی پرستار بچه‌هایشان با مجله «این‌تاچ ویکلی»، همه را تعجب زده کرد.

«آنجلینا جولی» و «براد پیت»، هم‌اکنون صاحب سه فرزند به نام‌های «شیلو» 5 ساله، «ناکس و ویون» 3 ساله و سه فرزند خوانده به نام‌های «مدوکس» 10 ساله، پکس 8 ساله و زهرا 7 ساله هستند.

 

 

پرستار بچه‌ای که پیش از این برای مدتی در خانه این دو زوج هالیوودی، مشغول به کار بود در مصاحبه جنجالی خود با «این تاچ ویکلی» گفت: رفتار بچه‌ها وحشتناک است، مدوکس همواره از کلمات رکیک استفاده می‌کند، زهرا همیشه به فرانسه فحش می‌دهد، آنها همیشه در حال دعوا هستند به خصوص مدوکس و پکس، شیلو نیز پس از هر دعوا خودزنی می‌کند، برای همین همیشه صورت و دست‌هایش زخمی است، آن دو نیز در واقع هیچ کنترلی روی بچه‌ها ندارند.

 

داستان باورنکردنی زندگی آنجلینا جولی (+عکس)

 

صورت زخمی شیلو براثر خودزنی

وی افزود: «پیت» و «جولی»، حقیقتا والدین بدی هستند، جولی اعتقاد دارد که کنترل خانه باید در دست بچه‌ها باشد تا اعتماد به نفسشان بالا برود، این دو به بچه‌های اجازه می‌دهند که فیلم‌هایی با درجه R (تماشای فیلم برای بچه‌های زیر 17 سال ممنوع است) ببینند و حتی مدوکس اجازه دارد که در محوطه خانه رانندگی کند و مشروب بنوشد.

این پرستار درباره رفتار جولی با بچه‌ها نیز افزود: زمانیکه «جولی» در خانه است، اکثر اوقات خود را در اتاقش در حال صحبت‌ کردن با تلفن می‌گذراند و گاه که مست می‌کند، بچه‌ها را اتاق‌‌هایشان حبس می‌کند، او همواره دوست دارد که یک مادر ایده‌آل باشد ولی در حقیقت زمان زیادی را با بچه‌هایش سپری نمی‌کند.

این درحالی است که «جولی» پیش از این بارها در مصاحبه‌هایش مادر خود را ایده‌آل‌ترین مادر دنیا نامیده و گفته است: «هیچگاه نمی‌خواهم از آن دسته والدینی باشم که فرزندانم را ترغیب کنم که به چیزی که نیستند وانمود کنند، از نظر من تنها والدین بد می‌توانند اینکار را بکنند».

«با آنکه نمی‌توانم برای فرزندانم به خوبی مادرم باشم ولی همواره یک قانون طلایی دارم و آن این است که همواره یکی از ما دو نفر باید در خانه در کنار بچه‌ها باشیم».

«جان ویت»، پدر جولی، چند سال پس از مصاحبه جنجالی‌اش با رسانه‌ها مبنی بر اعتیاد و روان‌پریشی «جولی»، هنگامی که «پیت » و «جولی»، «مدوکس» را به فرزندخواندگی پذیرفتند، در جمع رسانه‌ها حاضر شد و گفت: به شدت می‌ترسم که مشکلات روانی دخترم ، پسرخوانده‌اشان، «مدوکس»، را به خطر بیاندازد.

*مادر «زهرا» خواستار بازگشت فرزندش شد، مادر «پکس» می‌خواهد فرزندش را ببیند/«جولی» مانع دیدار مادر و فرزند شد

داستان باورنکردنی زندگی آنجلینا جولی (+عکس)

 

زمانیکه «پیت» و «جولی»، زهرا را به فرزندی پذیرفتند، ادعا کردند که مادر او براثر ابتلا به بیماری ایدز درگذشته و زهرا نیز به این بیماری مبتلاست، در حالیکه چند سال بعد «این‌تاچ ویکلی»، مجله‌ای آمریکایی که به زندگی هنرمندان و اسرار آنها می‌پردازد، پرده از این راز برداشت که مادر واقعی زهرا پیدا شده، در حالیکه هیچکدام به بیماری ایدز مبتلا نیستند.

این مجله در خبر خود افزود که مادر زهرا خواستار بازگشت فرزندش شده است، این درحالی است که به گفته برخی رسانه‌های غربی این زوج هالیوودی از شهرت و پول خود استفاده کرده و مانع این اتفاق شده‌اند.

البته این موضوع در رابطه با «پکس»، فرزند خوانده ویتنامی این دو نیز تکرار شد.

مادر پکس که «فام تو دونگ» نام دارد، به خاطر اعتیاد مجبور شده تا فرزندش را در زمان تولد در بیمارستان ترک کند و «جولی» و «پیت» او را در سه سالگی به فرزندی پذیرفته‌اند.

علی‌رغم اصرار زیاد مادر ویتنامی بر ملاقات فرزندش، «جولی» حتی در سفر انسان‌دوستانه‌اش (!) به ویتنام مانع دیدار این مادر و فرزند شده است.

مادر پکس برای پس گرفتن فرزند حتی مدت زمانی است که اعتیاد خود را کنار گذاشته ولی تاکنون در این زمینه موفقیتی به دست نیاورده است.

*رابطه «جولی» با پدر و مادر «پیت»/جولی: دوست دارم دخترم لباس پسرانه بپوشد، رفتار مادر پیت غیرمحترمانه است

 

 

 

یکی دیگر از مواردی که همواره سوژه رسانه‌ها بوده رابطه نه چندان دوستانه «آنجلینا جولی» با مادر «پیت» است.

داستان باورنکردنی زندگی آنجلینا جولی (+عکس)

مادر «پیت» به شدت نسبت به روش‌های تربیتی جولی در رابطه با فرزندانش بالاخص شیلو منتقد است.

«جولی» همواره لباس پسرانه به تن شیلو می‌کند ولی مادر پیت اعتقاد دارد که او یک دختر است و باید همانند دخترها لباس بپوشد.

علی‌رغم تمام ظاهرسازی‌ها برای دوستانه نشان دادن رابطه این عروس و مادر شوهر، جولی سرانجام در یکی از مصاحبه‌های خود به این مسئله اعتراف کرد.

«جولی» گفت: به نظرم شیلو دختر جذابی است به همین خاطر لباس پسرانه به تنش می‌کنم، در ضمن خود او نیز دوست دارد که به این سبک لباس بپوشد ولی رفتار «جین» (مادر پیت) غیرمحترمانه است.

منبع : فارس