رابطه جنسی معلم شیطان صفت با 4 دانش آموز + عکس

رابطه جنسی معلم شیطان صفت با 4 دانش آموز + عکس

معلم شیطان صفت که با دانش آموزان خود رابطه جنسی برقرار کرد

 

یک معلم زن جوان که عاشق دانش آموزان پسر بود به تازگی با 4 دانش آموز پسر که سال آخر دبیرستان را سپری می کردند بارها رابطه جنسی برقرار کرده است. این خانم معلم در هربار رابطه جنسی از هر 4 دانش آموز پسر باهم دعوت می کرده است و به طور همزمان به آنها ابراز علاقه می کرده است.

 

چندی پیش ویدئویی از ارتباط جنسی این معلم به طور همزمان با چهار تن از دانش آموزان 18 و 19 ساله پخش شد. با پخش شدن این فیلم معلم بازداشت و رسیدگی به جرم وی در دستور کار قرار گرفت.

 

این در حالی است که این معلم 28 ساله معتقد است متهم نبوده و به دلیل فیلمبرداری قربانی شیطنت دانش آموزهای خود شده است!کریستوفر شوهر این زن نیر در مصاحبه به خبرنگار زندان گفت: دادگاه به دلیل 16 فقره رابطه جنسی با دانش آموزان ، همسر من را به اعدام محکوم کرده است.

رابطه جنسی معلم شیطان صفت با 4 دانش آموز + عکس

رابطه جنسی معلم با دانش آموز

 

در ماه اوت هیات منصفه با وجود اینکه دانش آموزان در برقراری رابطه جنسی با این معلم رضایت کامل داشتند این معلم بی بند و بار را به اعدام محکوم کرد. طبق قانون تگزاس برقرار رابطه جنسی معلم و شاگرد جرم بوده و مجرم به اعدام محکوم می شود. هیات منصفه معتقد است به دلیل اینکه در کلاس درس معلم از قدرت بیشتری برخوردار است

 

توانسته از بچه ها بهره کشی جنسی کند حتی اگر بچه ها رضایت داشته اند به دلیل شرایط سنی آنها بوده و معلم حق این عمل را نداشته است.بررسی موبایل این معلم نشان داد که او طی یک هفته بیش از 300 پیام محرک جنسی برای شاگردان خود ارسال کرده است.

رابطه جنسی معلم شیطان صفت با 4 دانش آموز + عکس

معلم شیطان صفت و رابطه جنسی با دانش آموزان

 

یکی از شاگردان این معلم گفت: سر کلاس هم برایم پیام های جنسی ارسال می کرد. بلاخره آوریل سال گذشته برای دیدن برنامه ورزشی من و 4 نفر از دوستانم را به منزلش دعوت کرد و ما را دعوت کرد به برقرار رابطه . اولش برایمان سخت بود اما بعد این کار عادی شد و من 4 بار در آن جمع حاضر شدم. بعد از آن ما دوستهای خوبی شدیم و برای شام به خانه معلم خود می رفتیم.

 

در یکی از همین نشست ها یکی از دانش اموزان قبل از برقراری رابطه دوربین موبایل خود را روشن کرده و تمام مراحل را ضبط می کند و به این ترتیب معلم به دام می افتد.