نکاتی برای طولانی شدن عمر

نکاتی برای طولانی شدن عمر

صاف میرم سراغ اصل مطلب:

خبر دارید که شما رفقا که مال دهه 50 به اینور هستید میانگین عمرتون 55 ساله؟!! نه….؟ می‌خندی…..؟ شوخی می‌کنم؟ این ادعا عین آب خوردن اثبات شده است!

 

به نمودار عمر افراد از 80 سال به اینور و میانگین عمر طبیعی آدمها دقت کنید تا حساب کار دستتون بیاد!توی این ایمیل ها حقایق و رازهای این قضیه رو براتون میگم تا بفهمی کجای کاریم!من اون چیزی را که مبنای واقعی داره براتون میگم ..میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد! درسته..حقیقت تلخه عزیز!

 

اولین عامل باعث این فاجعه در کاهش طول عمر ما شده! طرز تفکر ما نسبت به خورد و خوراک و زندگیمون و یک برنامه ریزی از بیرون قضیه واسه کشتن ما  و تبلیغات دروغ! همین!

نکاتی برای طولانی شدن عمر

1- اولین نکته:

یادتون باشه تا سن 35 سالگی جسم رشد میکنه و از 35 سالگی به بعد روح! تازه از 35 سال به بعد باید به سمت مسائل معنوی برویم!

 

واسه همین پیامبر اکرم توی 40 سالگی مبعوث شد.

 

پس این حق طبیعی من و توست که عمر کامل داشته باشیم….زمانی میتونیم مدعی عمر کامل باشیم که وقتی جسد مبارک بنده و جنابعالی رو توی قبر می گذراند فقط پوست و استخوان به جسم باشه نه گوشت!

 

در غیر اینصورت یا خودمون یا یکی دیگه باعث مردن ما شده…و عمر طبیعی ننموده ائیم.

 

الان توی جامعه ما از طرف صهیونیسم و غرب طوری برنامه ریزی شده که تا 10 سال دیگه زیر 40 سال باید بمیریم! واسه همین سیستم خوراک و زندگی ما رو اینطور تغییر دادند!

نکاتی برای طولانی شدن عمر

داستان هومفر یهودی رو که میدونید؟

رفت توی جلسه گفت: برای از بین بردن مسیحیت در انگلیس کافیه آب شرب منچستر در انگلیس رو از یک مخزن تامین کنیم و لوله کشی کنیم توی خونه ها! بعد به عنوان ضد عفونی کننده و پاک کنندهء آب…

 

فلوراید و کلر میریزیم توی مخزن  و اینطوری طی چند سال عمر این آدمها را کم می کنیم و بعد کسی هم یقه ما رو نمیگیره

 

حالا شده حکایت ما! 

نکاتی برای طولانی شدن عمر

دستور اول:

قبل از مصرف و خوردن آب! آن را حتما “بجوشانید  و بعد آن را پس از خنک کردن صرف نمائید

 

دلیلش هم اینه که طبق دستور طب سنتی و تجویز حضرت امام رضا«ع» وقتی آب را میجوشانیم باعث سبک شدن آب می شویم و به همین جهت وقتی آب وارد بافت بدن می شود به راحتی از بافت بدن خارج می شود و مواد و مشتقات محلول در آب «مخصوصا” کلر و فلوراید» در بافت نمیماند و چربی و وزن بدن به‌صورت متناسب ظرف یک ماه در بدن تقسیم شده و عامل تناسب اندام شما میشود «آی خانما گوش کنید ..اولین راز تناسب اندام بود.

نکاتی برای طولانی شدن عمر

اینطوری چاق خوش هیکل میشید» – توضیحات کامل راجع به این مسئله را در کلاس های‌ طب سنتی عرض خواهم کرد.

 

«جالبه وقتی توی یک شهر بیماری اپیدمی میشه..مثل زلزله بم…فوری میگویند آب را بجوشانید و بعد بخورید ولی فرهنگ سازی نمیکننه که چرا باید آب را بجوشانیم»

 

پس یادتون باشه هیچوقت آب را همینطوری دیمی ننوشید..محتویات و مشتقات شیمیائی آب که برای تصفیه وارد آن شده به طرز وحشتناکی سیستم خون رسانی و بافت بدن و کلیه شما را مختل میکنه.

نکاتی برای طولانی شدن عمر

دستور دوم:

کی گفته وقتی زیاد آب می‌نوشیم باعث سلامتی بدن و پوست و مو میشیم؟ تا زمانی که تشنه نشدید آب ننوشید

 

جدیدا” رسم شده توی رسانه ها و مجلات دائم از نوشیدن آب زیاد برای سالم ماندن پوست صورت و سلامتی بدن دم می‌زنند.هی می‌نویسند روزانه به زور هم شده 4 لیوان آب بخورید.

 

دلیلش هم اینه که کلیه ها روزی 180 لیتر آب را برای بدن تصفیه می کنند..وقتی شما حجم آب بدن را زیاد میکنید باعث فشار کار روی کلیه ها شده و عامل پیری زودرس بدن خواهد شد.

نکاتی برای طولانی شدن عمر

دستور سوم:

آب را یک دفعه  ننوشید …آب را با سه نفس بنوشید «یعنی سه دفعه نفس بکشید » چون با نوشیدن یکدفعه آب «هورت هورت …» عامل درد زود هنگام کبد خواهید بود.«تجویز امام صادق «ع»»

 

این طریقه نوشیدن آب باعث میشه آب با بهترین شرط وارد بدن شده و به معده فرصت دریافت مناسب آب می‌دهیم.

نکاتی برای طولانی شدن عمر

دستور چهارم :‌

سعی کنید آب را ایستاده بنوشید..«تجویز امام صادق«ع»»

 

این 4 دستور را کاملا” به خاطر بسپارید

 

اینقدر حرف و گفتار زیاده که شاید تا آخر عمر لازم باشه براتون حرف بزنم…ولی بهتره گام به گام با هم بریم جلو تا تاثیر بهتری در روند بهبودی و رفع مشکلات و بیماری شما داشته باشیم.

 

این ها حرف من نیست! هفت هزار  سال قدمت و تجربه طب سنتی ایران و دستورات اسلام   است که ما ایرانی ها بانی و عامل سلامتی در دنیا بودیم.

نکاتی برای طولانی شدن عمر

و همین حالا متاسفانه خلاف آن در زندگی ما جریان پیدا کرده و داره باعث نابودی و کاهش طول عمر مامیشه….زندگی حق مسلم ماست.

 

هر دکتری که بتونه خلاف اینها را ثابت کنه یک جایزه گرون قیمت  از طرف کانون طب سنتی بهش تعلق میگیره

 

برای کسانی هم که می خواهند وارد کانون طب سنتی شوند مژده دارم که بعد از عید کلاس های‌ طب سنتی تا مرحله طبابت و تکمیل حرفه تجویز راه خواهد افتاد.

نکاتی برای طولانی شدن عمر

مشاوره  هم انشاءا.. در مرکز کانون طب سنتی توسط قویترین طبیبان ایرانی و دقیقا” طبق قوانین طب سنتی و گیاهی انجام میشه .

 

هدف فقط تعالی و گامی هرچند ناچیز برای بهبودی شما عزیزان میباشد.

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

برچسب‌ها: