رازهای زندگی 4

رازهای زندگی 4

خداوند سبحان در قرآن کریم  میفرماید:”

نفخت فیه روحی” یعنی یعنی از روح خودم بر او دمیدم  و این تن شامل میدان الکترومغناطیسی است که با یک ارتباط ساده طی دعا و تمرکز میتوانید بر آن حکومت کنید.

 

از طرفی هم یک طبیب میتواند با تمرکز بر بدن بیمار خود (هم زمان با تمرکز بیمار) نقاط ضعف را به آسانی پیدا کند و به درمان آن بپردازد.

رازهای زندگی 4

سه سال سر کار بودم تا آخرش فهمیدم که چیزی به اسم انرژی درمانی وجود ندارد و به هیچ عنوان کسی نمیتواند از طریق انرژی شما را درمان کند و هر درمانی فقط وابسته به وجود خود شخص هست و به طرز معجزه آسائی میتواند سیستم میدان الکترومغناطیس بدن خود را تغییر دهد و به خود حس شادی و یا غم بدهد و یا نقاط درد خود را پیدا کند.

 

توصیه میکنم به هیچ عنوان فریب مراکزی که به اسم “انرژی درمانی” مردم را سر کار میگذارند نخورید!

 

به هیچ عنوان چنین چیزی وجود ندارد.(این موضوع را از نظر علمی به راحتی اثبات میکنم که در حوصله خواننده نیست)

رازهای زندگی 4

و اما:

من توی دفترم تقریبا” بیشتر اسانس های خارجی را دارم و باید بدونید که این غربی ها برای جلوگیری از تصعید اسانس های شیمیائی و طعم دهنده ها از الکل متیلیک استفاده میکنند.

رازهای زندگی 4

بد نیست این رو بدونید تمام اسانس های طبیعی کشورمون مثل اسطوخودوس – نعناع و آویشن و … که در دوز بالا تهیه شده اند به مدت پنج سال از طرف کشورهای غربی پیش خرید شده اند.

رازهای زندگی 4

در ضمن خانواده سلطنتی انگلستان فقط از روش های درمانی طب سنتی کشور ما ایران استفاده میکنند و پزشک این خاندان یک هندی الاصل به نام رحمان شافی هستش که در ایران طب سنتی را فرا گرفته است و فقط از روش طب سنتی برای درمان استفاده میکنند و به همین جهت این دودمان عمر طولانی دارند.

 

بدون استثناء تمام اسانسها شامل الکل متیلیک هستند و این به این معنی هستش که شما وقتی به کودک زیر 9 سال خود آدامس میدهید بعد از حدود 5 سال این الکل متیلیک که در دوز پائین در آدامس های مختلف قرار داده شده کم کم روی بینائی کودک شما تاثیر میگذارد و به اجبار

برچسب‌ها: