راه حل موثر در پرپشتی ابرو و مژه با دارو های گیاهی

مجموعه : نکات مهم مو
راه حل موثر در پرپشتی ابرو و مژه با دارو های گیاهی

 داروی گیاهی موثر برای پرپشتی ابرو و مژه

 

در صورت بیشترین اعضایی که خودنمایی می کند پر پشتی ابرو و مژه است که این موضوع برای بانوان جزء اولویت های مهم به شمار می آید برای پرپشتی ابرو و مژه چند راه را امتحان کرده اید و در میانه های راه درمان خسته شده اید ؟

 

چند بار محلول یا روغنی را برای تقویت ابرو و مژه خریداری کرده اید و نتیجه دلخواه را به دست نیاورده اید؟

 

تمام انها را کنار گذاشته و به سراغ روشی بروید که تایید شده و مطمئن باشد که برای این هدف 2 راه وجود دارد 11- مراجعه به پزشک متخصص پوست و مو و انجام روش درمانی طب مدرن و 2- مراجعه به نسخه های گیاهی و ساخت ترکیبی خانگی برای این منظور .

 

در این بخش از دنیای مد تکناز ما به روش دوم می پردازیم.

 

به گزارش تکناز: این روش درمانی نیاز به ژل آلوورا، روغن کرچک،روغن ویتامین ای و یک بطری پلاستیکی یا شیشه ای کوچک نیاز دارید . یکی از بهترین مواد برای تقویت رشد مژه ها به طور مسلم آلوورا و روغن ویتامین E است که این سرم را برای تقویت موهای ابروها و سر نیز مناسب کرده است.

 

راه حل موثر در پرپشتی ابرو و مژه با دارو های گیاهی

معرفی بهترین و سریعترین روش پرپشتی ابرو و مژه

 

انواع مختلفی از سرم های خانگی را برای این منظور می توان پیشنهاد داد، اما یکی از بهترین مواد برای تقویت رشد مژه ها به طور مسلم آلوورا و روغن ویتامین E است که این سرم را برای تقویت موهای ابروها و سر نیز مناسب کرده است. در ادامه با مواد مورد نیاز و طرز تهیه ی این سرم آشنا خواهید شد.

 

مواد مورد نیاز برای تهیه سرم پرپشتی ابرو و مژه

 

ژل آلوورا

روغن کرچک

روغن ویتامین E

یک بطری پلاستیکی یا شیشه ای کوچک

 

روش ساخت سرم پرپشتی ابرو و مژه

 

1. برگ آلوورا را از کنار ببرید و با دست، آن را باز کنید. سپس به کمک یک قاشق، ژل بی رنگ آن را خارج کنید. بطری شما به هر اندازه ای که باشد، برای این مواد مقیاس اندازه گیری می باشد. به اندازه ی یک چهارم از بطری را با ژل آلوورا پر کنید. آلوورا برای بلند شدن سریع و افزایش رشد مژه ها بسیار موثر است.

راه حل موثر در پرپشتی ابرو و مژه با دارو های گیاهی

برای پرپشتی ابرو و مژه آلوئه ورا و روغن کرچک نیاز دارید

 

2. حالا به میزان یک چهارم اندازه ی بطری، روغن کرچک بریزید. روغن کرچک برای ضخیم و کلفت شدن بافت مو مفید است.

 

3. باقی مانده ی بطری را از روغن ویتامین E پر کنید. روغن ویتامین E برای افزایش رشد مژه ها بسیار کارآمد و موثر می باشد. سپس به آرامی بطری را تکان دهید تا این مواد به خوبی هم بخورد.

 

با یک براش ریمل (می توانید از براش ریمیلی که دیگر از آن استفاده نمی کنید، کمک بگیرید. ولی قبل از آن براش را بشویید و با دستمال تمیز کنید تا اثری از مایع ریمل روی آن باقی نماند) هر شب مقداری از این سرم را به مژه ها و ابرویتان بمالید و تا صبح بگذارید بماند.

 

بعد از یک هفته تا ده روز تاثیر آن را روی بلندی و پرپشت شدن مژه ها ببینید.