رستورانی مخصوص عاشقان گل و گیاه ! (+عکس)

رستورانی مخصوص عاشقان گل و گیاه ! (+عکس)
این رستوران برای افرادی ساخته شده است که علاقه بسیاری به گل و گیاه دارند زیرا تقریبا تمامی گونه های گل که در فرانسه و شاید اروپا وجود داشته دارد در این رستوران دیده می شود. بر روی تمامی میزها نیز گل و گیاه های مختلف وجود دارد. به گفته صاحب آلمانی این رستوران تمامی گل هایی که وزد پژمرده می شوند روزانه تعویض می شوند.
 
رستوران دارها سعی می کنند با ساخت محیطی قشنگ به همراه موسیقی زنده یا اضافه کردن یک بخش روباز به رستوران خود زیبایی آن را دو چندان کنند. عده ای نیز تلاش دارند تا فضای داخلی را به هر نحوی که شده متفاوت بسازند و مشتری های خاص جذب کنند.

به گزارش تکناز هر مشتری که اولین قدم را در رستوران "مس پروونسال" می گذارد فکر می کند وارد یک گلخانه خارج شهری شده است که محل پرورش انواع گیاهان خانگی و دارویی است اما این رستوران یک محل برای آرامش گرفتن و صرف غذا در جنوب فرانسه است.

این رستوران بسیار خاص و به جرات می توان گفت منحصر به فرد است. تقریبا تمام فضای آن به غیر محل های قدم زدن و میزها با گل پوشانده شده است. در این رستوران حتی پیدا کردن منوی غذاها نیز کار سختی است زیرا در میان گل ها پنهان شده است.

 

 
 
باشگاه خبرنگاران