رضا عطاران الاغ خود را عقیم کرد! (+عکس)

رضا عطاران الاغ خود را عقیم کرد! (+عکس)

همزمان با ادامه فیلم برداری فیلم سینمایی «آینه شمعدون»، رضا عطاران بازیگر نقش «ضیاء» در یکی از صحنه های فیلم «نعلبکی» الاغ خود را عقیم کرد.

رضا عطاران الاغ خود را عقیم کرد! (+عکس)

به گزارش تکناز به نقل از شبکه ایران بیش از یک ماه از فیلم برداری این فیلم می گذرد و گروه سازنده همچنان در منطقه فرحزاد تهران مشغول فیلم برداری این اثر هستند. در این لوکیشن بخش های مختلفی از یک «خانه ـ باغ» توسط «محسن نصراللهی» طراح صحنه سریال ساخته شده است. این مکان محل زندگی «ضیا و خانواده اش» است که به ترتیب رضا عطاران، پانته آ بهرام و فتانه ملک محمدی بازیگران آن هستند. این فیلم بر اساس فیلم نامه «احمد رفیع زاده» ساخته می شود.

 

رضا عطاران الاغ خود را عقیم کرد! (+عکس)

 

داستان این فیلم درباره زن و شوهری به نام «ضیاء» و «سوری» است که قصد دارند دخترشان را به خانه بخت بفرستند. ضیاء در سیرک کار می کرده و حالا بیکار شده است. رضا عطاران در نقش «ضیاء» که بعد از تعطیلی سیرک دچار افسردگی شده، در یکی از صحنه های این فیلم الاغ خود «نعلبکی» را که زمانی با او در سیرک کار می کرده، عقیم می کند. این صحنه توسط دوربین «مسعود سلامی» مدیر فیلم برداری فیلم با جزئیات فراوان به تصویر کشیده شده و پیش بینی می شود جزو جذاب ترین بخش های این فیلم باشد. عطاران این روزها درحال ایفای نقش در پروژه «قلب یخی» است و قرار است به زودی در جدیدترین فیلم «داریوش مهرجویی» مقابل دوربین برود و این مسئله برنامه ریزی فیلم «آینه شمعدون» را تحت الشعاع قرارداده و سبب شده فیلم برداری بخش های مربوط به حضور وی در مقابل دوربین در اولویت کاری گروه قرار گیرد.

گروه سازنده این فیلم پس از پایان بخش های فرحزاد، عازم «خجیر» خواهند شد تا بخش های دیگر فیلم را در این مکان به تصویر بکشند. خجیر پیش از این شاهد حضور گروه های مختلف فیلم برداری بوده و سریال «مسیر انحرافی» آخرین اثر تصویری است که در این مکان مقابل دوربین رفته است. پیش بینی می شود فیلم برداری این فیلم تا دی ماه ادامه یابد.

رضا عطاران الاغ خود را عقیم کرد! (+عکس)

«آینه شمعدون» سومین تجربه تهیه کنندگی محمد کمالی پور بعد از فیلم های «داماد خوش قدم» و «شرط اول» است. رضا عطاران، محسن تنابنده، احمد مهرانفر، نیوشا ضیغمی، مهران احمدی، پانته آ بهرام،شبنم مقدمی، لیلا بلوکات، آهو خردمند، مهدی فقیه، برزو ارجمند،اسماعیل سلطانیان و امین ایمانی بازیگران این فیلم هستند. رضا استادی روزنامه نگار پیشکسوت مدیریت روابط عمومی این فیلم را برعهده دارد.
 
منبع : INN.IR