رفتار عجیب مردی که به حبس ابد محکوم شد !+ عکس

رفتار عجیب مردی که به حبس ابد محکوم شد !+ عکس

محکوم شدن مرد به حبس ابد به خاطر حرکت عجیبش ، مردی که به خاطر چندین مورد سرقت و زورگیری محکوم به زندان ابد شده بود تصمیم گرفت مادرش را از خود راضی نماید.

به گزارش تکناز مرد 61 ساله اهل بریتانیا که کارش زورگیری و انسانربایی بود عاقبت در چنگال پلیس گرفتار امدند.چارلز برانسون که چندین مورد بدرفتاری با زندانیان و همچنین رفتارهای ناشایست را با مامورین زندان در پرونده دارد از سوی دادگاه به زندان ابد محکوم شده است.

رفتار عجیب مردی که به حبس ابد محکوم شد !+ عکس

برانسون به خاطر اینکه دل رنجیده مادرش را بدست اورد تصمیم گرفت با فروش 8 اثر هنری که در خانه داشت مادرش را به تعطیلات بفرستد تا هوایی تازه نموده و یاد و خاطرات زشت فرزندش را فراموش نماید.یکی از مسولین فروش حراجی در سخنانی گفت آثار به مبلغ هزار پوند به فروش رسید و تنها دو اثر دیگر به فروش نرسید.شب فروش خوبی داشتیم.

 

در واقع این هشت اثر متعلق به آقای رونی کری بود.هنگامی که وی فوت نمود همسرش کیت کری در سال 1995 انها را به چارلز برانسون فروخت.چارلز هنگامی که دید مادرش از دستش آزرده خاطر است طی نامه ای به خانم کیت اظهار پشیمانی نمود و گفت نقاشیها را تصمیم دارد بفروش رساند.

 

هنگامی که هشت اثر در حراجی قرار گرفت تنها دو اثر از انها بفروش نرسید.چارلز کل وجوه را به مارش داد تا به تعطیلات برود و تجدید فراش نماید

 

منبع: دیلی خبر