زنی که بدنش مانند لاستیک کش می آید (+عکس)

مجموعه : گوناگون
زنی که بدنش مانند لاستیک کش می آید (+عکس)
زنی که منعطف ترین بدن دنیا را دارد اکنون از خودش و چگونگی رسیدن به اینجا می گوید.
او که متولد روسیه است بارها رکوردهای جهانی را در این زمینه شکسته است. ژیمناست سابق که قد او حدود 165 سانتی متر است میتواند خود را در یک جعبه به مساحت 50 سانتی متر جا دهد.

او میگوید انجام این کارها برای من بسیار طبیعی است ، تنها گاهی که مجبور میشوم برای تهیه عکس یک موقعیت را برای مدت طولانی حفظ کنم کمی اذیت میشوم اما فکر میکنم این موقعیت نیز همانند کسی که مدت طولانی نشسته و دچار گرفتگی عضله شده است موقتی است و کم کم آرام میشوم.

این خانم 27 ساله توانایی های خود را در یک مسابقه بین المللی که به همین منظور به زودی در کلن آلمان برگزار میشود به نمایش خواهد گذشت. او اکنون ساکن آلمان است و با ملیت این کشور در مسابقات شرکت خواهد کرد.

زنی که بدنش مانند لاستیک کش می آید (+عکس)
او از زمانی که 4 سال داشت تمریناتش را آغاز کرد و میگوید از همان زمان علاقه زیادی به پیچ دادن بدنش در اشکال مختلف داشته است. او قبل از اینکه این کار را به صورت حرفه ای دنبال کند در مدرسه سیرک آموزش های بسیاری دیده است.

وی اضافه میکند از رژیم غذایی خاصی پیروی نمیکند اما هر روز تمرینات سخت ورزشی را انجام میدهد تا بتواند انعطاف پذیری بدنش را حفظ کرده و قدرت کنترلش را بیشتر کند.