زنی که 4 قلو زایید از سختی هایش می گوید + عکس

زنی که 4 قلو زایید از سختی هایش می گوید + عکس

سختی های زنی که 4 قلو زایید را ببینید

 

زنی که 4 قلو زایید از سختی های این زایمان و بچه داری می گوید.

 

از هر 70 میلیون مادری که باردار می شوند ممکن است در زایمان خود چنین فرزندانی بدنیا بیاورند. واقعا به دنیا اوردن و بزرگ نمودن چنین دوقلوهایی صبر و حوصله ویژه ای می طلبد که جز مهر مادری چیزی دیگر تحمل انرا نخواهد داشت.

 

خانم شارون ترنر 38 ساله می گوید با چه زحمتی فرزندان را به دنیا اوردم و تازه مشکلات من شروع شده بود. فرصت سر خاراندن ندارم. از غذا دادن و خواباندن 4 قلوها بگیر تا شستن و رسیدن به امور زندگی واقعا سخت است.

 

وی می افزاید در طول روز 18 ساعت از وقتش را صرف غذا دادن،شستن نوزادان و خواباندن انها می نماید. واقعا شرایط بسیار حادتر از ان چیزی است که تصورش را می کردم.

زنی که 4 قلو زایید از سختی هایش می گوید + عکس

4 قلو زاییدن

 

خانم شارون از ان دست خانم هایی است که در دنیا تنها 4 لنگه مثل خودش دارد. یعنی در دنیا 4 زن با چنین ویژگیهایی وجود دارند که در یک زایمان 4 قلو زایی نمایند و دو تا پسر و دو تا دختر به دنیا بیاورند.

 

خانم شارون سال گذشته در ماه مارس بود که 4 قلوهای خود را 11 هفته زودتر از موعد مقرر به دنیا اورد.اکنون دو تا پسر انها به نام جیمز و جوشوا و دو دخترشان امیلی و لورن تقریبا بزرگ شده اند. خانم ترنر می گوید چند ماه اول کلا خواب بر ما حرام شده بود.

 

انها نیازمند توجه بیشتر و غذا دادن بودند.سه ساعت طول می کشید که 4 تا بچه را غذا بدهیم.هر 4 ساعت یکبار اینکار باید تکرار می شد.هنگامی که کارم تمام می شد نفس راحتی می کشیدم که چند لحظه ای استراحت می کنم.

زنی که 4 قلو زایید از سختی هایش می گوید + عکس

سختی هایی زنی که 4 قلو زایید

 

خانواده مجبور شدند ماشین کوچک خود را عوض نمایند و انرا تبدیل به ماشین بزرگتری نمایند تا در سفر راحت تر باشند.اکنون هزینه های زندگی برای خانواده سرسام اور است.

 

آقای ترنر بسیار نگران وضعیت همسرش می باشد, او باید به کارش که مدیر فروش است بپردازد و خانمش دست تنهاست. اخیرا مادر و پدر خانم شارون ،ساندرا 66 و استیو 63 ساله به کمک دخترشان شتافته اند تا گوشه ای از مشکلات زندگی را از دوش او بردارند.