زورگیری از زنان و دختران با ماشین +عکس

مجموعه : مجله خبری
زورگیری از زنان و دختران با ماشین +عکس

ایران: اواخر بهمن 89 زن جوانی سراسیمه به كلانتری 441 جوادیه تهرانپارس رفت و با تسلیم شكایتی گفت: ساعت 11 صبح از خیابانی در مشیریه – جنوب شرق تهران- سوار یك دستگاه خودروی پژو آردی یشمی شدم تا به تهرانپارس بروم از آنجا كه داخل خودرو به غیر از راننده ، زن و مرد جوانی هم نشسته بودند خیالم راحت شد اما افسوس كه دقایقی پس از حركت ناگهان زن و مرد مسافرنما طنابی دور گردنم انداخته و با تهدید چاقو تمام پول‌ها ،تلفن همراه و لوازم با ارزش داخل كیفم را سرقت كرده و مرا از خودرو بیرون انداخته و متواری شدند.

پس از این شكایت پرونده به دستور قاضی آقایی از شعبه سوم دادیاری دادسرای جنایی تهران برای رسیدگی در اختیار كارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

تحقیقات در این باره ادامه داشت كه چند شكایت مشابه دیگر نیز به اداره آگاهی رسید.بدین‌ترتیب مالك خودرو، اواخر فروردین شناسایی و دستگیر شد. اما مرد جوان گفت: خودرو را از چند ماه قبل برای مسافركشی به دوستش علیرضا اجاره داده است.

در ادامه علیرضا- 82 ساله- و همسرش ستاره – 42 ساله- دستگیر شدند. با اعترافات آنها همدستشان حسین- راننده خودرو- نیز شناسایی و دستگیر شد.آنها ضمن اعتراف به چندین فقره سرقت و زورگیری مدعی شدند طلاهای مسروقه را به چند طلافروشی در محله‌های پیروزی و حكیمیه فروخته‌اند.

سرهنگ كارآگاه رضا مؤذن- رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران- با اعلام این خبر گفت: متهمان تاكنون به ده‌ها فقره سرقت از زنان و دختران مسافر اعتراف كرده‌اند.

قاضی پرونده نیز با درخواست چاپ عكس بدون پوشش متهمان از مردم خواست در صورت شناسایی متهمان برای شكایت به پایگاه چهارم پلیس آگاهی واقع در پل سیدخندان خیابان ابوذر غفاری مراجعه كنند.

 

فروش بی رحمانه دختران به عنوان برده جنسی + عکس
فردا؛ دیدار مردم استان فارس با رهبر معظم انقلاب
خانه‌های تهران در برابر زلزله تا چند ریشتر مقاومند؟
ناپدری شکنجه گر دختر 8 ساله شنبه در دادگاه محاکمه خواهد شد !
هنرمند معلول اما موفق محله دزاشیب + عکس
قیمت واحد برای انواع سکه از فردا
جدید ترین جزییات معافیت خدمت سربازی
پسرمشائی، احمدی نژاد درکنار هم (عکس)
یارانه نقدی مرحله سوم قابل برداشت شد
شکنجه دختر مظلوم 8 ساله تهرانی تا حد مرگ + تصاویر
عکسی که جنجال سیاسی به پا کرد +عکس
قیمت سکه 35 هزار تومان کاهش یافت
ازدواج عجیب با 62 سال تفاوت سنی + عکس
توقیف گرانترین ژاکت ایران + عکس
کتک کاری در برنامه زنده تلویزیونی ! + عکس
40 میلیون ‌برای‌ حضور خواننده ‌پاپ‌ در سیما
نسب عبدالله دوم پادشاه اردن به کی میرسد؟ +تصاویر
عناوین روزنامه های چهارشنبه 31 فروردین 1390
تغییر واحد پول ملی ریال یا تومان یا دینار؟