سرد کننده احساسی مردان

مجموعه : مردان
سرد کننده احساسی مردان

چرا باید سر كنندهای جنسی مردان را بدانیم :

مردان موجوداتی هستند ذاتا خشن، دلیل این خشن بودن را میتوان در تاریخ جستجو كرد، وقتی كه مردان از قدیم الایام ( نه حالا در عصر فمنیسم ! )

 

وظیفه داشتند تا كارهای سخت را انجام بدهند، درنتیجه نیاز به روحیه و جسمی خشن داشتند تا بقا بشریت حفظ شود، چون اگر این نبود و مردان با زنان یكسان بودند، دیگر هیچ خانه ای ساخته نمیشد، هیچ غذایی شكار نمیشد و تا به الان نسل بشریت به احتمال زیاد منقرض میشد !

 

لذا میبینیم كه این ویژگی خشن بودن، ویژگی مثبتی است و برای حفظ بقا و تكامل بشریت باید در كنار روحیه آرام زنان قرار گیرد.

 

فمنیست ها و زن سالارها :

« به این خروس نگاه کنید، آیا بدون آن تاج و دمش خروس می شود؟

سرد کننده احساسی مردان

پس چرا خیال می کنید که با چیندن دم و تاج مردان میتوانید خوش بخت شوید و مطمئن هم باشید که مرداتان مرد باقی مانده است و زندگی تان در امنیت تمام گرم گرم شده است ؟ »

 

مردان، ذاتا به دلیل همین روحیه شان به دنبال فرمانفرمایی هستند، فرمان فرمایی كه به مرد در روابط خانوادگی اش احساس قدرت بدهد، اشتباه نكنید كه قدرت به معنای دیكتاتوری یا استبداد و یا حتی پدر سالاری صرف نیست !

 

بلكه قدرت به این معنا است كه مرد باید در روباطش با جنس مخالف احساس كرامت و موثر بودن بكند، برای حضم این جملات باید به این مثل از یك استاد روانشناسی دانشگاه تهران ( که متاسفانه اسمشان را فراموش کرده ام ) اشاره كنم .

 

كه میگفتند:

« مرد باید در خانه پادشاه و زن نخست وزیر باشد » یعنی اینكه با وجود اینكه مرد باید فقط یك مقام تشریفاتی در درون خانه داشته باشد و اصل كار در دست دیگری باشد اما باید كرامت و ابهت مرد درخانه حفظ شود تا این خانه به یكی از گرم ترین و زیبا ترین عواطف انسانی آراسته شود.

سرد کننده احساسی مردان

( ملاک از مثل نخست وزیر و پادشاه، کشورهای مشروطه ای همچون انگستان است، پس اشتباه نکنید ! )

 

همان طور كه زنان برای شكوفایی احساسات و عواطفشان نیاز به امنیت در روابطشان هستند، مردان نیز به فراخور طبیعتشان نیازمند، ابهت اند تا بتوانند احساساتشان را بروز دهند و به شكوفایی مطلوبی كه میتواند بزرگترین تضمین های امنیتی را به زنان بدهد برساند، لذا مشاهده میكنیم كه همواره اگر بخواهیم بهترین حالت را در روابط زناشویی داشته باشید.

 

باید از معادله ( دادن احساس احترام و ابهت به مردان = گرفتن احساس امنیت و تعهد برای زنان ) استفاده كنید، سرد كنندهای زیر این معادله را برهم میزنند و نتیجه اش این میشود كه مردتان، یا از شما زده شود و به شما در خفا خیانت میكند، یا كار را برای همیشه تمام كند و شما را طلاق دهد و یا دربهترین حالت اگر آدم با اخلاق و با ایمانی باشد.

 

با اینكه از شما متنفر است تا آخر عمر شما را تحمل میكند و شما را از آنچه كه در روابط زناشیویی نیازمندش هستید و حقتان است، محروم سازد.

 

سر كننده های جنسی مردان :

خانمهای عزیز از نحسی این ۲۰ عمل بپرهیزید، زیرا عواقبش در نهایت گریبان گیر خودتان خواهد شد ! ( از ما گفتن )

 

1- زنهایی كه به گونه ای رفتار میكنند كه گویی از سكس و معاشقه خوششان نمی آید.

سرد کننده احساسی مردان

2- زنهایی كه هیچ وقت شروع كننده نیستند.

 

3- زنهایی كه نسبت به بدن مردها شناخت كافی ندارند.

 

4- زنهایی كه بار رسیدن به اوج نقطه جنسی را به مرد شان واگذار میكنند.

 

5- زنهایی كه در رخت خواب مثل پلیس رفتار میكنند ( آخ دردم گرفت ، آروم باش، لباسم رو این طوری در آر! ، یه ذره بیا این طرف، نه، آهان الان درست شد، تندش كن، حالا یواش بشو، اه تو هیچی نو فهمی همش به فكر خودتی ؟! )

سرد کننده احساسی مردان

6- زنهایی كه مثل جسد در رختخواب بی حركت و بی عكس العمل میباشند.

 

7- زن هایی كه در رختخواب زیاد حرف میزنند.

 

8- زنهایی كه زیاد مراقب بهداشت و زیبایی خود نیستند ( موهای زهار بلند، پاهای پشمالو، دهان بد بو، سبیل ! ، بوی عرق متعفن، لباسهای نامرتب، رژیم غذایی ناسالم، موهای بیش از حد آرایش شده و تافت خورده، فرج های بد بو !، پیه شكم، پوست های ترك خورده، صورتهای ماست مالی شده و پوشیده از خروارها كرم پودر و رژ لب !، ناخن های شكسته و پوسته پوسته شده، لاك ناخن ورق شده و … )

سرد کننده احساسی مردان

9- زنهایی كه خودشان از ظاهر و قیافه خود خوششان نمی آید و مرتبا خودشان را پایین می آورند و تحقیر میكنند ( مسلم است كه اگر خودتان را پایین بگیرد پایین هم می آیید و اگر بالا بگیرید بالا میروید، دیگر توضیحی ندارم جز اینكه به؛ خودتان اعتماد داشته باشید و هرگز جلوی همسرتان خودتان را پایین نیاورد كه اگر بكنید، خودتان كردید كه لعنت بر خودتان باد ! )

 

10- زنهایی كه بیش از اندازه به ظاهر و قیافه خودشان حساس اند.

 

11- زنهایی كه دوست ندارند معاشقه دریافت كنند.

سرد کننده احساسی مردان

12- زنهایی كه به هنگام بوسیدن زیاد از زبانشون استفاده میكنند.

 

13- زنهایی كه بیش از حد جدی هستند.

 

14- زنهایی كه بیش از حد به مردشان وابسته هستند.

 

15- زنهای احمق و سطحی ( یا به اصطلاح ژورنالیستی زرد ! )

سرد کننده احساسی مردان

16- زنهایی كه فقط به وضع مالی و اقتصادی مرد اهمیت میدهند.

 

17- زنهایی كه با استفاده از بدن و جنسیت خود مردها را بازی میدهند.

 

18- زن هایی كه مدام از نامزد یا همسر قبلی شان صحبت میكنند.

 

19- زن هایی كه به لحاظ جنسی خود انگیخته نیستند.

سرد کننده احساسی مردان

20- زن هایی كه لباس زیر كهنه زشت میپوشند.

 

منبع : The Secrets About Men / Barbara De Angelis Ph.D.

پا نوشت : نوشته فوق، برداشتی آزاد از کتاب رازهایی در باره مردان خانم دکتر باربارا دی انجلیس است که در این وبلاگ نقل شده است و بیشتر در مورد متاهلان موضوعیت دارد تا مجردان، پس لطفا مجردها از جمله خودم جو گیرنشوند و برداشت غلط نکنند و بیشتر به تحلیل بپردازند تا در موقع انتخاب همسر یا از این زنهای سرد کننده چندش آور دوری کنند و یا حتما کتاب خانم دی انجلیس را به عنوان هدیه به عروس خانم بدهند تا گربه را دم حجله کشته باشند !

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

برچسب‌ها: