سرپرست پليس راه گيلان گفت: محور رشت ـ قزوين از ترافيك سنگيني برخوردار است

مجموعه : مجله خبری
سرپرست پليس راه گيلان گفت: محور رشت ـ قزوين از ترافيك سنگيني برخوردار است

غلامرضا سیری امروز در رشت با اشاره به وضعیت راه‌ها و جاده‌های استان افزود:

امروز در محور رشت ـ قزوین و بالعكس به دلیل حجم بالای تردد خودروهای مسافران نوروزی، از ترافیك سنگینی برخوردار است.

 

وی ادامه داد:

با توجه به اینكه برای برخی از افراد امروز آخرین روز سفر نوروزی محسوب می‌شود و از فردا باید بر سر كار خود حاضر شوند، بنابراین میزان خروجی مسافران و همچنین ورودی مهمانان نوروزی در محور رشت – قزوین سبب ایجاد ترافیك سنگین شده و به جز این محور، در دیگر محورهای استان ترافیك به صورت نیمه سنگین است.

 

سیری با اشاره به میزان تصادفات جاده‌ای اظهار داشت: روز گذشته یك فقره تصادف منجر به فوت در جاده لاهیجان رخ داد و یك عابر پیاده كشته شد

 

مطالب مشابه : بهترین راه چک کردن نگهبانان برای گشت زنی چیست؟

ترافیک رشت

سرپرست پلیس راه گیلان تصریح كرد:

9 فقره تصادف نیز در دیگر جاده‌های استان به وقوع پیوست و منجر به زخمی شدن 11 نفر شد كه چهار نفر از آنها عابران پیاده بودند.

 

وی توقیف 147 دستگاه وسیله نقلیه به دلیل تخلفات حادثه‌ساز را از دیگر اقدام‌های پلیس در روز گذشته عنوان كرد و بیان داشت: روز گذشته 42 هزار دستگاه خودرو وارد استان شدند كه 235 هزار مسافر را با خود حمل می‌كردند.

 

سیری افزود:

همچنین روز گذشته 26 گواهینامه از رانندگانی كه در طول سال بیش از سه بار تخلف حادثه‌ساز را مرتكب شده بودند، ضبط و پانچ شد.

جاده رشت به تهران

وی با اشاره به وضعیت جاده‌های استان تا لحظه مخابره این خبر اظهار داشت:

خوشبختانه به‌رغم ترافیك سنگین در محور مذكور هیچ تصادف منجر به فوتی گزارش نشده، ضمن اینكه پرسنل پلیس راه گیلان تمام تلاش خود را برای روان‌سازی ترافیك در محورهای اصلی استان به ویژه محور رشت ـ قزوین به‌كار گرفته‌اند

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

برچسب‌ها: