سنگ ماه تولد شما چیست؟ راهنمای خرید سنگ ماه تولد

مجموعه : رپورتاژ آگهی
سنگ ماه تولد شما چیست؟ راهنمای خرید سنگ ماه تولد

سنگ ماه تولد چیست؟

همراه داشتن سنگ ماه تولد باعث جذب انرژی های خوبی برای شما از سیاره مربوط به ماه تولدتان می‌ شود. سنگ‌ های ماه تولد بسیار مفید هستند و به‌ همین دلیل در سراسر جهان به شکل زیورآلات مختلفی مثل آویز و حلقه استفاده می‌شوند.

 

پیشینه سنگ‌های ماه تولد به دوران گذشته مربوط بوده و یک تفکر باستانی است. هر کدام از سنگ‌ های ماه تولد در زمان مناسب با توجه به نوع سنگ خصوصیات و ویژگی‌ های درمانی یا جادویی دارند.

 

از این سنگ‌ ها باید در جهت کمال خود استفاده کرد. چیزی که مورد تأیید ایلیا گوهر است خواص مخصوص هر سنگ با توجه به روایات معصومین و مراجع علمی می‌ باشد.

 

سنگ ماه تولد فروردین

سنگ این ماه مرتبط با بهار و آغاز سال نو است و تأثیر مثبتی روی متولدین فروردین‌ ماه می‌ گذارد. ماه فروردین سنگ‌ های زیادی دارد که اصلی‌ ترین آن‌ ها عبارت‌ اند: از الماس، سنگ خون، جاسپر، توپاز زرد، سنگ آکوامارین و یاقوت کبود.

 

مهمترین سنگ تولد فروردین الماس است.

سنگ ماه فروردین

 

سنگ ماه تولد برای مردان فروردینی

سنگ ماه تولد برای مردان فروردینی الماس است. اما مردان فروردینی می توانند از سنگ‌های دیگری مانند یشم ختایی یا سنگ خون، توپاز، یاقوت کبود و جاسپر استفاده کنند. کسی که این سنگ‌ها را استفاده کند می‌تواند بر جو انرژی مریخ تمرکز کرده و شخصیت خود را دگرگون کند.

 

سنگ ماه تولد برای زنان فروردینی

اولین انتخاب سنگ ماه تولد برای زنان فروردینی الماس است. الماس می‌تواند به بهترین دوست زن فروردینی تبدیل شود. زنان فروردینی با استفاده از این سنگ‌ها شخصیت خود را ارتقا می‌دهند.

 

سنگ ماه تولد اردیبهشت

اردیبهشت در بین ماه‌ های دیگر سال بیشترین تنوع سنگ‌ ها را دارد. سنگ‌ های ماه تولد اردیبهشت عبارت‌ اند از: زمرد، گارنت، یاقوت آبی روشن، سنگ مرجان، کهربا، فیروزه، آونتورین، مالاکیت سبز و کوارتز سبز که هر کدام خواص و انرژی‌های خاص خود را دارند و متولدین ماه اردیبهشت می‌توانند از آنها استفاده کنند.

سنگ ماه تولد شما چیست؟ راهنمای خرید سنگ ماه تولد

سنگ تولد اردیبهشت

 

سنگ ماه تولد مردان اردیبهشتی

مناسب‌ ترین سنگ ماه تولد اردیبهشت برای مردان زمرد است. این سنگ به‌ عنوان الهه سنگ‌ های قیمتی شناخته می‌ شود. زمرد برای مردان بهترین سنگ ماه اردیبهشت و سنگ اقبال آنها است. البته جواهرات دیگری نیز برای مردان اردیبهشتی مناسب است مانند الماس، عقیق و یاقوت آبی روشن که می‌تواند به آنها کمک کند.

 

سنگ ماه تولد زنان اردیبهشتی

بهترین و زیباترین انتخاب سنگ ماه تولد برای زنان اردیبهشتی زمرد است. بیشتر خانم‌ها به این سنگ قیمتی علاقمند هستند.

 

گزینه‌های دیگری نیز برای زنان متولد اردیبهشت وجود دارد که می‌توانند آبی روشن، کهربا، فیروزه، مرجان و الماس باشند. این سنگ‌ها به‌ صورت خاص و جذاب می‌توانند در زیورآلات ترکیب شده و از مزایای شگفت‌انگیز آن‌ها بهره‌مند شوند.

 

سنگ ماه تولد خرداد

هر کدام از سنگ‌ هایی که در ادامه معرفی می شوند ویژگی‌های خاص خود را دارند که انرژی آن‌ها با ستاره ماه تولد متولدین خرداد کاملاً سازگار است. این سنگ‌ها بخت و اقبال و تعادل بدنی فرد متولد خرداد را با یکدیگر هماهنگ می‌کنند. سنگ‌های ماه تولد خرداد عبارت‌اند از: یاقوت سفید، سیترین، چشم ببر، زمرد، الکساندریت و کریزوپراس.

 

سنگ تولد برای زنان خردادی

مهمترین جواهر و سنگ ماه تولد برای زنان متولدین خرداد الکساندریت است. اگرچه زنان خرداد می‌توانند از سنگ‌های دیگری مانند عقیق سبز، مروارید، سنگ ما یاقوت سرخ سفید و یا زمرد را انتخاب کنند اما از مناسب‌ترین جواهر خوشبختی برای زنان متولدین خرداد الکساندریت است. زنان خرداد می‌توانند گوهرهای قیمتی دیگری با این سنگ بسازند و قدرت‌های مفید را استخراج کرده و تأثیرات منفی را کاهش دهند.

سنگ ماه تولد شما چیست؟ راهنمای خرید سنگ ماه تولد

سنگ ماه خرداد

 

سنگ تولد برای مردان خردادی

بهترین سنگ ماه تولد برای مردان خردادی مروارید است. زمرد، چشم ببر و عقیق سبز نیز می‌توانند به مردان متولد خرداد کمک کنند. اما مروارید تقریباً در هر زمینه از زندگی مردان تأثیرگذار است. زمرد عشق و اهمیت به روابط را برای مردان فراهم می‌کند.

 

سنگ ماه تولد آذر

بسیاری از افراد اعتقاد دارند که استفاده از سنگ ماه تولد موجب به وجود آمدن نیروهای سحری و جادویی می‌شود. متولدین آذر می‌توانند نیروهای سیاره مربوط به خود یعنی مشتری را جذب کرده و و خوشبختی را نصیب خود کنند. از جمله سنگ‌های ماه تولد آذر سنگ آمیتیست، یاقوت سرخ، یاقوت زرد و مهم‌ترین آن‌ها فیروزه هستند.

سنگ ماه تولد شما چیست؟ راهنمای خرید سنگ ماه تولد

سنگ ماه آذر

 

سنگ تولد آذر برای مردان

بهترین سنگ برای مردان متولدین آذر قطعاً فیروز است. سنگ فیروزه رفاه و موفقیت را در زندگی مردان آذرماهی گسترش می‌دهد و موجب می‌شود ثروت و شادی را کسب کنند. سنگ فیروزه برای مردان آذری بیماری‌ها را بهبود بخشیده و خواص شفابخش به‌همراه دارد.

 

سنگ تولد برای زنان آذر ماهی

سنگ بخت و اقبال برای زنان آذر ماهی توپاز آبی است. توپاز آبی بسیار مناسب احساسات زنانه می باشد. رنگ اصلی این سنگ سفید است و برای آبی شدن آن به حرارت نیاز دارد. زنان متولدین آذر با استفاده از این سنگ می‌توانند احساسات و ادراک خود را تنظیم کنند.

 

سنگ ماه تولد دی

متولدین دی با استفاده از سنگ ماه تولد خود می‌توانند هماهنگی و تطابق را برای جذب انرژی کائنات و سیاره مختص به ماه تولد خود یعنی زحل داشته باشند. اصلی‌ترین و مهم‌ترین سنگ تولد برای دی ماهی‌ها گارنت است. دیگر انواع سنگ تولد عبارت‌اند از یاقوت سرخ و عقیق که متعلق به ماه دی هستند.

سنگ ماه تولد شما چیست؟ راهنمای خرید سنگ ماه تولد

سنگ ماه دی

 

سنگ تولد برای مردان دی ماهی

سنگ مناسب برای مردان دی ماهی گارنت یا عقیق سلیمانی است. این سنگ‌ها شانس را برای مردان دی ماهی به ارمغان می‌آورند. علاوه‌بر آن‌ها می‌توانند از سنگ‌های دیگری مانند توپاز آبی و عقیق استفاده کنند. سنگ گارنت برای جذب انرژی و برای تقویت و بهبود روحیه مناسب است.

 

سنگ تولد برای زنان دی ماهی

بهترین سنگ ماه دی برای زنان متولدین این ماه گارنت است. زنان متولدین ماه دی از سنگ های دیگری نیز می توانند در جواهرات خود استفاده کنند که یاقوت سرخ، آمیتیست، عقیق سیاه توپاز رز آبی و… هستند. هر کدام از این سنگ‌ها موجب افزایش قدرت و انرژی می‌شوند و با ترکیب آن‌ها می‌توان انرژی‌های فراوانی کسب کرد.

 

قیمت سنگ ماه تولد

هر کدام از سنگ‌های ماه تولد انرژی خاصی دارند که با استفاده از زیورآلات و جواهرات به انسان می‌رسند. اگر از قصد خرید آنلاین سنگ ماه تولد را دارید باید گفت که بسته به نوع سنگ قیمت‌ها تخمین زده می‌شوند.

 

همچنین متریال استفاده‌شده در ساخت سنگ، جواهر، وزن و کیفیت آن نیز از جمله مواردی هستند که در قیمت سنگ تولد تأثیرگذار می باشند.

 

به‌عنوان مثال اگر بخواهید سنگ تولد اردیبهشت را تهیه کنید قیمت ها با توجه به جنس فریم و وزن سنگ تولد به‌کار رفته در آنها متفاوت هستند.

 

اصلاً برای خرید سنگ ماه تولد جای نگرانی نیست چرا که ایلیا گوهر بهترین متریال و بالاترین کیفیت‌ها را در سنگ تولد بکار می‌برد و از لحاظ قیمت بسیار مقرون‌به‌صرفه عمل می‌کند.

 

مشتریان عزیز ایلیا گوهر می‌توانید برای خرید سنگ تولد خود به فروشگاه آنلاین ایلیا گوهر مراجعه کرده و محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. برای اطلاع از قیمت و تنوع اجناس، می‌توانید با ورود به سایت ما از جدیدترین کالکشن های ایلیا گوهر دیدن کنید.

برچسب‌ها: