شروع فعالیت مجمع فعالان فناوری اطلاعات 26 اردیبهشت !

مجموعه : مجله خبری
شروع فعالیت مجمع فعالان فناوری اطلاعات 26 اردیبهشت !
مدیرعامل مجمع فعالان فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی با اشاره به پیشرفت همه جانبه کشور در بحث فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال از آغاز به کار این مجمع در روز 26 ‌اردیبهشت‌ماه خبر داد.

به گزارش مجمع "فرا" مهدی صرامی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به اینکه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال در کشور پیشرفت همه جانبه‌ای داشته است، گفت: با توجه به اهمیت فوق‌العاده برای زمینه سازی جهت گسترش و حضور هدفمند و با نشاط ظرفیت‌های متعدد مردمی در فرآیند تولید محتوا و ارائه خدمات وسیع، متنوع و جذاب در این عرصه “مجمع فعالان فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی(فرا)“ به عنوان یک نهاد غیردولتی تأسیس شده است.

وی ادامه داد: ایجاد تعامل بین بخش های دولتی و غیر دولتی برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و استفاده از ظرفیت های فعالان با دستگاه های حاکمیتی یکی از اهداف مهم تشکیل "مجمع فعالان فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی(فرا)" است.
وی بیان کرد: نمایش ظرفیت های فعال، متخصص، جوان و انقلابی در این حوزه برای لبیک گفتن به پیام مقام معظم رهبری در سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی در راستای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی، از اهداف دیگر این گرهمایی است.
صرامی با اشاره به اینکه کار مجمع با برگزاری گردهمایی مجمع فعالان فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی است آغاز خواهد شد خاطر نشان کرد: این گردهمایی در روز سه شنبه 26 اردیبهشت ماه از ساعت 17 تا 20 در محل تالار اندیشه حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی با حضور جمعی از فعالان فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال کشور برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: از آنجایی که این مجمع دارای ماهیتی غیردولتی و برآمده از ظرفیتهای مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی است برنامه گردهمایی با حضور فعالان مختلف این حوزه و سخنرانی چهره‌های شناخته شده و موجه این عرصه و نیز برخی مسئولان از جمله حجت‌الاسلام و المسلمین خاموشی و نیز معاونت رسانه‌های مجازی صدا و سیما و برخی صاحبنظران دانشگاهی در حوزه فناوری اطلاعات برگزار خواهد شد.
صرامی با اشاره به تهدیدات دشمن در جنگ نرم و رشد روز افزون رسانه های دیجیتال تصریح کرد: عرصه رسانه های دیجیتال و فناوری اطلاعات بهترین فضا برای مقابله با تهدیدات نرم دشمن است به همین منظور این مجمع شکل گرفت تا گامی مثبت در این راستا بردارد.
به گفته وی محورهای اصلی کار مجمع و راهبرد های آن در قالب بیانیه ای در روز گردهمایی قرائت خواهد شد و فعالان این عرصه برای آشنایی بیشتر با فعالیت های مجمع می توانند به سایت itdm.ir مراجعه کنند.