طلاق‌ های مشهور جهان (+ عکس)

طلاق‌ های مشهور جهان (+ عکس)

آرنولد بازیگر و سیاستمدار آمریکایی پس از 25 سال زندگی مشترک و با داشن چهار فرزند از همسرش ماریو شریو، خبرنگار سابق «ان.بی.سی» جدا شد. وی پس از این جدایی گفته این یک تصمیم شخصی است و هیچ فردی از طرف آنها بعد از این اظهار نظری در این رابطه نخواهد کرد.


تام کروز که در سال 1990 به هنگام بازی در فیلم «روزهای تندر» با نیکول کیدمن بازیگر استرالیایی آشنا شده بود مدتی بعد با وی ازدواج کرد و در فیلم «چشمان کاملا بسته» نقش زن شوهر را بازی کردند. آنها در سال ۲۰۰۱ در حالی که نیکول سه ماهه باردار بود از یکدیگر جدا شدند که موجب شد نیکول کودک مذکور را سقط کند. برخی نیز معتقدند دلیل جدایی وی از نیکول ناتوانی نیکول کیدمن در بچه دار شدن بوده است.


نخست وزیر ایتالیا که روابط نامشروع او با مدل های ایتالیایی مدت ها خبر داغ رسانه های جهان بود چندی پیش با درخواست طلاق همسرش مواجه شد. «ورونیکا لاریو» همسر 53 ساله برلوسکنی، زمانی از تصمیم خود برای جدایی از شوهرش خبر داد که برخی روزنامه های چپ گرای این کشور نوشتند این مرد ثروتمند در جشن تولد دختری 18 ساله در «ناپل» شرکت داشت. «لاریو» می گوید دیگر نمی تواند با مردی که با دختران نوجوان همنشینی می کند زندگی کند.


زوج سیاستمدار چندی پس از پیروزی سارکوزی در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2007 از هم جدا شدند. «سیلیسیا» پس از طلاق توافقی اش با بیان اینکه پیش از این در سال 2005 با فرد دیگری آشنا و علاقمند به وی شده بود اظهار داشت:« برغم این مسائل به زندگی خود بازگشتم تا زندگی را از نو بسازم اما نتوانستم به این مهم دست پیدا کنم». همچنین سارکوزی که شایعاتی درباره روابط او با یک مدل فارنسوی به گوش می رسید در همین زمان با کارلا برونی آشنا و به فاصله 6 ماه از جدایی با او ازدواج کرد.

جدایی 200 میلیون دلاری قهرمان گلف جهان از همسرش، پس از رسوایی اخلاقی وی گرانترین طلاق جهان لقب گرفت. تایگر وودز پس از 9 ماه تحمل جنجال شدید رسانه‌های دنیا تصمیم به این کار گرفت.


مسعوت اوزیل پس از آنکه آلمان را به مقصد اسپانیا ترک کرد از همسرش جدا شد. آنه‌ماریا لاگربلوم به خاطر علاقه شدید به اوزیل حاضر شد مسلمان شود تا با او ازدواج کند. اما تحمل دوری از آلمان را نداشت. لاگربلوم پس از این جدایی گفت: «در این چند ماه كه با مسعوت در مادرید زندگی كردم، به خاطر دوری از كشورم، بسیار اذیت شدم. دوری از وطن و نبود او در منزل به دلیل حضور دائمی در تمرینات و بازی‌های رئال سبب شد تصمیم به جدایی از او بگیرم».

براد و انیستون که در سال 2000 با هم آشنا شده بودند همین سال با هم ازدواج کردند. گفته می شود زمانی که جنیفر انیستون در حین سخنرانی در مراسم دریافت جایزه گلدن گلوپ فراموش کرد که از پیت تشکر کند، بارقه های جدایی این زوج بازیگر زده شد. پیت و انیستون رسما در سال 2005از یکدیگر جدا شدند. آنها در این مورد گفتند: «ما مایلیم اعلام کنیم که جدایی ما نتیجه حدس و گمان های منتشر شده در رسانه های جنجالی نیست، این تصمیم کاملا نتیجه تفکر و بررسی جدی ماست.»

این زوج هنرمند پس از هفت سال زندگی مشترک از هم جدا شدند. وکیل مشترک آنها پس از این جدایی اعلام کرد که آنها برای جدایی به توافق کامل رسیده‌اند و در مورد زندگی آینده فرزندان‌شان نیز متعهد خواهند بود.

ازدواج این زوج هنرمند در 29 سپتامبر 2001 انجام شد و حدود دو سال دوام آورد. گفته می شود لوپز چند هفته قبل از جدایی از کریس، در یک برنامه تلویزیونی حضور یافت و اعلام کردکه کریس به او آرامشی می دهد که تا بحال بدان دست نیافته است. این زوج هیچگاه دلیل خاصی برای جدایی خود اعلام نکردند.

این زوج مشهور که دارای 2 فرزند بودندبعد از 11 سال زندگی مشترک از هم جدا شدند. هنوز دلیل جدایی این زوج اعلام نشده است. این دومین جدایی پن است چرا که ازدواج او با مدونا، بعد از 4 سال در سال 1989 به جدایی ختم شد.

منبع: فرارو
 
 
پدران و پسران هنرمند ( تصویری)
جالبترین غذاها و نوشیدنی های غیر معمول
ابزارهای جاسوسی قدیمی سیا (+ عکس)
چینی ‌ها پدر و مادر تقلبی هم تولید کردن (+عکس )
نگاه درست به زندگی ( جالب و خواندنی )
زن و مردها !! خنده دار تصویری
خوابگردها و شنیده های عجیب در این مورد !!!!
شباهت جالب یک زن به سارا پالین + عکس
اس ام اس و تست ازدواج
بچه ‌ای که ۱۰۰۰ پوند خرج غول نرم افزاری دنیا (مایکروسافت)کرد!
بهشت زیر پای هر مادری نیست !!! ( جالب و خواندنی)
اگه جواب این سوال بدی جایزه داری ؟؟!!!!
سال خرگوش چگونه سالی خواهد بود؟
چرا قایق از چوب نه از سنگ
جملات زیبای روز
آخرین جملات قبل از مرگ ( جالب و خواندنی )
اشکالات و خطا های دخترانه در ازدواج
خاطرهای یک جراح معتبر از بیماران دوجنسی
با این مطلب اتفاقات عجیب و غریب بدنتان را مشاهده کنید
تصویر نرها برای توجه ماده‌ ها دست به هر کاری می‌زنند