طنز : اطلاع رسانی از طریق ووزلا!!

مجموعه : مطالب طنز

دانشمندان دانشگاه میشیگان کشف کردند:«زنان با IQ پایین بیش‌تر به دنبال مردان ثروتمند هستند.» (خبرآنلاین)


خبر بالا رو دوباره بخونین، اینو من نمی گم، دانشمندای میشیگان می گن!
در همین راستا یکی از کارشناسان گفت:«یحتمل این دانشمندها با خانم هایشان مشکل داشته اند و چون خودشان پولدار بوده اند به خاطر غرض و مرضی که داشته اند خواسته اند بدین وسیله IQ خانم هایشان را زیر سئوال ببرند.» یکی دیگر کارشناسان نیز گفت:«اصلا هم اینطور نیست، این خارجی ها حتما یه چیزی حالیشونه که این حرف رو زدن، فردا می رم نتیجه ی این تحقیق رو به دخترعموم که چند بار بهم جواب نه داده و دنبال شوهر پولدار می گرده نشون می دم!»


در همین راستا یکی از محققان این سوال را طرح کرد که زنان با IQ بالا بیشتر دنبال چه مردانی هستند؟! و به دلیل آنکه کسی محلش نگذاشت و پاسخ این سئوالش را نداد خودش چندین احتمال را مطرح کرد:

احتمال اول: زنان با IQ بالا به دنبال مردان ثروتمند نیستند، بلکه به دنبال مردانی هستند که هم ثروتمند هستند و هم خوشتیپ و هم تحصیلکرده!


احتمال دوم: زنان با IQ بالا نه تنها به دنبال مردان ثروتمند نیستند بلکه به دنبال مردان غیر ثروتمند هم نیستند و کلا دور ازدواج را خط کشیده اند!


احتمال سوم: زنان با IQ بالا به دنبال این هستند که با محقق باشعوری مثل من ازدواج کنند!!


لازم به ذکر است که این محقق احتمال صحیح بودن احتمال آخر را 100 در 100 دانست!


در پایان امید است با توجه به وضعیت مالی جوانان در سن ازدواج، این کشف دانشمندان دانشگاه میشیگان داخل بوق و یا ووزلا شود و به اطلاع تمام دختران دم بخت برسد، بدین ترتیب از تعداد پسران عزب کاسته می شود و مهمتر آنکه خودشان هم نمی ترشند!

 

پایگاه فرهنگی هنری تکناز