عادل فردوسی پور:بازوبند پرسپولیس به دست شیث رضایی خیلی «گشاد» است.

مجموعه : اخبار ورزشی
ردوسی پور کارخودش را کرد- شیث دیگر خواب کاپیتانی را نمی بیند

شیث رضایی ششمین بازیکن لیست کاپیتانهاست… آیا او این وضع را تحمل می کند؟

نوع به بازو بستن بازوبند کاپیتانی پرسپولیس توسط شیث رضایی و طعنه عادل فردوسی پور به اینکه بازوبند پرسپولیس به دست شیث رضایی خیلی «گشاد» است بالاخره کار خودش را کرد و حالا دیگر باید عادت کنیم که بازوند کاپیتانی این تیم به دست بازیکن دیگری به جز شیث رضایی و حتی علیرضا حقیقی بسته می شود.

 راهنمایی کریم باقری به سمت درب خروجی باشگاه باعث شد تا دایی برای انتخاب کاپیتان تیمش دچار مشکل شود و این بازوبند که زمانی بر بازوی بزرگانی چون همایون بهزادی و علی پروین و فرشاد پیوس بسته می شد بین رضایی و حقیقی رد و بدل شود اما بالاخره دایی تصمیم گرفت در انتخابش تجدید نظر کند و از این پس باید به دیدن بازوبند کاپیتانی بر بازوی سپهر حیدری عادت کنیم….

، سپهر اولین کاپیتان اصفهانی پرسپولیس است . مدافعی که  در ابتدای لیگ ششم به پرسپولیس آمد و قبل از آن هم کاپیتان ذوب آهن بود و حالا بعد از فقط سه فصل و نیم بازی کردن با پیراهن شماره 3 پرسپولیس، مرد منتخب دایی است برای حضور به عنوان کاپیتان تیم و پیشاپیش بقیه بازیکنان حرکت کردن.البته او تجربه کاپیتانی را دارد اما خب ، کاپیتانهای تاریخی این باشگاه با او قابل مقایسه نیستند.