عجیب ترین درمان بیماری ها با نفت خام + عکس

مجموعه : مجله خبری
عجیب ترین درمان بیماری ها با نفت خام + عکس

آقا شنیدید می گن “”پول رو مرده بزاری پا میشه برات پشتک وارو می زنه!”" حالا فکر کنم با این شیوه جدید درمانی این موضوع، اثباتم شد.

اگر به کشور آذربایجان بروید و دنبال نفت بگردید حتما به شهر Naftalan خواهید رسید، شهری با ذخایر فراوان نفت. اما آن چیزی که هم اکنون این شهر را مشهور کرده، نفت آن نیست بلکه درمانگاه بخصوص آن است درمانگاهی به نام Äôs. درمانگاهی که باعث شده ثروتمندان از سراسر دنیا برای درمان بیماری های پوستی، روماتیسم، ورم مفاصل و حتی اعصاب به این شهر بیایند و شهر سیاه را به یک شهر توریستی و موفق تبدیل کنند.

پزشکان این مرکز درمانی مدعی هستند نفت خام قادر است به طور معجزه آسایی ۱۰۰ گونه مختلف بیماری را از بین ببرد و آن ها تا کنون توانسته اند میلیون ها نفر را با این شیوه درمان کنند. البته این مرکز درمانی علاوه بر نفت از روغن های گیاهی و حیوانی دیگری هم استفاده می کند ولی گل سرسبد این درمانگاه همچنان نفت خام است.

در این شیوه درمانی بیمار در وانی که با ۳۵ گالن نفت خام پر شده و دمای ۴۰ درجه سانتیگراد دارد احاطه می شود. مدت زمان خیس شدن در وان ۱۰ دقیقه در روز می باشد، گرچه اکثر بیماران دوست دارند مدت زمان بیشتری را در نفت خام بگذرانند ولی از آنجایی که این ماده به طور بالقوه حاوی ۵۰% نفتالین و هیدروکربن های سرطان زا می باشد، حضور بیش از ۱۰ دقیقه ممکن است فرد را دچار مشکل نماید.

دکتر اَلیف ذولفقار که مدیر این مرکز درمانیست می گوید: “”نفت مورد استفاده ما، از نوع سنگین و برای مصارف صنعتی می باشد پس فقط از آن برای مقاصد بالینی استفاده می کنیم، نفت مورد استفاده به هیچ وجه تصفیه و یا دستکاری نمی شود و به همان صورت خام در تانکر به کلینیک آورده می شود. این ماده به صورت گرم به داخل لگنهای حمام و یا وان ها اضافه می شود. شیوه دیگری هم که گاها استفاده می شود شامل نوعی عملیات بر روی نفت است، رزین از نفت خام استخراج می گردد و بر روی اعضای بدن بیماران مالیده می شود. این روش موجب می شود بیماریهای سیستم عصبی و خونرسانی و همچنین دردهای مفصلی بهبود یابند”".

اگر چه کارمندان این مرکز سعی می کنند نفت خام را کاملا از پوست بیمار پاک کنند ولی همواره چند قطره از این ماده در پوست اشباع می شود که بعد از دو روز از بین می رود.

اما این درمان چگونه کشف شده؟ به نظر می رسد این شیوه درمانی ریشه در مردم بومی منطقه داشته باشد و قدمتی چند ده ساله می توان برایش متصور شد.

عجیب ترین درمان بیماری ها با نفت خام + عکس

 

 

 بچه ‌ای که ۱۰۰۰ پوند خرج غول نرم افزاری دنیا (مایکروسافت)کرد!
بهشت زیر پای هر مادری نیست !!! ( جالب و خواندنی)
اگه جواب این سوال بدی جایزه داری ؟؟!!!!
سال خرگوش چگونه سالی خواهد بود؟
چرا قایق از چوب نه از سنگ
جملات زیبای روز
آخرین جملات قبل از مرگ ( جالب و خواندنی )
اشکالات و خطا های دخترانه در ازدواج
خاطرهای یک جراح معتبر از بیماران دوجنسی
با این مطلب اتفاقات عجیب و غریب بدنتان را مشاهده کنید
تصویر نرها برای توجه ماده‌ ها دست به هر کاری می‌زنند
10 تولد جالب وعجیب در دنیا + عکس
خانه روزنامه ای + عکس
تصویراتاق زن‌بدکاره سوِژه شوخی‌های مهرجویی و منتقدش
جنایت سربازان ایالات متحده زنان روسی برای ارضای جنسی
استفاده قانونی از آرم شبکه ماهواره ای فارسی وان برای فروش فرش در قم؟؟؟
بهترین خلبان زن آمریکا:بدون دست؟؟؟
نتایج جالب و خواندنی MRI از مغز عاشقان
خطرناک ترین حیوانات آفریقا یا بهترین دوست انسان
شهر دندانپزشكان دنیا + عکس