عکس های سیاست مدارن در زمان فراغت و تفریح

عکس های سیاست مدارن در زمان فراغت و تفریح

 

یلتسین

رقص یلتسین جزو بامزه ترین و جنجالی ترین برنامه هایی بود که توسط خبرنگاران مختلف هنگامی که او در پست ریاست جمهوری روسیه بود از اینجا و آنجا ضبط میشد!

 

 

کلینتون

 

کلینتون یک نوازنده کاملا متبحر در نوازندگی ساکسیفون است. او سالها به نوازندگی این ساز به همراه بزرگان موسیقی جز پرداخته است. در این تصویر او برای یلتسین می نوازد.

 

 

صدام

در این تصویر صدام دیکتاتور سابق عراق را میبینید که به دور از تنشهای معمولی که در کشور داشت، تنی به آب زده… البته در کنار بادیگاردش! عکس های سیاست مدارن در زمان فراغت و تفریح


 

 

ولادیمیر پوتین

 

ولادیمیر پوتین ریس جمهور سابق روسیه یک ورزشکار تمام عیار است. او که دارای کمربند سیاه است، همچنان به تمرین میپردازد.

 

 

یاسر عرفات

 

در این تصویر یاسر عرفات مهمترین شخصیت بین اللملی فلسطین را سوار بر اسب میبینید.

 

 

جان اف کندی

 

جان اف کندی که محبوبیت خاصی میان مردم آمریکا داشت عاشق دریانوردی بوده. در این تصویر او را روی قایقش میبینید.

 

 

چگوارا

 

چگوارا مبارز مشهور آرژانتینی شغل اصلیش طبابت بود و سالها در مراکز خیریه و جزام خانه ها به بیماران کمک میکرد.

 

 

ناصرالدین شاه قاجار

 

این هم عکسی از ناصرالدین شاه قاجار که علاقه عجیبی داشت که در زمان خود بسیار مدرن مینمود. ناصرالدین شاه عاشق عکاسی بود! در این تصویر او را در کنار دوربینش می بینید

 

 

فیدل کاسترو

 

فیدل کاسترو رهبر کوبا همچون دیگر همکیشانش، علاقه وافری به سیگار برگ داشت. البته سیگار برگ تا حدی نشانه مردمی بودن هم در کوبا محسوب میشود، چراکه این سیگار یکی از علایق مهم قشر کارگر در کوبا است.

 

 

برای سیگار کشیدن کاسترو فعل ماضی استفاده کردیم چون او بخاطر بدآموزی مصرف سیگار چندیست که این عمل را ترک کرده! این هم تصویری از کاسترو در حال ورزش!

 

 

کارتر

 

در آمریکا یکی از علایق مردم ساخت خانه های چوبی است. خانه های ویلایی که اکثرا" یک طبقه ساخته میشوند. در این تصویر کارتر را میبینید که با دست خود مشغول ساخت خانه است.

 

 

بوش پدر

 

بوش پدر مزرعه بزرگی در تگزاس دارد که اوقات فراغت خود را در آن میگذراند. البته ماهیگیری هم جزو علایق اصلی اوست که حتی در زمان شدیدترین درگیری های بین المللی فراموش نمیشود.

 

 

بوش پسر

 

بوش پسر از زمان جوانی به خلبانی میپرداخته و در این تصویر هم او را پس از عملیات و پیاده شدن از هواپیمایی فوق مدرن می بینید.

 

 

رونالد ریگان

 

رونالد ریگان ریس جمهور امریکا، قبل از رسیدن به مقام ریاست کشور هنرپیشه ای معروف بود که این شهرت باعث شد، گوی سبقت را از کاندیدای دیگر برباید. در این تصویر او را در صحنه ای از فیلمهای کابویی آن زمان میبینید.

 

 

ملکه الیزابت

 

جمع آوری مجموعه های گوناگون در خانواده های سلطنتی بریتانیا بسیار معمول است. در این تصویر ملکه الیزابت را هنگام تماشای کلکسیون تمبرش می بینید.

 

 

تونی بلر

تونی بلر نخست وزیر سابق انگلیس، در نواختن گیتار الکتریکی مهارت دارد. او قبل از رسیدن به مقام نخست وزیری به اجرای کنسرت هم پرداخته بود.

 

تهیه و تنظیم : پایگاه تکناز