فال روزانه – جمعه 23 اسفند ماه 87

فال روزانه – جمعه  23 اسفند ماه 87

متولدین فروردین :

بعد از چند سال تلاش مداوم، اکنون وقت استراحت و لذت بردن از برآوردها را خواهید داشت. وقت کافی برای مشغول شدن در انواع فعالیتهایی که از مدتها قبل در فکرتان بوده اند، خواهید داشت و خواهید توانست وقت بیشتری را با دوستان به شب زنده داری بگذرانید..

 

متولدین اردیبهشت :

اگر جزو مجردین هستید، عشق بطور غیرمنتظره ای وارد زندگیتان گشته و بهمین سرعت نیز بار دیگر تنهایتان خواهد گذاشت. موقعیت مالیتان نیز با شروع یک منبع جدید درآمد، اگرچه جزئی می‌تواند بشما اجازه نفس کشیدن را بدهد .

فال روزانه - جمعه  23 اسفند ماه 87

متولدین خرداد :

در دوره متعجب شدن قرار دارید . خبرهائی که بطور غیر منتظره خواهید شنید، مژده هائی خواهند بود در رابطه با پول، موفقیت در رشته فعالیت و قضایای دیرین و کهنه قانونی. 

 

متولدین تیر :

عشق نقش بسیار مهمی برای امروز شما بازی خواهد نمود. حتی اگر جزو مجردین ماجراجو نیز باشید، احساس خواهید نمود که احتیاج به یک رابطه ثابت و همنشین احساسی واقعی دارید. شاید بهمین دلیل متاهلین نیز سعی خواهند نمود تا بجای سربسر هم گذاشتن، از وجود همدیگر لذت ببرند. 

 

متولدین مرداد :

اکنون که احساس میکنید آرامش بیشتری در زندگی پیدا نموده و اغلب نگرانیهای مربوط به خانواده و سلامتی به پایان رسیده است، بهتر است همه ی ي انرژیتان را صرف بهبودی بیشتر موقعیت اجتماعی و رشته فعالیتتان صرف نمائید. 

 

فال روزانه - جمعه  23 اسفند ماه 87

متولدین شهریور :

بعد از مدتهای طولانی متوجه خواهید شد که کسی که مورد اعتماد شما بوده است نسبت بشما احساسی عاشقانه دارد. عجولانه قضاوت نکنید و برای قبول این احساس بزرگ سعی کنید تلاش مثبتی بکنید. 

 

متولدین مهر :

عزیزان و دوستان و فامیل دور از متولدین این ماه گله مند هستند، چرا که مشغله فراوان و گرفتاریهای کار و زندگی سبب شده، این عده سراغشان را کمتر بگیرند و حتی بعضی ها اصلا” انها را فراموش کنند . بهتر این‌که کمی در این زمینه تامل شود و به یاد بیاورند که حتی یک ارتباط کوتاه تلفنی، یک نامه، یک هدیه و یاد آوری در روحیه آنها تاثیری مثبت و سازنده دارد. 

فال روزانه - جمعه  23 اسفند ماه 87

متولدین آبان :

شاید اکنون احساس نموده باشید که دارید به بن بست می‌رسید و نمی توانید روی هیچکس حساب نمائید، بنابراین بهترین دوره را دارید که تمام قید و بندهای بیهوده را از دور خود جدا نموده و با تمرکز نمودن روی آن چه که واقعا می‌توانید خوشحالتان سازد، هدف و روش جدید زندگی را پیش گیرید.

 

 متولدین آذر :

احساس می کنید آنچنان که حقتان است در رشته تحصیلی و یا شغلی و حتی روابط احساسی و پیشرفت چشم گیری نمیکنید. شاید احتیاج دارید که رشته تحصیلیتان را تغییر دهید و شاید هم احتیاج دارید محل کارتان را عوض نمائید. چیزی که مسلم است شما به یک تغییر احتیاج دارید. 

فال روزانه - جمعه  23 اسفند ماه 87

متولدین دی :

در دوره شناختن خود، شخصیت واقعی و نوع تفکرتان میباشید. این روش بسیار خوبی است و نشانه ای از بالغ شدن، ولی سعی کنید در این مورد مثل شخص ثالثی بدون تعصب قضاوت نمائید. 

 

متولدین بهمن :

عشق هنگامی وجودتان را پر خواهد ساخت که درهای قلبتان را برویش باز سازید. شکست در عشق گذشته را فاجعه بشمار نیاورید و بخود و کسانی که دوستتان دارند اجازه دهید که سعی در خوشبخت نمودنتان بنمایند. 

فال روزانه - جمعه  23 اسفند ماه 87

متولدین اسفند :

توانائی و استعدادهای شما مورد پرسش قرار خواهد گرفت. ممکن است این موضوع برایتان خوشایند نباشد ولی باعث خواهد شد که ارزش خودتان را برای همیشه به دیگران ثابت کنید.

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

برچسب‌ها: