فال روزانه – شنبه 24 اسفند ماه 87

فال روزانه – شنبه 24 اسفند ماه 87

 متولدین فروردین :

وسوسه آلوده شدن در جر و بحثهای بیهوده با همکاران، همکلاسیها و حتی افراد خانواده خواهید گشت. سعی کنید در قضاوت نمودن یکطرفه تصمیمگیری ننمایید. 

 

متولدین اردیبهشت :

گروهی از متولدین این ماه خود را درگیر وکیل و شکایت و اختلاف ساخته اند که مسلما” عاقبت آن هر چه باشد، به دردسرها و اعصاب خورد شدن هایش نمی ارزد، اصولا” بعضی اختلافات وقتی در اولین مراحل حل شود جای گسترش نمی یابد ولی وقتی دیگران هم در آن دخالت کنند و دامنه اش را وسعت دهند، قابل نظارت نیست. بهتر است از هر نوع درگیری بپرهیزید. 

فال روزانه - شنبه 24 اسفند ماه 87

متولدین خرداد :

برای درصدی بالا از متولدین این ماه، عشق دردسرآفرین بوده است البته شاید برای بعضی این دردسرها شیرین و پرهیجان باشد ولی برای برخی مشکل ساز و مانع زندگی راحت. بهر حال با توجه بهمین مسئله دختر خانمها و خانمهای متولد این ماه اکثریت زندگی خود را بر مبنای عشق بنا می‌کنند، انها معتقدند هیچ پیمانی بدون عشق دوام ندارد، اگرچه برخی بهمین دلیل سالیانی از عمر خود را باخته اند ولی حداقل دل به روحانیت و پاکی عشق بسته اند .

 

 متولدین تیر :

مجبور خواهید شد که با افراد مهمی به بحث بنشینید تا در رشته فعالیتتان موفقیتی را که شایسته تان است بدست بیاورید . ممکن است این موضوع آنچنان که باید ساده نباشد. 

 

متولدین مرداد :

زوجهای این ماه نباید اجازه بدهند بعضی از آدمهای ناصالح در زندگیشان دخالت کنند و یا بعنوان مشاور سبب بهم ریختن شیرازه زندگی شان شوند. اصولا دخالت در زندگی آدم ها اگر توسط نزدیکترین و دلسوزترین وابسته ها صورت گیرد شاید بتواند در حل مسائل یاری رساند ولی وقتی قضیه بدست آدمهای غیر مسئول می افتد همه ی ي چیز بهم میریزد.

فال روزانه - شنبه 24 اسفند ماه 87

 متولدین شهریور :

زود باوری خیلی از متولدین این ماه سبب شده، خیلی از سال‌های‌ زندگی خود را ببازید. خوشبختانه در شرایطی قرار دارید که هنوز فرصت جبران دارید ولی توصیه می شود کمی با احتیاط و سختگیری و تحقیق به مسائل و آدمها بپردازید و تحت تاثیر احساسات آنی زودگذر دیگران نشوید.

 

 متولدین مهر :

اگرچه دوست دارید که زندگی خودتان را آنچنان که می‌خواهید کنترل نمائید ولی در دوره ای هستید که احتیاج به تواضع بیشتر خواهید داشت. قصد دیگران از راهنمایی و اظهار عقیده در مورد زندگی خصوصی شما، علاقمند بودن انها بشما میباشد. 

 

متولدین آبان :

اگر از 50 درصد از متولدین بزرگسال این ماه بپرسید آینده را چگونه می بینید، خواهند گفت روشن و پر امید! ولی بقیه درست برعکس همه ی ي چیز را تاریک و بی امید میبینند و همین سبب شده در کارشان دچار رکود و در زندگی شان به مراحل سرد و بی تفاوتی برسند. آن گروه از زن و شوهر ها که شدیدا” در گیر بگو مگو و اختلافات کوچک و بزرگ هستند باید عاقلانه پای یک میز مذاکره بنشینند، یا از یک داور عادل و بیطرف دعوت نمایند و یا به روانپزشک مراجعه کنند تا به اصطلاح با بازگوئی مسائل، ریشه ها را پیدا کرده و در رفع آن بکوشند .

فال روزانه - شنبه 24 اسفند ماه 87

متولدین آذر :

بعضی از متولدین این ماه بخاطر نیش زبان و متلکهای بعضیها به تنگ آمده و آماده عکس العمل تندی هستند که توصیه میشود با آرامش و صبورانه عمل کنند و تا حد ممکن آن رابه یک گفتگوی آرام مبدل سازند. 

 

متولدین دی :

تلاش شبانه روزی و خستگی ناپذیر بعضی از متولدین این ماه برای رسیدن به مقام و منزلت ایده آل، قابل تقدیر است ولی نباید به مسیر جاه طلبی افراطی رسید، چرا که تلاش برای رسیدن به قله همیشه مفید و آینده ساز است و در غیر اینصورت ویرانگر شخصیت سازنده انسانها. 

 

متولدین بهمن :

خوش قلبی و مهربانی و فداکاری اکثر متولدین این ماه سبب شده، خیلی راهها برویشان باز و بعضیها نیز از انها سوءاستفاده کنند که خوشبختانه گروه دوم خیلی زود شناخته میشوند.

فال روزانه - شنبه 24 اسفند ماه 87

متولدین اسفند :

فکر آغاز برنامه و فعالیت جدید رابه دوره های‌ بعد واگذار نمائید و در موقعیت بسیار خوب مالی و فکری قرار دارید. ورود مسافرینی از راه دور فوق العاده خوشحالتان خواهد نمود.

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

برچسب‌ها: