فال روزانه – پنجشنبه 29 اسفند ماه 87

فال روزانه – پنجشنبه  29 اسفند ماه 87

 متولدین فروردین :

آنچه این روزها سبب هیجانات و شلوغی هائی در زندگی خیلی از متولدین این ماه شده، در اصل مقدمه حوادث آینده است که خوشبختانه بیشتر آن مثبت و سازنده خواهد بود. 

 

متولدین اردیبهشت :

اطرافیان متولد این ماه را دو گروه متفاوت تشکیل میدهند، آدم هایی که قدرشناس و رفیق و همراه هستند و آدم هایی که فقط به جنبه های مادی و برداشت شخصی خود اهمیت میدهند و در اصل این گروه دارای خصوصیات یک همراه، شریک و همکار خوب نیستند و باید تنها به همکاری موقت با آنها اندیشید. 

فال روزانه - پنجشنبه  29 اسفند ماه 87

متولدین خرداد :

آن دسته از متولدین این ماه که به هر دلیلی دچار خشم و عصبانیت میشوند باید سعی کنند خوددار و صبور باشند چون ادامه چنین وضعی در نهایت به ضررشان و به از دست رفتن رشته ها و پیوندهای دوستی شان منجر خواهد شد. 

 

متولدین تیر :

با پیش آمدن بعضی حرفها و مسائل در جمع خانوادگی متولدین این ماه، کدورتهایی پیش آمده که اگر بموقع در رفع آن اقدام نشود احتمالا” بصورت یک مشکل درخواهد آمد. همبستگی های فامیلی و خانوادگی در میان این گروه بسیار محکم و قوی است و نباید بدلایلی از هم بپاشد. 

 

متولدین مرداد :

هماهنگ شدن دو نسل در میان متولدین این ماه همیشه آسان بوده، یعنی پدر و مادرها با بچه ها خیلی خوب کنار آمده اند و همین مسئله سبب شده تفاهم و دوستی بسیار در جمعشان باشد. با این حال گروه اندکی از متولدین این ماه در مورد بچه هایشان به بن بست رسیده اند، یعنی قدرت کنترل آنها را از دست داه اند. 

فال روزانه - پنجشنبه  29 اسفند ماه 87

متولدین شهریور :

خیلی از متولدین این ماه در میان چشمان حیرت زده اطرافیان دست به هر کاری میزنند و موفق هستند و همین مسئله حرفها و شایعات بسیاری را برانگیخته است در حالیکه باید به همت و تجربه و تخصص این گروه نیز نگاهی بیاندازند تا بفهمند که آنها در داشتن چنین موقعیت و کسب پیروزیها، لیاقت و شایستگی دارند. 

 

متولدین مهر :

متولدین این ماه باید در حفظ دوستان خوب خود و در مراقبت و پایداری روابط فامیلی تا حد امکان کوشا باشند. چرا که همین روابط خوب و محکم، در همه شئونات زندگی آنها و حتی آینده ای که در پیش دارند موثر خواهد بود. 

 

متولدین آبان :

با پیش آمدن بعضی حوادث، عده ای از متولدین این ماه دچار پشیمانی شده و خود را در ایجاد این حوادث مقصر میدانند در حالیکه در اصل چنین نیست و باید این را بپذیرند که این مسائل در هر حال پیش میاید. 

فال روزانه - پنجشنبه  29 اسفند ماه 87

متولدین آذر :

ناآرامی و سر گشتگی بعضی از متولدین این ماه را باید بحساب دوری از عزیزان، اصولا” دورافتادن از گذشته ها و خاطرات شیرینی که زندگی شان را دربر گرفته بود گذاشت، در مجموع متولدین این ماه آدمهای عاطفی، پابند گذشته و مسائل بسیار عاطفی هستند و بهمین سبب خیلی از دختر خانمهای متولد این ماه تا سالهای سال بدلیل دست نیافتن به ایده آلها ازداوج نمی کنند، خیلی از مردها تا پایان عمر وصلتی را نمی پذیرند. 

 

متولدین دی :

شرکت در یک میهمانی سبب میشود بسیاری از متولدین این ماه چهره واقعی گروهی از اطرافیان خود را بشناسند و باصطلاح با چنین شناسائی برای آینده خود تصمیم منطقی بگیرند. در این میان بعضی سوءتفاهمات که میان آشنایان کدورت و دلگیری بوجود آورده بود با حوادث تازه برطرف میشود و حتی بین گروهی از عروسها و مادر شوهرها روابط بسیار صمیمانه ای بوجود میاید. 

فال روزانه - پنجشنبه  29 اسفند ماه 87

متولدین بهمن :

توقع عزیزان و دوستان و آشنایان از متولدین این ماه همیشه زیاد است، البته چنین روحیه ای تنها بدلیل امکانات و فداکاریهای متولدین این ماه بوجود آمده است، بسیاری از پدر و مادرها که فرزندی متولد این ماه دارند خوشبخت هستند و درضمن فرزندانی هم که پدارانی متولد این ماه دارند در صف خوشبخت ها قرار دارند. 

 

متولدین اسفند :

فرد مورد علاقه متولدین این ماه خیلی روی رفتار و اخلاق مهربان و انسانی شان حساب میکند. اگر دلیل خستگی و مشغله و غیره، این رفتار تغییر کند مسلما” این روابط را بهم میریزد.

پایگاه فرهنگی هنری تکناز