فال روزانه – چهارشنبه 14 اسفند ماه 87

فال روزانه – چهارشنبه 14 اسفند ماه 87

متولدین فروردین : گاهی اوقات دوست دارید قانون شکنی کنید و هیچکس نمیتواند مانع شما شود. سعی کنید احساستان را پنهان نکنید زیرا خانواده شما به واقع دچار ناراحتی خواهند شد. 

 

متولدین اردیبهشت : می توانید بسیاری از حقایق را که در پس پرده بوده اند کشف کنید. با اراده ای که دارید به راحتی میتوانید حقایق را بیابید حتی پیچیده ترین و مرموز ترین مسائل را میتوانید دریابید. 

 

متولدین خرداد : ستارگان به کسانی که در موسسات بزرگ، بانکها و شرکتهای بیمه و مکانهایی مانند این‌ها کار میکنند، کمک خواهند کرد. یکی از نزدیکانتان از نظر مالی وضع خوبی دارد. و به طور مستقیم یا غیرمستقیم شما نیز سود می برید. لازم است در مورد مسائل احساسی خود کمی بیشتر فکر کنید، اگر عجله ای هم برای تصمیم گیری ندارید بنابراین هیچکس هم نمیتواند شما را مجبور کند. 

 

متولدین تیر : کسی ادعا می کند علاقه خاصی به تو دارد این علاقه تا چه حد واقعی است؟ در روابط دوستانه اعتماد شرط اصلی است اما باید صداقت افراد نیز ثابت گردد. 

 

متولدین مرداد : امروز ستاره ها شما را در شرایطی بسیار محبت آمیز قرار میدهند و شما ازتمام شرایط در هر موقعیت، کاملا لذت خواهید برد. اما به عنوان یک شیر سخاوتمند، از تشویق خود دست بر نمیدارید. تقریبا بدون آنکه خودتان بدانید، رفتاری بسیار خوب با نزدیکان و عزیزانتان خواهید داشت. 

فال روزانه - چهارشنبه 14 اسفند ماه 87

متولدین شهریور : امروز ماه در برج کامل است. این موضوع بر خانه و خانواده شما تاکید دارد. زمانی است که باید هر نوع مشکل خانگی را که بر دوشتان سنگینی می کند، حل کنید. برای این‌که همگی راضی باشند باید بین خواسته های‌‌ افراد خانواده و کارتان تعادل برقرار کنید. 

 

متولدین مهر : مهم نیست که شما تا چه اندازه در برنامه ریزی امروز احتیاط به خرج میدهید، شما باید آماده باشید که ناگهان برنامه هایتان به هم بریزند. مردم ممکن است شما را ناراحت کنند و یا این‌که نظر خودشان را تغییر دهند ولی این احتمال نیز هست که شما با مشکلاتی روبرو شوید که نظارت از دست شما خارج است. همسایگان و نزدیکان رفتاری عجیب و غیرعادی داشته و موجب شگفتی شما می شوند که واقعا چه خبر است. نگران نباشید، ممکن است این یکی از این روزها باشد. 

 

متولدین آبان : امروز با مسائل هیجان انگیز زیادی روبرو می‌شوید. هر چقدر مثبت تر باشید بهتر میتوانید مسائل را بپذیرید. بنابراین خوشبین باشید و بدانید که همه ی ي ي ي چیز به خوبی پیش می رود.

 

 متولدین آذر : به نظر می رسد که یک فصل مشکل زندگی شخصیتان دارد بسته شده و توسط امکانات جدید جایگزین می شود. شما به احتمال زیاد احساس می کنید مسن تر و عاقلتر شده اید و اعتماد دارید که تجربییاتتان تا به امروز از شما یک فرد با تجربه و کاملتری ساخته است. 

فال روزانه - چهارشنبه 14 اسفند ماه 87

متولدین دی : از جاهایی که انتظار ندارید به شما کمک می شود، بنابراین اگر میخواهید کاری را انجام دهید با انرژی زیاد به طرف آن بروید. فضای بسیار هماهنگ، مخصوصا در رابطه با کارهای گروهی، حاکم است. 

 

متولدین بهمن : ستارگان امروز روز آرامتری را فراهم می کنند که این آرامش مانند نفس راحتی بعد از هیجانات دیروز می‌باشد. اگر احساس می کنید که خیلی افراط کرده اید و پایتان را از گلیم خود فراتر گذاشته اید اکنون زمان عذرخواهی است. بخصوص اگر سعی دارید که شخصی را تحت تاثیر قرار دهید. کارهای خوب انجام دهید زیرا میتوانید موفقیتهای زیادی بدست آورید. 

 

متولدین اسفند : کشمکش امروز می تواند غیر قابل تحمل باشد این درحالی است که شما تلاش می‌کنید هر کس را شاد نگه دارید. در انتها شما به درد نخور نیستید، چند لحظه اگر سکوت کنید و به صدای درونتان گوش فرا دهید متوجه خواهید شد که تا چه حد در زندگی تاثیر گذار خواهید بود.

پایگاه فرهنگی هنری تکناز