فال روز دوشنبه 30 خرداد 1390

فال روز دوشنبه 30 خرداد 1390

فروردین
محبوبیت زیادی دارید و همه دوست دارند به شما کمک کنند. می توانید تفریح و کار را با هم ترکیب کنید کارهای خلاق در آینده نتیجه خوبی خواهد داشت.

 

اردیبهشت
ستارگان هماهنگی بیشتری ایجاد می کنند بین شما و همسرتان رابطه خوبی برقرار می شود . هم چنین مسائل کاری نیز از این هماهنگی تاثیر می گیرند . البته گاهی اوقات بعضی از اتفاقاتی که در پشت صحنه می افتد می تواند خسارات غیرمنتظره ای را در آینده بیافریند.

 

خرداد
متوجه می شوید که رفتار اخیر دوستان یا همکاران که شما را عصبانی کرده بود اکنون به نظر منطقی تر می رسد. در حقیقت اکنون که می دانید که با چه رفتاری مواجه می شوید، باید بتوانید آنها را بیشتر حمایت کنید و برای آنها پیشنهادهای بیشتری هم داشته باشید.

 

تیر
نمی توانید امروز شروع کنید و دیگران با خواسته های متعددشان شما را خسته کرده اند.باید واقع گرا باشید.بنابراین اگر می خواهید به دیگران پاسخ منفی دهید سعی کنید به آرامی و ملایمت در عین حال با جدیت تقاضایشان را رد کنید.

 

مرداد
جناب شیر، مراقب باشید! این یکی از روزهایی است که حساب بانکی شما به شدت کاهش می یابد. مطمئناَ می دانید با چه روشی پولتان را هزینه کنید و این همان کاری خواهد بود که امروز انجام می دهید. همان طور که خرج کردن بی حساب در فروشگاه هزینه سنگینی برایتان دارد، رویدادهای اجتماعی نیز پرهزینه خواهند بود ولی شکی نیست که دراین مسیر به شما بسیارخوش می گذرد.

 

شهریور
امروز از معاشرت با دوستان لذت می برید.اگر می خواهید با کسی صحبت کنید تا با شما و نظر شما موافقت کند سعی کنید زور نگویید.خودتان را برای سرگرمی جذابی مشغول کنید . شاد شوید.

 

مهر
امروز فرشته نگهبان شما تمام مدت مراقب شماست،چه از این امر مطلع باشید چه بی خبر.به نظر می رسد که همه چیز خیلی سریع و با تلاشی کوچک از جانب شما ،بروفق مراد شما پیش خواهد رفت.چرا هر روز مثل امروز،عالی و بی نظیرنیست؟گرچه ممکن است شما در این زمان دست به ریسکهای بزرگ و قمارهای سنگین بزنید ولی آن قدر اعتماد به نفس دارید که گردنتان را بالا بگیرید و این کارها را انجام دهید.در این موقعیت هیچ نفعی نخواهید برد.

 

آبان
عطارد به قسمت باورها و دانش های چارت شما وارد می شود.به نظر می رسد تمام راه حل ها را می دانید.اما شخصی این طور فکر نمی کند.بنابراین سعی کنید ناراحت نشوید و از معاشرت با آنها لذت ببرید.زمان که وقت آزاد دارید به نقشه های آینده تان فکر کنید و ببینید که آیا موفق هستید یا لازم است بیشتر تلاش کنید.

 

آذر
امروز مرکوری در خانه تیر حرکت می کند که خانه شراکتهای صمیمی و خصوصی است. شما در حال حاضر پرکشش ترین جذابیت را دارید و اگر مدتهاست که سعی می کنید نظر شخصی را به خود جلب کنید، امروز موفق خواهید شد. برایتان خیلی آسان خواهد بود که هر حرفی را در جای خود بیان کنید و تعاریف بی اختیار از لبهایتان سرازیر می شوند. هر چه کمتر تعریف کنید البته بهتر است چون وقتی که تعریف زیادی از کسی می کنید به نظرتان چاخان و غیر واقعی می نمائید.

 

دی
تلاش برای خوشحالی دیگران واقعاَ کار خوبی است اما گاهی اوقات، شکست می خورید . چرا؟ خوب، شاید دیگران علایقشان با علایق شما یکی نیست. اکنون زمان آن رسیده است که دوستان واقعیتان را پیدا کنید.

 

بهمن
امروز عطارد به طرف تیر می رود و به قسمت های کارهای روزمره شغل و سلامتی چارت شما مربوط می شود. در چند روز آینده می توانید منتظر شنیدن خبری از یک همکار یا صاحب کار باشید که امسال کمی رفتارش عجیب بوده است یا کاری بدست می آورید که مدتها منتظرش بوده اید . همچنین اگر تمرینات تناسب اندام انجام دهید موفقیت های بیشتری می یابید زیرا نتیجه کارتان خیلی بهتر می شود.

 

اسفند
متقاعد کردن دیگران به این که واقعاً چه چیزی می خواهید یکی از دردسرهای اصلی شماست. اگر چه نباید گوشتان را به ایرادهای آنها ببندید بلکه باید در کنار انتقادها به علایق خودتان عمل کنید . البته به طور سیاسی .