فال روز 25 اسفند ماه87!

فال روز 25 اسفند ماه87!

فروردین ماه:

وسوسه آلوده شدن در جر و بحثهای بیهوده با همکاران، همکلاسیها و حتی افراد خانواده خواهید گشت. سعی کنید در قضاوت نمودن یکطرفه تصمیمگیری ننمایید.

 

اردیبهشت ماه:

گروهی از متولدین این ماه خود را درگیر وکیل و شکایت و اختلاف ساخته اند که مسلما” عاقبت آن هر چه باشد، به دردسرها و اعصاب خورد شدن هایش نمی ارزد، اصولا” بعضی اختلافات وقتی در اولین مراحل حل شود جای گسترش نمییابد ولی وقتی دیگران هم در آن دخالت کنند و دامنه اش را وسعت دهند، قابل بازرسی نیست. بهتر است از هر نوع درگیری بپرهیزید.

فال روز 25 اسفند ماه87!

خرداد ماه:

برای درصدی بالا از متولدین این ماه، عشق دردسرآفرین بوده است البته شاید برای بعضی این دردسرها شیرین و پرهیجان باشد ولی برای برخی مشکل ساز و مانع زندگی راحت. بهر حال با توجه بهمین مسئله دختر خانمها و خانمهای متولد این ماه اکثریت زندگی خود را بر مبنای عشق بنا میکنند، آن ها معتقدند هیچ پیمانی بدون عشق دوام ندارد، گرچه برخی بهمین دلیل سالیانی از عمر خود را باخته اند ولی حداقل دل به روحانیت و پاکی عشق بسته اند .

 

تیر ماه:

مجبور خواهید شد که با افراد مهمی به بحث بنشینید تا در رشته فعالیتتان موفقیتی را که شایسته تان است بدست بیاورید . ممکن است این موضوع آنچنان که باید ساده نباشد.

 

مرداد ماه:

زوجهای این ماه نباید اجازه بدهند بعضی از آدمهای ناصالح در زندگیشان دخالت کنند و یا بعنوان مشاور سبب بهم ریختن شیرازه زندگی شان شوند. اصولا دخالت در زندگی آدم ها اگر توسط نزدیکترین و دلسوزترین وابسته ها صورت گیرد شاید بتواند در حل مسائل یاری رساند ولی وقتی قضیه بدست آدمهای غیر مسئول می افتد همه ی ي ي ي چیز بهم میریزد.

فال روز 25 اسفند ماه87!

شهریور ماه:

زود باوری خیلی از متولدین این ماه سبب شده، خیلی از سال‌های‌‌ زندگی خود را ببازید. خوشبختانه در شرایطی قرار دارید که هنوز فرصت جبران دارید ولی توصیه می‌شود کمی با احتیاط و سختگیری و تحقیق به مسائل و آدمها بپردازید و تحت تاثیر احساسات آنی زودگذر دیگران نشوید.

 

مهر ماه:

گرچه دوست دارید که زندگی خودتان را آنچنان که می‌خواهید بازرسی نمائید ولی در دوره ای هستید که احتیاج به تواضع بیشتر خواهید داشت. قصد دیگران از راهنمایی و اظهار عقیده در مورد زندگی خصوصی شما، علاقمند بودن آن ها بشما میباشد.

فال روز 25 اسفند ماه87!

آبان ماه:

اگر از 50 درصد از متولدین بزرگسال این ماه بپرسید آینده را چگونه میبینید، خواهند گفت روشن و پر امید! ولی بقیه درست برعکس همه ی ي ي ي چیز را تاریک و بی امید می‌بینند و همین سبب شده در کارشان دچار رکود و در زندگی شان به مراحل سرد و بی تفاوتی برسند. آن گروه از زن و شوهر ها که شدیدا” در گیر بگو مگو و اختلافات کوچک و بزرگ هستند باید عاقلانه پای یک میز مذاکره بنشینند، یا از یک داور عادل و بیطرف دعوت نمایند و یا به روانپزشک مراجعه کنند تا به اصطلاح با بازگوئی مسائل، ریشه ها را پیدا کرده و در رفع آن بکوشند .

 

آذر ماه:

بعضی از متولدین این ماه بخاطر نیش زبان و متلکهای بعضیها به تنگ آمده و آماده عکس العمل تندی هستند که توصیه می‌شود با آرامش و صبورانه عمل کنند و تا حد ممکن آن رابه یک گفتگوی آرام مبدل سازند.

 

دی ماه:

تلاش شبانه روزی و خستگی ناپذیر بعضی از متولدین این ماه برای رسیدن به مقام و منزلت ایده آل، قابل تقدیر است ولی نباید به مسیر جاه طلبی افراطی رسید، چرا که تلاش برای رسیدن به قله همیشه مفید و آینده ساز است و در غیر اینصورت ویرانگر شخصیت سازنده انسانها.

فال روز 25 اسفند ماه87!

بهمن ماه:

خوش قلبی و مهربانی و فداکاری اکثر متولدین این ماه سبب شده، خیلی راهها برویشان باز و بعضیها نیز از آنها سوءاستفاده کنند که خوشبختانه گروه دوم خیلی زود شناخته میشوند.

 

اسفند ماه:

فکر آغاز برنامه و فعالیت جدید رابه دوره های‌‌ بعد واگذار نمائید و در موقعیت بسیار خوب مالی و فکری قرار دارید. ورود مسافرینی از راه دور فوق العاده خوشحالتان خواهد نمود.

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

برچسب‌ها: