فال روز 26 اسفند ماه 87!

فال روز 26 اسفند ماه 87!

متولدین فروردین:

در روابط احساسیتان امکان دارند تغییراتی بسیار مثبت بوجود بیاید. پیشرفت مالی چشم گیری خواهید نمود ولی مقدار مخارجتان نیز بالا خواهد رفت. دیگران نیز احتیاج بکمک مالی خواهند داشت. به بچه ها توجه بیشتری نشان دهید .

 

متولدین اردیبهشت:

 امروز نگرانیتان در رابطه با عشق و ازدواج بیشتر از گذشته خواهد شد. در قبول پیشنهادهای شراکتی دقت بیشتری بکار گیرید .

فال روز 26 اسفند ماه 87!

متولدین خرداد:

بسیاری از شماها علاقمند به فعالیتهائی خواهید گشت که رابطه مستقیم به بچه ها و تعلیم و تربیت آن ها دارد. امروز فرصت خوبیه که به کارهای مورد علاقه تان بپردازید. در محیط فعالیت نیز مواظب باشید که بیهوده همکاران و همکلاسیها را از خود نرنجانید .

 

متولدین تیر:

بهتر است انرژیتان را صرف خانه و بودن با عزیزان بکنید و بر درآمدتان اضافه گشته و جبران همه ی ي عقب افتادگی های‌ مالی گذشته خواهد گشت. در رابطه با پول تغییرات بسیار مثبتی و رضایت بخشی را تجربه خواهید نمود.

فال روز 26 اسفند ماه 87!

متولدین مرداد:

شاید میخواهید برای مدتی با خود بوده و به تفریح بپردازید و برای همین نیز اگر مجرد هستید، آخرین نگرانیتان در رابطه با عشق خواهد بود. متاهلین نیز سعی کنید در مقابل ناملایمات روابط زناشوئی صبوری و تحمل بیشتری نشان دهید.

 

متولدین شهریور:

از نظر مالی تا هنگامی که از رفع کامل گرفتاریهای مالی مطمئن نشده اید، دست به ولخرجی نزنید. از سرمایه گذاریها و ریسکهای مالی که نتیجه شان برایتان مبهم است، خودداری نمائید. با دیدار دوستان دوران کودکی خوشحالیتان فوق العاده خواهد بود.

 

متولدین مهر:

با اعتماد ننمودن به دیگران می توانید خودتان را گرفتار نسازید. به مهمانی ها و جشن های‌ متعددی دعوت شده و دوستان جدیدی پیدا خواهید نمود.

فال روز 26 اسفند ماه 87!

متولدین آبان:

امروز روز جستجوی مجردهاست و عشاق به توافقهای رضایت بخشی خواهند رسید. متاهلین در به انجام رساندن مسئولیتهایشان با همدیگر شراکت و همکاری آغاز خواهند نمود. گمشده ای را بعد از مدتهای طولانی پیدا خواهید نمود .

 

متولدین آذر:

آن دسته از خانمها که بدلیلی زندگی زناشوئی خود را یکنواخت می بینند باید هر چه زودتر به فکر چاره باشند، چاره تغییرات در ظواهر زندگی، تدارک یک سفر کوتاه، حتی تغییر آرایش و لباس خود در ضمن گفتگو با همراه زندگی خود در راه رفع مشکلات و مسائل و بزودی در زمینه کاری برای این افراد شانس هایی پدید میاید .

فال روز 26 اسفند ماه 87!

متولدین دی:

امروز روزیست که باید جلوی دخالت دیگران را در زندگی خصوصی خود با جدیت بگیرید. با این کار بار دیگر همراه زندگی خود را از نظر احساسی میتوانید در نهایت زیبایی در کنار خود داشته باشید. اما شغل و رشته فعالیت تعریف چندان زیادی نداشته و احتیاج به تمرکز بیشتر خواهد داشت.

 

متولدین بهمن:

خریدهای مهمی خواهید نمود و برای تغییر و یا خرید وسیله نقلیه دقت زیاد بکنید. در روابط احساسی بیصبری خود را نظارت نموده و در برخورد با مشکلات تنها شریک عشقی خود را مقصر به حساب نیاورید.

فال روز 26 اسفند ماه 87!

متولدین اسفند:

اگر وقتتان رابه جای فعالیت در تفریح بگذارانید، گرفتاری طویل مدتی برای خود ایجاد خواهید نمود. خرید و فروش ملک و املاک می توانید رشته ای بسیار مثبت برایتان بشمار بیاید. پشت سر دیگران بدگوئی نکنید که قلب شما را تاریک خواهد کرد.

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

برچسب‌ها: