فوت 22 زائر ایرانی در مدینه منوره

مجموعه : مجله خبری
نماینده مرکز پزشکی حج و زیارت در مدینه از فوت 22 زائر ایرانی در مدینه منوره خبر داد و افزود:فوت 22 زائر ایرانی در مدینه منوره تمامی افراد فوت شده بالای 60 سال سن داشتند.

به گزارش مهر،فوت 22 زائر ایرانی در مدینه منوره دکتر شوشتری زاده با بیان اینکه ارائه خدمات پزشکی حج تا روز پایانی حضور زائران ایرانی در مدینه منوره ادامه دارد،فوت 22 زائر ایرانی در مدینه منوره گفت:فوت 22 زائر ایرانی در مدینه منوره هیئت پزشکی برای ارائه خدمات همه جانبه هیئت پزشکی در این سرزمین حضور جدی است.

وی در تشریح فعالیتهای پزشکی مرکز مدینه منوره اعلام کرد:فوت 22 زائر ایرانی در مدینه منوره از ابتدای فعالیت این مرکز همزمان با شروع عمره مفرده،فوت 22 زائر ایرانی در مدینه منوره روزانه یکهزار و 600 نفر به مراکز درمانی مراجعه می کنند که بیماران در دو بخش تخصصی و عمومی درمان می شوند.

نماینده مرکز پزشکی حج و زیارت در مدینه منوره گفت:فوت 22 زائر ایرانی در مدینه منوره تاکنون 22 نفر فوتی داشته ایم که همگی آن ها بالای 60 سال داشتند و دلیل اصلی آن هم مشکلات قلبی و بیماری های زمینه ای و بدخیم بوده است.

وی یادآور شد:فوت 22 زائر ایرانی در مدینه منوره همچنین دو مورد فوتی حدود چهل سالگی داشتیم که یکی از این بیماران به دلیل لخته عروق ریوی در مدینه منوره جان داد ولی تاکنون بیماری خاصی در میان زائران ایرانی وجود نداشته است و خوشبختانه وضعیت بیماران نسبت به گذشته مطلوب بوده است.