مادری که جلوی چشم کودکش جان داد + عکس

مجموعه : مجله خبری
مادری که جلوی چشم کودکش جان داد + عکس

 

 

به گزارش این خبرگزاری این پرونده جنجالی که در حال حاضر 2 شاهد در دادگاه گواه گناه کار بودن جراد را می دهند برای حفظ امنیت آنان توسط مقامات دادگاه و دادستانی مکانی امن منتقل شده اند.

 
جراد فرزند گوینده اخبار ورزشی معروف جری رحی است.

 
براساس این گزارش 21 آگوست سال جاری پس از بالا گرفتن نزاع مابین این زن و شوهر، جراد از کنترل وی خارج و با ضربات چاقو همسر خود را به دلیل جدا شدن و پایان زندگی مشترکشان در پانسیون منزل مسکونی خود به قتل رساند.

 
پس از دیدن ناگهانی این صحنه توسط یکی از همسایگان مراتب فوق را به اطلاع فوریت های پلیس جنایی رساند. پس از حضور پلیس در حالی که جراد سرگرم پاک کردن صحنه جرم و همچنین کشاندن جسد بی جان مارتل به یکی از اتاق ه بود با ورود پلیس دستگیر شد.

شاهد دوم این پرونده فرزند دختر 5 ساله آنان بود که از اتاق مشرف به پانسیون شاهد لحظه به لحظه خشونت پدر و استفاده از چاقو هنگام ضربه زدن به مارتل بود.

 
وی در جلسات قبلی دادگاه قتل همسر خود را انکار و در پاسخ به چگونگی قتل همسر خود به مقامات دادگاه از عشق و علاقه خود به همسرش صحبت می کرد.

 
پس از اعتراف وی بعد از گواهی شاهدان عینی وی حقیقت را در جلسه دادگاه روز گذشته اعتراف نمود براساس حکم دادگاه وی به حبس ابد محکوم شد.

عرش نیوز