مجری معرفی که می خواهد جسدش فریز شود + عکس

مجری معرفی که می خواهد جسدش فریز شود + عکس
«لری کینگ» مجری باسابقه‌ی سابق «سی.ان.ان» گفت که دوست دارد پس از مرگش فریز شود.

به گزارش تکناز : لری کینگ چهره‌ی شناخته‌شده‌ی تلویزیون «سی.ان.ان» آمریکا اخیرا گفته است که دوست دارد به محض مردن، جسدش را فریز کنند.

وی که چند شب پیش در مراسمی میزبان چند چهره‌ی معروف سینما و تلویزیون بود، نظر خود را راجع به مرگ و جاودانگی بیان کرد.

«سث مک‌فارلین» خالق سریال پرطرفدار «مرد خانواده»، از کینگ ۷۸ ساله پرسید «آیا دغدغه‌ی جاودانگی را در سر داری؟» و کینگ در جواب این سوال گفت:‌ «اوه! من از مرگ می‌ترسم.

 بزرگترین ترس من،‌ مرگ است، چون فکر می‌کنم به ناکجا می‌روم. دوست دارم جسدم پس از مرگ فریز شود.»

«کانن اوبراین» دیگر شخصیت معروفی که در این مراسم حضور داشت،‌ گفت: این خبر خیلی بزرگیست. تو دوست داری فریز شوی؟

مجری معرفی که می خواهد جسدش فریز شود + عکس

لری کینگ که در دسامبر سال گذشته‌ی میلادی به اجرای خود در برنامه‌ی تلویزیونی «اجرای زنده‌ی لری کینگ» در شبکه‌ی «سی.ان.ان» پایان داد، در ۲۵ سال گذشته میزبان افراد برجسته زیادی از جمله سیاستمدارانی چون محمود احمدی‌نژاد، رهبران، ورزشکاران و هنرمندان بوده و همواره از او به عنوان یکی از ارکان شبکه‌ی «سی.ان.ان» نام برده می‌شد. از آن زمان تاکنون «پیرس مورگان» به جای او این برنامه را اجرا می‌کند.

لری کینگ در دهه‌ی پنجاه، کار خود را به عنوان خبرنگار یک رادیو محلی در فلوریدا آغاز کرد. وی از زمان ریاست‌جمهوری «جرالد فورد» با همه روسای‌جمهور آمریکا گفتگو کرده است.

لری کینگ در سال ۲۰۰۹ در گفتگویی با روزنامه نیویورک پست درباره‌ی اجرای برنامه‌هایش گفت که در این برنامه‌ها هیچ سوالی را از پیش نمی‌نویسد و آماده نمی‌کند.

 نام لری کینگ به عنوان مجری که برنامه‌اش سال‌های طولانی در تلویزیون پخش شده، در کتاب رکوردهای گینس نیز به ثبت رسیده است. این برنامه رکوردی را برای طولانی‌مدت‌ترین برنامه‌ی پخش‌شده با یک مجری و در یک زمان مشخص به‌جا گذاشت.