مرد ثروتمندی که برای افراد بیکار کار پیدا می‌کند + عکس

مرد ثروتمندی که برای افراد بیکار کار پیدا می‌کند + عکس

فریتس گلدشمدینگ میلیاردری هلندی است که با ثروت ۲/۳ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۰ از سوی مجله فوربز به عنوان دویست و نود و هفتمین ثروتمند جهان معرفی شد. وی موسس و رییس سابق شرکت راندستاد،‌ یک آژانس استخدام موقت در هلند، است.
فریتس گلدشمدینگ میلیاردری هلندی است که با ثروت ۲/۳ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۰ از سوی مجله فوربز به عنوان دویست و نود و هفتمین ثروتمند جهان معرفی شد. وی موسس و رییس سابق شرکت راندستاد،‌ یک آژانس استخدام موقت در هلند، است.
 
فریتس گلدشمدینگ در ۲ آگوست سال ۱۹۳۳ در هلند متولد شد. او دارای مدرک دکترا از دانشگاه آمستردام است.
 
به گزارش البرز، گلدشمدینگ زمانی که در رشته اقتصاد در دانشگاه وریجه آمستردام تحصیل می‌کرد به‌این نتیجه رسید که هلند مکان مناسبی برای تاسیس یک آژانس استخدام موقت است.‌این گونه آژانس‌ها در آن زمان بسیار کمیاب بودند. فریتس گلدشمدینگ ‌این موضوع را به عنوان پروژه دکترای خود انتخاب کرد و روی فرصت‌های‌این بازار تحقیق کرد.
 
مرد ثروتمندی که برای افراد بیکار کار پیدا می‌کند + عکس
 
فریتس گلدشمدینگ در سال ۱۹۶۰ مجموعه شرکت‌های راندستاد را تاسیس کرد.‌این شرکت برای اولین بار در سال ۱۹۹۰ وارد بازار سهام شد. شرکت راندستاد در سال ۲۰۰۸ با گروه آلمانی ودیور ادغام شد.

راندستاد در واقع یک آژانس استخدام سازمانی است که کارفرما را به افراد مناسبی که دنبال کار می‌گردند معرفی می‌کند. در تمام کشورهای توسعه یافته آژانس‌های استخدام با سهام عام یا خاص وجود دارند. دامنه فعالیت‌های شرکت راندستاد شامل تامین نیروی انسانی قانونی موقت و دائم، تامین نیروی انسانی حرفه‌ای، جست‌وجو و انتخاب نیروی انسانی و خدمات مشاوره در مورد نیروی انسانی می‌شود.

دفتر مرکزی شرکت راندستاد در آمستردام واقع شده است. ‌این شرکت بیش از ۱۸۰۰ دفتر و شعبه در سرتاسر اروپا و آمریکای شمالی دارد. فریتس گلدشمدینگ مالک ۴۴ درصد از‌این شرکت ۷ میلیارد دلاری است.‌این شرکت خدمات خود را در زمینه نیروی انسانی در بیش از ۵۰ کشور دنیا ارائه می‌کند. در حال حاضر سهام‌ این شرکت در بازار سهام یورونکست آمستردام مبادله می‌شود. شرکت راندستاد همچنین اسپانسر تیم فرمول یک ویلیامز در مسابقات رانندگی است. ‌این شرکت در حال حاضر با درآمد بیش از ۲۴ میلیارد دلار دومین آژانس استخدام موقت و دائم و فراهم کننده خدمات نیروی انسانی بزرگ در جهان بعد از شرکت آدکو است. در حال حاضر بیش از ۲۷۶۰۰ نفر برای ‌این شرکت مشغول به کار هستند. ‌این شرکت در سال ۲۰۰۹ به طور متوسط روزانه برای ۴۶۵۶۰۰ نفر در سرتاسر جهان کار پیدا کرده است. شرکت راندستاد علاوه بر حضور چشمگیر در هلند مقام اول یا دوم را در کشورهایی مثل بلژیک، کانادا، آلمان، هند، لوکزامبورگ، اسپانیا، پرتغال و جنوب شرقی‌ایالات متحده در اختیار خود دارد.

گلدشمدینگ گرچه در حال حاضر بازنشسته شده، اما همچنان در مقام نایب رییسی هیات مشاور شرکت باقی مانده است. فریتس گلدشمدینگ اعتقاد دارد که هدف شرکت راندستاد از آغاز‌ایجاد تجربه‌های یادگیری برای جوانان بوده است.‌این شرکت به جوانان مهارت‌های جدید می‌آموزد و به آنها کمک می‌کند که تجربه‌های کاری با ارزشی را به دست آورده و تبدیل به نیروی کار کارآمد شوند.

فریتس گلدشمدینگ ازدواج کرده و سه فرزند دارد. وی در حال حاضر ساکن آمستردام ‌است.

 

 پیش به سوی موفقیت حتی با ژیان!
راز خلاقیت یک کارگر روستایی ایرانی که میلیاردر شد
رازی از جرج برنارد شاو
اینگونه زندگی کنیم
انرژی مثبت در صحبت کردن
40 خصوصیت انسانهای موفق
اراده فولادین یک مرد ( تصویری)
رمز موفقیت هنرمند پیکاسو و داوینچی
5 نکته مهم برای اجرایی کردن ایده ها و افکارمان
جانسون بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم
مواقعی به نگاهت نگاه کن !
به امید آرامش ( خواندنی )
ترویج مثبت اندیشی !! +++++++++ باشید و از زندگی لذت ببرید
۵ مورد خیلی مهم زیبایی
جوان کارآفرین موفق ایرانی که از تراوین پولدار شد
عکس های برای داشتن انرژی مثبت و شکر خداوند ( عکس)
نقش رویاها در زندگی انسان
تفاوت برنده با بازنده ؟
معجزه کلمات از نگاه آنتونی رابینز ( رازهای موفقیت )
اون طوركه دوست دارید زندگی كنید ( تصویری)
رمز و راز راه موفقیت
چرا زوج موفقی نیستیم؟
10 راه برای شاد شدن فوری
حقیقتی کوچک برای آنانی که می خواهند زندگی خود را صد در صد بسازند !
این مرد چگونه پولدارترین فرد جهان شد؟ +عکس