مرکز خرید فیلتر تصفیه آب خانگی مینروا فیلتر

مجموعه : دانش و فناوری
مرکز خرید فیلتر تصفیه آب خانگی مینروا فیلتر

دستگاه های تصفیه آب دارای فیلتر های مختلفی می باشند که این فیلتر ها مواد مضر را از آب جدا می کنند. این فیلتر ها در زمان های معین باید تعویض شوند و گرنه کارایی خود را از دست می دهند و چون دستگاه تصفیه آب خانگی برای کاهش املاح و آلاینده های مضر آب کاربرد دارند و از این که فیلتر های دستگاه شما از چه برندی باشند و کیفیت آن ها در چه سطحی باشدص بسیار مهم است. شرکت مینروا فیلتر که مرکز فروش دستگاه های آب تصفیه کن تایوانی است به عرضه ی انواع فیلتر های تصفیه آب خانگی با بهترین برند و کیفیت نیز می باشد که برای اطلاع از آن ها می توانید با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل نمایید.

 

معرفی مراحل و فیلترهای تصفیه آب

در این جا به معرفی مراحل و فیلتر های تصفیه آب دستگاه های اسمز معکوس می پردازیم که دارای 6 فیلتر اصلی می باشند و به این ترتیب در دستگاه قرار می گیرند:

 

فیلتر مینرال یا مواد معدنی
در دستگاه های اسمز معکوس با مراحل 7 یا 8 نیز یک الی سه فیلتر دیگر نیز می توانند قرار بگیرند. فیلتر قلیایی در مرحله ی هفتم تصفیه برای تنظیم سختی آب و افزودن خواص آنتی اکسیدانی به آن، فیلتر فرابنفش در مرحله ی هشتم دستگاه های فرابنفش برای گند زدایی و ضدعفونی کردن آب و در نهایت در دستگاه های اکسیژن ساز یک فیلتر مادون قرمز برای افزایش سطح اکسیژن آب قرار می گیرد. برای این که آب خواص معدنی به خود بگیرد در مرحله ششم از فیلتر مینرال استفاده می شود.این فیلتر معمولا پوسته ای زرد رنگ دارد از جنس مواد معدنی است که املاح مفید مثل کلسیم و پتاسیم و منیزیم و سدیم را که در مراحل قبلی  از بین رفته بود را دوباره به آب برمی گرداند.

 

فیلتر ممبران
. این فیلتر با ورود آب با فشار زیاد از آن، تمام املاح و ذرات آلوده ی آب تا قطر 0001/0 میکرون را حذف می کند که این کار باعث کاهش سختی آب نیز می شود. موادی چون نیترات، فلزات سنگین، قارچ ها و باکتری ها و عوامل بیماری زا تا ریز ترین اندازه در این فیلتر تصفیه می شوند. قلب و مرکز اصلی دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس، مرحله ی چهارم یعنی ممبران می باشد. عمر مفید این فیلتر بستگی به جنس آب و سختی آن دارد. در هنگام تعویض آن از دستگاهی به نام TDS برای سنجش سختی آب استفاده می کنند.

 

فیلتر کربن اکتیو یا گرانول
فیلتر کربن اکتیو هم چنین بو و مزه ی آب را بهتر کرده و رنگ آب را نیز شفاف تر می کند. فیلتر های کربنی غالب از جنس پوست نارگیل می باشند که کلر و مواد شیمیایی آب را از بین می ببرد. کلر یکی از مواد خطرناک آب شهری و از مهم ترین آلاینده های آب است که تصفیه ی آن مهم می باشد چرا که برای بدن بیماری های زیادی را ایجاد می کند.

مرکز خرید فیلتر تصفیه آب خانگی مینروا فیلتر

فیلتر کربن بلاک
این فیلتر آخرین مرحله ی پیش تصفیه دستگاه و باقی مانده ی مواد شیمیایی آب که ابعاد ریز تری دارند را از بین می برد. فیلتر های مراحل 1 تا 3 دستگاه که پیش تصفیه نامیده می شوند معمولا به طور همزمان تعویض می شوند. کاربرد این فیلتر مشابه فیلتر کربن اکتیو است و تکمیل کننده ی آن می باشد.

 

فیلتر پروپیلن
عدم تعویض به موقع فیلتر پروپیلن باعث ورود رسوبات به فیلتر ممبران و مخزن می شود و به کل دستگاه تصفیه آسیب می رساند. هم چنین فیلتر کارایی خود را از دست می دهد و نمی تواند رسوبات را از بین ببرد این مواد وارد بدن ما می شوند و باعث بیماری هایی مثل سنگ کلیه خواهد شد. فیلتر پروپیلن در مرحله ی ابتدایی رسوبات آب و مواد درشت تر را از بین ببرد. هر نوع ماده جامد بزرگ تر از 5 میکرون در منافذ این فیلتر به دام می افتند و گل و لای و شن و ماسه ی آب حذف خواهند شد.

 

فیلتر کربن خطی
فیلتر کربن خطی در مرحله ی پنجم کار نهایی تصفیه را انجام می دهد و بو و مزه ی بد آب را از بین می برد تا آبی کاملا تصفیه و خالص و شیرین وارد فیلتر بعد شود. آب پس از عبور از فیلتر ممبران به دلیل فشار کمی که دارد وارد مخزن دستگاه می شود و به دلیل راکد ماندن آب در مخزن ممکن است بو و مزه ی بد بگیرد.

 

زمان تعویض فیلتر های دستگاه تصفیه آب خانگی

زمان تعویض فیلتر های تصفیه آب معمولا بدین شرح می باشد:

 

زمان تعویض فیلتر مرحله اول پروپیلن : هر چهار الی شش ماه

زمان تعویض فیلتر مرحله دوم کربن اکتیو: هر چهار الی شش ماه

زمان تعویض فیلتر مرحله سوم کربن بلاک: هر چهار الی شش ماه

زمان تعویض فیلتر مرحله چهارم ممبران: هر یک سال و نیم الی دو سال

زمان تعویض فیلتر مرحله پنجم پست کربن خطی: هر یک سال الی یک سال و نیم

زمان تعویض فیلتر مرحله ششم مینرال : هر یک سال الی یک سال و نیم

زمان تعویض فیلتر مرحله هفتم قلیایی : هر یک سال الی یک سال و نیم

زمان تعویض فیلتر مرحله هشتم آنتی باکتریال اکسیژن ساز : هر یک سال الی یک سال و نیم

 مرکز خرید فیلتر تصفیه آب خانگی مینروا فیلتر

مرکز تعویض فیلترهای تصفیه آب

 شرکت تصفیه آب مینروا فیلتر کیفیت دستگاه ها و فیلتر های خود را تضمین می کند. شرکت مینروا فیلتر مرکز خرید اینترنتی فیلتر های تصفیه آب در ایران می باشد. این شرکت انواع برند های معتبر دنیا یعنی دستگاه های تصفیه آب تایوانی را به صورت اورجینال عرضه می کند . از خدمات این مجموعه برای تعویض فیلتر ها این است که در زمان های مقرر برای عوض کردن فیلتر های دستگاه شما به شما تماس می گیرند و به شما یادآوری خواهند کرد. ارسال و نصب رایگان در استان های تهران و البرز، خدمات پس از فروش، گارانتی یک ساله بی قید و شرط قطعات، پشتیبانی 24 ساعته و تعمیرات دستگاه از دیگر خدمات مجموعه مینروا فیلتر می باشد. پیشنهاد می‌کنیم برای اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت فیلتر تصفیه آب با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید تا پس از دریافت اطلاعات و مشخصات دستگاه تصفیه آب خانگی شما بهترین فیلتر ها را در اختیار شما قرار دهند علاوه بر این فیلتر های تصفیه آب را نیز با قیمت بسیار مناسب ارائه می دهد. این فیلتر ها همگی اورجینال و دارای ضمانت کیفیت می باشند. شما می توانید برای تعویض فیلتر های تصفیه آب خود با شماره تلفن های شرکت مینروا فیلتر تماس حاصل نمایید. هم چنین اگر نیاز دارید تا فیلتری به دستگاه خود اضافه نمایید می توانید از خدمات این شرکت استفاده نمایید