مسن ترین دوقلوی جهان + عکس

مسن ترین دوقلوی جهان + عکس
مسن ترین دوقلوی جهان + عکس
 
خواهران و برادران دو قلو از جهات بسیاری به هم شبیه هستند. شکل ظاهری ، خلقیات و بسیاری از مسائل دیگر مربوط به آنان یکسان است. در این مطلب قصد داریم تا شما را با پیرترین دوقلوی جهان آشنا کنیم.

لانا پوگ و لیلی میلوارد دو خواهر دوقلوی 102 ساله هستند که در کشور ولز زندگی می کنند. این دو خواهر که در 4 ژانویه 1910 میلادی به دنیا آمده اند نهایتا موفق شدند تایید سازمان رکوردهای جهانی ، گینس را به دست آورده و به عنوان پیرترین دوقلوهای جهان را بدست آورند.

 پیرترین دوقلوی جهان

لیلی ، در که در روز تولد خود به دلیل شکستگی پا در بیمارستان بستری بود در همان محل به همراه خواهر خود تولد 102 سالگیشان را جشن گرفتند. پس از تایید شدن رکورد این دوقلوی ولزی فرزندان آنها یکی کپی از کتاب جدید رکوردهای گینس را که نام این دو خواهر در آن ثبت شده است را به آنان هدیه دادند. این دو خواهر هر روز با هم به صورت تلفنی صحبت می کنند و هفته ای چند بار به ملاقات هم می روند.

این دو نفر که فرزندان یک کشاورز هستند راز عمر طولانی خود را شاد زندگی کردن می دانند. آنها خود می گویند : ما در زمان جوانی در مزرعه کار می کردیم و از این شغل خود راضی بودیم. ما همیشه از سلامت جسمی و روحی برخوردار بودیم.

این دو خواهر خود اطلاع نداشتند که مسن ترین دوقلوهای جهان هستند ، اما پس از این که دو خواهر فرانسوی این ادعا را مطرح کردند ، این دو خواهر ولزی با جستجو در مدارک خود متوجه شدند که آنها مسن ترین دوقلوهای جهان هستند.