معرفی 5 زن خطرناک دنیا + عکس

معرفی 5 زن خطرناک دنیا + عکس

معمولا وقتی اسم خطر و کارهای خلاف می آید همه کلمه مرد به ذهن شان خطور می کند اما در این مطلب می خواهیم خطرناک ترین زنان دنیا را معرفی کنیم.

 

کلمۀ مافیا ممکن است شما را به یاد مردان تبهکار بیندازد اما زنان خطرناکی هم هستند که در جنایت، فساد و سرکردگی مافیاهای بین المللی، مهارت دارند.

 

“کلودیا اوچوا فیلیکس”- او سرکردۀ یک گروهک مافیایی مکزیکی به نام “لوس انتراس” است و یکی از ستارگان اینستاگرام به شمار می آید. وی جنایتهای زیادی از جمله چندین فقره قتل در کارنامۀ خود دارد.

معرفی 5 زن خطرناک دنیا + عکس

 

“آنا گریستینا” – این زن 45 ساله فقط 6 ماه در زندان بود و بعد از آن به مدت 5 سال فقط تحت نظر پلیس قرار داشت. او در اعترافات خود گفته که به مدت 15 سال در نیویورک یک خانۀ فساد را اداره کرده است.

معرفی 5 زن خطرناک دنیا + عکس

 

“جودی موران” – وی در نگاه اول زنی مسن به نظر می رسد که کاری از او ساخته نیست اما در واقع همسر یکی از چهره های شاخص باند “لزلی کول” است که کارش قاچاق مواد مخدر و انسان بود. وی بعد از مرگ همسرش هدایت این باند را به عهده گرفت.

معرفی 5 زن خطرناک دنیا + عکس

 

“سندراآویلا بلتران” – سندرا بلتران که به ملکه پاسیفیک مشهور بود، یکی از خطرناک‌ترین زنان دنیا محسوب می‌شد و ریاست یکی از کارتل های بزرگ مواد مخدر مکزیک را به عهده داشت. سندرا دو بار ازدواج کرد و هر دو شوهر او افسرهای پلیسی بودند که به فروشنده مواد مخدر تبدیل شدند.

معرفی 5 زن خطرناک دنیا + عکس

 

“ماریا لئون” – ماریا لئون یکی از مشهورترین و البته خطرناک‌ترین زنان تبهکار در دنیا محسوب می‌شود. او مدت‌های مدید ریاست یک گروه قاچاق مواد مخدر و انسان را به عهده داشت که از حمایت مافیای مکزیک نیز برخوردار بود. به همین دلیل پلیس لس‌آنجلس هر بار برای دستگیری ماریا با چالش بزرگی روبرو می‌شد. ماریا 13 فرزند داشت که در سال 2008، یکی از پسرهایش در یک عملیات پلیسی گسترده به قتل رسید. ماریا هنگام حضور در تشییع جنازۀ فرزندش بازداشت شد.

معرفی 5 زن خطرناک دنیا + عکس

 

منبع :  العالم