معمای شجره نامه بسیار جالب و خواندنی

معمای شجره نامه بسیار جالب و خواندنی
این یک معمای شجره نامه ای است که بسیار زیبا و جالب و خواندنی است پس با همراه باشید : من داشتم تو زیرزمین دنبال عکسهای خانوادگی می گشتم که به شجره نامه خانوادگی برخوردم. یه نگاه سریع بهش انداختم و رفتم بالا تا با مادرم راجع به اون صحبت کنم.
 
مسئله اینه که من برگه ها رو کامل نخوندم که همه قسمتهاشو به مادرم بگم. فقط چند تا چیز یادم مونده. شما می تونید کمک کنید با همین اطلاعاتی که تو خاطرم هست شجره نامه خانوادگیمو کامل کنم؟دو مادربزرگ -به گزارش تکناز پدربزرگ داشتم که هر کدوم 2 تا بچه داشتند،هر دوی آنها ازدواج کردند و 2 تا بچه دارند.در کل اعضای خانواده 10 نفر هستند. (الکس،دیوید،جیمی،جسیکا،جان،جاستین،لینکولن،مارتا،مری، تینا)
معمای شجره نامه بسیار جالب و خواندنی
 
 
یکی از اجداد جیمی، دیوید است. خواهر جان، تینا را به دنیا آورده است. مری آخر هفته قبل با پسر خواهر برادرش به بولینگ رفت. الکس پسرخاله (یا پسر عمه یا پسر دایی) یکی از دخترها است. جاستین با مری ازدواج کرد. جسیکا یکی از اجداد و دخترخاله ( یا دخترعمه یادختر دایی) تینا نیست. برادر لینکولن کارت بیسبال خودش رو به پسر جاستین نشان داد.
 
↓↓↓ 
 
↓↓↓
 
↓↓↓
 
↓↓↓
 
↓↓↓ 
 
↓↓↓
 
↓↓↓
 
↓↓↓
 
↓↓↓
 
↓↓↓
 
↓↓↓
 
↓↓↓
 
جواب معما :
مارتا و دیوید اجداد آنها بودند. آنها صاحب 2 بچه به نام های جان و مری شدند جان با جسیکا ازدواج کرد که لینکولن و الکس را به دنیا آورد. مری با جاستین ازدواج کرد و تینا و جیمی را به دنیا آورد حالا دیدید چقدر آسان و جالب بود.