معنی جدید عشق در قرن 21 (تصویری)

مجموعه : عاشقانه
معنی جدید عشق در قرن 21 (تصویری)
به گزارش آژانس خبری روز (دی نا) به نقل از مجله فرانسوی آرت: این تصاویر در موزه شهر ویتری سورسن فرانسه (به فرانسوی: Vitry-sur-Seine) به نمایش گذاشته شده اند اما تنها به جنبه های عاشقانه ،خوشبختی و مثبت عشق نگاه نکرده است بلکه به لحظات دردناک و غم آلود نیز پرداخته است .
1. مقاومت در برابر تاثیرات عشق :
یک زوج عکاس و هنرمند به نام مارینا آبراموویک و یولی ، تصویری از مقاومت فیزیکی و ذهنی در برابر عشق دیگری را این چنین به تصویر کشیده اند . تیری از عشق که خواستار ورود به قلب است اما با مقاومت دیگری روبرو می شود.
 
معنی جدید عشق در قرن 21 (تصویری)
2. خالی شدن از احساسات :
عکاس این عکس ” هایلی نیومن ” است و نام این عکس را ” عینک گریان ” گذاشته است .
او می گوید : من به مدت یک سال ، زمانی که از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده می کردم برای اینکه اشک هایی که از چشمانم سرازیر می شوند کمتر دیده شوند یک پوشش سیاه رنگ به اسم عینک را بر روی چشمان گریانم قرار می دادم .
این عینک احساسات مرا به خوبی پوشش می داد .
کمی بعد عینک زدن برای خالی شدن از احساسات درونی در معابر عمومی باب شد .
 
معنی جدید عشق در قرن 21 (تصویری)
3. قلب های ناگسستنی :
” فیونا بانر ” تصویری هنری را با نام ” قلب های ناگسستنی ” خلق کرده است . قلب ها با وجود اینکه شکسته می شوند اما کنار یکدیگر باقی می مانند . او با این تصویر یک سمبل واقعی از زندگی را نشان می دهد که انسان ها حتی در سخت ترین شرایط نیز بخاطر عشقی که دارند نباید دیگری را ترک کنند .
 
معنی جدید عشق در قرن 21 (تصویری)
4. شعر عاشقانه :
آثار هنری تریسی کریما امین (Tracey Karima Emin) ‏ریشه در زندگی شخصی او دارد . وی یک هنرمند بریتانیایی و از برجسته‌ترین اعضای هنرمندان جوان بریتانیایی است. او این شعر عاشقانه بسیار زیبا را سروده است .
 
معنی جدید عشق در قرن 21 (تصویری)
5.اشک :
اشک تنها حالتی است که در تمام عشق های نافرجام صدق می کند . عکاس این طرح ” بس ژان آدر ” می باشد و نام این تابلو را ” من بیش از آن ناراحتم که بتوانم به زبان بیاورم ” این عکس حقایقی را بازگو می کند که حتی ساعت های فیلم برداری یا تصویر برداری این تاثیر را ندارد .
 
معنی جدید عشق در قرن 21 (تصویری)
6. آغوش عاشقانه از نوع پست مدرنیسم :
این تصویر دو دستگاه عاشق را نشان می دهد که روبروی یکدیگر قرار دارند! به نوعی بیانگر این موضوع می باشد که عشق در جوامع امروزی تغییر گسترده ای در شکل داشته و حتی از داخل دستگاه های ماشینی نیز دیده می شود . این عکس توسط آنژ لسیکا گرفته شده است .
 
معنی جدید عشق در قرن 21 (تصویری)
7. عشق ناب :
این ایده توسط فیلیکس گونزالز طراحی و گرفته شده است . گونزالز با این طرح به طور سمبلی نشان می دهد که دو فرد عاشق حتی ساعت بدن و روحشان نیز یکی است و تفاوتی با هم ندارند .
 
معنی جدید عشق در قرن 21 (تصویری)
8. جدایی ناپذیر :
فرانسوا خاویر ، فیلمی را که در آن یک جفت طوطی به مدت سه ماه با هم زندگی می کنند را فیلم برداری کرد . آنها فارغ از اتفاقاتی که رخ می دهد با هم زندگی می کنند .
معنی جدید عشق در قرن 21 (تصویری)
 
سگی که 9 سال وفداریش را به صاحب مرده اش نشان داد !!! + عکس
قدرت و صلابت یك مرد و زیبایی یك زن
دوستش دارم اما خجالتی هستم…!
جملات زیبا برای ابراز محبت
آیا واقعا عشقش حقیقی هست ؟
خاصیت های عشق در انسان
وقتی کسی را دوست دارید ؟؟؟؟
رسیدن فصل مهر و مهربانی مبارك
هزینه عشق واقعی
نشانه های دوست داشتن و ابراز علاقه
شاعر و فرشته
عشق‌های ناسالم
نامه عاشقانه خیلی جالب (لطفا تا آخر بخوانید)
عشق یعنی چه ؟
نامه عاشقانه خیلی جالب حتما باید تا آخر بخونی
همیشه میشه با محبت از هم جدا شد
قانون عشق
نامه ی به آنکس که دوستش دارید
شرط عشق
دوازده پیــــام از عشـــــــق