مهمان وحشتناک و عجیب در صبحانه دختر انگلیسی (عکس)

مهمان وحشتناک و عجیب در صبحانه دختر انگلیسی (عکس)

فرض کنید آماده خوردن یک صبحانه خوشمزه و لذیذ می شوید و کلی انرژی دارید اما با دیدن یک چیز ترسناک اشتهایتان کور می شود. این اتفاقی است که برای نوجوان انگلیسی رخ داده است.

 

سحر رفیق، نوجوان انگلیسی که قصد داشت برای صبحانه برنجک (نوعی غلات صبحانه) مصرف کند به محض باز کردن بسته بندی آن با موجود وحشتناکی رو به رو شد که از شدت ترس  فریاد کشید.

 

چند دقیقه بعد خانواده او به دنبال فریاد بلند دخترشان به آشپزخانه آمدند و متوجه شدند که در برنجک صبحانه نوعی جانور جونده مرده وجود دارد پس از کمی دقت متوجه شدند که این جونده نوعی خفاش است که جثه کوچکی دارد.

مهمان وحشتناک و عجیب در صبحانه دختر انگلیسی (عکس)

نوجوان انگلیسی گفت: من و خانواده ام از انواع غلات به عنوان یکی از غذاهای اصلی برای صبحانه خود استفاده می کنیم اما پس از این اتفاق هیچ کدام از ما دیگر تمایلی به خوردن آنها نداریم و همه این ها تقصیر شرکت تولید کننده این برنجک است.

مهمان وحشتناک و عجیب در صبحانه دختر انگلیسی (عکس).

در پی همین موضوع آنها از این شرکت شکایت کرده و به منظور هشدار به سایرین عکس این موجود و محصول صبحانه را در اینترنت منتشر کردند.

 

شرکت تولید کننده در جواب گفت : ما برای کیفیت محصولات و رضایت مشتری سخت تلاش می کنیم و به منظور دل جویی تمام موادغذایی تولیدی خود را یکسال رایگان در اختیار این خانواده قرار می دهیم.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران