تبلیغات

نکات مهم در مورد طراحی سایت خیریه

نکات مهم در مورد طراحی سایت خیریه

اگر تصمیم به برون سپاری یک طراحي سايت برای طراحی مجدد وب سایت خود یا ایجاد یک وب سایت جدید گرفته اید، فرآیند طولانی در پیش رو دارید. طراحی وب سایت بر روابط شما با مشتریان و رفاه مالی شرکت شما تأثیر می گذارد، بنابراین اطمینان از طراحی وب خوب کلیدی است. اصول طراحی وب موثر به اندازه کافی پیچیده هستند، اما لازم نیست برای شما مشکل ایجاد کنند. این اصول از یک پیشرفت منطقی پیروی می کنند و بر مفاهیم اساسی مربوط به رفتار، زیبایی شناسی و آزمایش انسان استوار هستند. حال به طراحی فروشگاه آنلاین ، طراحی سایت و طراحی سایت خیریه می پردازیم.

 

 طراحی فروشگاه آنلاین

طراحی وب برای تبلیغ محصولات آنلاین و محبوبیت برند کار می کند. با طراحی وب عالی، کسب و کارها می توانند اقدامات هدفمند وب سایت، آگاهی از برند، تراکنش آنلاین امن و در نتیجه فروش را دریافت کنند. هرچه طراحان وب تیم کوچک‌تر برای آن کار کنند، مهارت‌های بیشتری باید داشته باشند. در نهایت، یک وب سایت بهتر نه تنها برای مشتری بلکه برای تامین کننده شما نیز خوب به نظر می رسد – درک تامین کننده یک عنصر بسیار واقعی از یک وب سایت با کیفیت است.

 

طراحی وب خوب احساسی و خاطره انگیز است: روی تلفن، تبلت، مانیتورهای صفحه عریض. طراحی وب خوب، احساسات مثبت را در بازدیدکنندگان برمی انگیزد. لذت، شادی، تعجب، انتظار همراه با شخصیت روشن را برمی انگیزد. و همچنین از نظر تجاری موثر، مفید و کار با آن آسان است.

 

طراحی سايت

برای اینکه سایتی پر سرعت داشته باشیم، باید به طراحی حرفه ای مراجعه کنیم. همه ما ناامیدی از تلاش برای پیمایش یک سایت با زمان بارگذاری طولانی را تجربه کرده‌ایم، اما بسیاری از مردم نمی‌دانند که جنبه منفی بارگذاری کند فراتر از ایجاد مزاحمت برای کاربران است. تحقیقات نشان داده است که تاخیر کمتر از نیم ثانیه در بارگذاری صفحه منجر به کاهش 20 درصدی ترافیک و درآمد تبلیغاتی می شود. بنابراین مهم است که به یاد داشته باشید که وب سایت های خوب طراحی شده نه تنها خوب به نظر می رسند، بلکه عملکرد خوبی نیز دارند. علاوه بر این، چند سال پیش، گوگل تصمیم گرفت تا سرعت بارگذاری صفحه را در الگوریتم رتبه بندی خود لحاظ کند، و اگرچه به اندازه ارتباط جستجو مهم نیست، این معیار همچنان می تواند بر عملکرد تأثیر بگذارد.

 

روانشناسی رفتاری، به ویژه در ارتباط با مصرف کنندگان، در واقع مفهومی است که در پس طراحی وب سایت موثر است. مردم به رنگ‌ها، شکل‌ها، فونت‌ها، تصاویر و هر عنصر بصری در صفحه پاسخ‌های مشخص و دقیقی دارند. به عنوان مثال، قانون هیک بیان می کند که هر چه فرد انتخاب های بیشتری داشته باشد، مدت زمان بیشتری تصمیم می گیرد. این بدان معناست که هرچه گزینه های بیشتری در طراحی وب شما وجود داشته باشد، بازدیدکنندگان طولانی تری یکی از آنها را انتخاب می کنند.

 

طراحي سايت خیریه

هر سازمان خیریه ای که خواهان یک جامعه دیجیتال فعال است به یک وب سایت قوی نیاز دارد. وب سایت شما باید مرکز برنامه و استراتژی محتوای خیریه شما باشد.از وب سایت خود برای جذب افراد بالقوه علاقه مند و سوق دادن آنها به سمت یک اقدام استفاده کنید: ثبت نام در خبرنامه، اشتراک گذاری اجتماعی، کمک مالی یا تماس تلفنی. وب سایت شما فرصتی برای شماست تا به دنیا نشان دهید چرا هدف شما اهمیت دارد و راه های عملی که افراد می توانند از طریق آنها بیشتر بیاموزند و درگیر شوند.

 

وردپرس یک پلت فرم وب سایت عالی برای سازمان های غیرانتفاعی، خیریه، سازمان های غیردولتی، شرکت های اجتماعی، گروه های اجتماعی و باشگاه ها است. چرا؟ قیمت، انعطاف‌پذیری و ویژگی‌های مدیریت محتوا آن را به انتخابی پایدار و هوشمند تبدیل می‌کند. با استفاده از وردپرس به راحتی می‌توانید وب‌سایت خود را افزایش دهید (یا کاهش دهید)، و تعداد زیادی پشتیبانی رایگان برای کاربران تازه‌کار وردپرس وجود دارد.

 

 نکات مهم در مورد طراحی سایت خیریه

چرا باید در وب سایت خود سرمایه گذاری کنید؟

شما با چالش های سختی روبرو هستید: مقابله با بودجه محدود و اشباع دلایل و سایر وب سایت های خیریه که برای جلب توجه رقابت می کنند.

به همین دلیل مهم‌تر است که موسسه خیریه شما یک وب‌سایت قوی داشته باشد و روی برند دیجیتالی خود سرمایه‌گذاری کنید: این امر به سرپا نگه داشتن سازمان شما کمک می‌کند:

 

یک وب سایت قوی به شما این امکان را می دهد که با حامیان، اهدا کنندگان و شرکای بسیار سریع تر و کارآمدتر از تلاش های آفلاین یا سایت های رسانه های اجتماعی تعامل داشته باشید.

شما می توانید به سرعت یک وب سایت را با آخرین اخبار یا ماموریت سازمانی خود ویرایش و به روز کنید.

بهترین وب سایت ها از طریق بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) و بازاریابی محتوا، تعداد زیادی سرنخ خیریه ورودی ایجاد می کنند.

وب سایت شما فرصتی برای شماست تا علامت خود را بگذارید و آگاهی را برای هدف خود افزایش دهید

وبلاگ نویسی منظم می تواند به شما در ایجاد یک لیست ایمیل عالی کمک کند

محتوای معتبر می تواند به جذب اهداکنندگان و شرکای با ارزش کمک کند.

 

 بسیاری از موسسات خیریه کوچک‌تر به یک وب‌سایت بسیار ابتدایی رضایت می‌دهند، یا به سادگی از ایجاد یک وب‌سایت خودداری می‌کنند – همه به دلیل این باور که راه‌اندازی دستی یک وب‌سایت یا استخدام یک توسعه‌دهنده وب بسیار گران و پیچیده است.

 

نکات مهم در مورد طراحی سایت خیریه

 

حال میدانید که یک طراح سایت زمانی میخواهد وب سایتی را برای یک خیریه طراحی کند باید چه مواردی را مدنظر داشته باشد.طراحی یک سایت خوب و کارآمد نیازمند تخصص و تجربه کافی است. این موارد را میتوانید در تیم سایت سازی شرکت ایران سایت پیدا کنید. برای دریافت خدمات این شرکت میتوانید به وب سایت iransite.com مراجعه کنید.

تبلیغات