این همبرگر می تواند باعث مرگ شما شود + عکس

این همبرگر می تواند باعث مرگ شما شود + عکس

شرط عجیب یک رستوران برای خوردن همبرگری که می تواند موجب مرگ شود

 

به خوردن غذاهای خوشمزه علاقه دارید؟ آیا می توانید این همبرگر مرگ را در عرض زمان کوتاهی تمام کنید؟

 

یک رستوران با عرضه همبرگری خاص و فوق العاده شما را به چالش مرگ و لذت فرامیخواند!! این همبرگر بسیار خوشمزه ولی خطرناک است چرا که با خوردن آن 8000 کالری دریافت میکنید و ممکن است دچار حمله قلبی و مرگ شوید !! بالا بودن کالری همبرگرها یک بحث است و تولید همبرگری با 8 هزار کالری یک بحث دیگر؛ مسئله‌ای که در رسانه‌های خارجی خبرساز شد. همبرگر خوراکی حاضری و غالباً مضر برای سلامتی بدن محسوب می‌شود. برخی رستوران ها در سراسر دنیا با ایجاد تغییراتی در ساختار آن و اضافه کردن انواع چاشنی ها وضع را از این هم بدتر کرده و این غذای ناسالم را به بمبی مرگبار برای سلامت انسان تبدیل می‌کنند.

این همبرگر می تواند باعث مرگ شما شود + عکس

همبرگر مرگ

 

رستورانی در کشور انگلستان در منوی غذاهای خود همبرگری به نام “پارموکباب” دارد که این خوراک حاوی هشت هزار کالری انرژی است؛ چیزی در حدود 4 برابر میزان کالری مجاز روزانه مصرف یک زن بزرگسال! خوردن این دینامیت کالری می تواند در برخی افراد ریسک بروز سکته قلبی را به شدت بالا ببرد.

این همبرگر می تواند باعث مرگ شما شود + عکس

عکس جالب همبرگر مرگ

 

صاحبان رستوران ارائه دهنده این همبرگر در کنار آن انواع سالاد، سس و سیب زمینی سرخ کرده برای مشتری می آورند و حتی ادعا کرده اند در صورتی که مشتری پس از موفقیت در چالش خوردن این همبرگر غول آسا دچار مشکل حمله قلبی شد، هزینه تاکسی برای انتقال او به بیمارستان را تقبل می کنند.

این همبرگر می تواند باعث مرگ شما شود + عکس

همبرگر پرکالری

 

این همبرگر که حدود 13 پوند قیمت دارد، متشکل از انواع قطعات گوشت سفید و قرمز، پنیر، انواع سس و نان است و برخی افراد بدون در نظر گرفتن عواقب در چالش خوردن آن شرکت می کنند.کارشناسان در خصوص مشکلات احتمالی ناشی از مصرف این غذا هشدار داده و گفته‌اند این غذا سرشار از کربوهیدرات است و به سرعت کلسترول خون را بالا می‌برد.