همسران دو بازیكن فوتبال مغازه لباس باز كردند + عكس

همسران دو بازیكن فوتبال مغازه لباس باز كردند + عكس
همسران ماکسول و آدریانو، دو بازیکن برزیلی باشگاه بارسلونا، روز ویژه ای را پشت سرگذاشتند. دراین روز مراسم افتتاحیه مغازه این دو خانم جوان که مغازه فروش لباس های بچه است، برگزار شد
تکناز : همسران ماکسول و آدریانو، دو بازیکن برزیلی باشگاه بارسلونا، روز ویژه ای را پشت سرگذاشتند. دراین روز مراسم افتتاحیه مغازه این دو خانم جوان که مغازه فروش لباس های بچه است، برگزار شد. این مغازه که لباس هایی با مارک مونالیزا را به فروش می رساند، در خیایان پائو کاسال بارسلونا افتتاح شد و در مراسم افتتاح این مغازه، تعدادی از بازیکنان تیم اصلی بارسلونا حضور داشتند.


همسران دو بازیكن فوتبال مغازه لباس باز كردند + عكس
 

ماکسول و آدریانو که از میزبانان این مراسم بودند؛ خوسه مانوئل پینتو هم دراین مراسم شرکت داشت و دختران دنی آلوس با شادی فراوان در میان رگال های لباسها می دویدند و به آنها واقعا خوش گذشت. لباس هایی با مارک مونالیزا، لباس هایی برای کودکان است که طبق آخرین مد ایتالیا طراحی می شود. در این مغازه مدل های مختلف لباس برای سنین مختلف وجود دارد.

جرارد پیکه هم از دیگر میهمانان مراسم افتتاحیه این فروشگاه بزرگ بود. این در حالی است که بازیکنان بارسلونا تمایل زیادی به خرید کردن دارند. این بار این علاقه در میان همسران بازیکنان تیم کاتالان و با افتتاح یک مغازه برای فورش لباس های بچه گانه ابراز کرده. مد در میان بازیکنان کاتالان جایگاه ویژه ای دارد و تعدادی از بازیکنان این تیم از جمله والدس و پیکه به عنوان مدل های تبلیغاتی کمپانی های مختلف به فعالیت می پردازند.